Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine

Çok çok geçmiş olsun canım ne zaman gideceksin kontrole nasipse

Canım ben yaşamadım ama kırmızı kan olmadığı sürece sıkıntı yok diyorlar eğer ilişki olduysa gebelik yeni olduğu için içerde ki pis kan gelmiştir eğer doktorun kese etrafında kanama alanı görmediyse korkma ne ilacı verdi ? Hiçbiriyle yapma canım yat dinlen uzat ayaklarını kalkma hiç geçer Allah’ın izniyle

Kızlar selam :) nasılsınız napıyorsunuz ben istanbuldaydım bi kaç gündür düğün vardı o yüzden gittik pek giremedim buraya bugün döndük ama yorgunluktan yattım bütün gün şimdi biraz kendime geldim ben iyiyim çok şükür bebişte iyi böyle yani yaptığım bişey yok :)

Bende girmedim kac gündür o yüzden anlamadım yokluğunu. İyi olmanıza sevindim canım :)

Bugun doktor kontrolünden sonra adet kanaması rengini ve kokusunu aldı. Doktora tahlil sonuçlarını öğrenmek için gittiğimde söyledim bekleyelim 5 gun icinde kesilmesi lazım bunun kesilmezse nolur dedim kötü düşünmeyelim dedi. Kanama dışında herşey normalmiş umarim kesilir progestan diye bi ilaç. Aptal gibiyim suan var ya onu ictim kafami koyacak yer bulamıyorum.

Canım iyi düşün bak herşey Rabbimin elinde dün benden de iki damla bildiğin kırmızı kan geldi elim Ayağım kesildi korkudan ağlamaktan helak oldum ama bugün gittiğimde kalp atışını duydum şükürler olsun rabbime eğer kaderinde varsa bebeğin yicek ekmeği varsa isterse şakır şakır kan gelsin yinede doğar o çocuk sen kötü düşünme hiç bi zaman çünkü küçük olsalarda hissediyolar canım benim her zaman karnına dokun ve dua et en büyük ilaç o inşallah kısa sürede toparlarsın herşey iyi olur dualarım seninle. O ilaçtan bende kullanıyorum doktor 3 sefere çıkardı günde ve kafam başka bi alem sanki uyuyabilirsen uyu toparlarsın kuzum

Çok şükür canım çok yorma kendini hamişim benim :*

Bana da gunde 3 defa iç dedi ama kanamayi kesecegine arttiriyor sanki ben anlamadım kafam da yerinde degil. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım benim sağolasın

Kızlar demin su gibi akintim oldu çamaşırım ıslanmış acaba hala yumurtlamadim mi ki yum akintsi olabilir mi kafam karst

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…