Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A aaa canım ne programı bu ben bilmiyorum hiç :) gebelikte artıyo diyolar ama baya ovulasyondaki gibi oluyomuş kıp kırmızı. Ben hiç ovulasyon yapmadım gebelikte. Bugün adete kaç günün var?
Canım bu femometer diye bir program :) benim adete tam 5 ya da 6 gün var canım :) bu Cuma ya da Cumartesi ikisinden biri :) bende şaşırdım hep böyle çok aşırı silik çıkardı bunda pembelik falan belli olunca bir n’oluyo dedim hatta geçen hafta ovülasyonda belli oluyormuş diye yapmıştım o zaman da silik çizgi çıkıyordu bundan daha silik ama anlamadım yani.

Aaa acabaa mii dedimm çünkü benim arkadaşımda ovulasyon testiyle hamile oldugunu ogrendi hatta normal testte cikmamisti bunda cikmisti ben sasirmiorum artik boyle seyelreee

Aaa acabaa mii dedimm çünkü benim arkadaşımda ovulasyon testiyle hamile oldugunu ogrendi hatta normal testte cikmamisti bunda cikmisti ben sasirmiorum artik boyle seyelreee
Belirgin değil tabi silik çizgi :) ama bende hep inanılmaz silik şekilde çıkıyordu bende anlamadım. Belki öncesinde su falan içmedim ondan öyle çıktı sanırım diğerlerinde su falan daha çok içmişim herhalde testlerde bişi yok valla kalbim kadar bembeyaz bende bu aydan umudumu kestim zaten canım :)

Olsun be kuzum sağlık olsun bakalimm bizim ne olcakk isimiz yasmi deilmi ama bilmuorum hic doymuyorum habire biseyler istioeumki yiyim normalde böyle deilimde ne bilim ya alt karnim incedenn sizliyor off zaman gecmezzz

Olsun be kuzum sağlık olsun bakalimm bizim ne olcakk isimiz yasmi deilmi ama bilmuorum hic doymuyorum habire biseyler istioeumki yiyim normalde böyle deilimde ne bilim ya alt karnim incedenn sizliyor off zaman gecmezzz

Canım vallaaa bana gel belirtilerden belirtiler beğennn :)):) kasık ağrısı mı dersinnn göğüs batması mı derdinnnm karın sızlaması mı dersiiinn haftasonu Canım ayva tatlısı çekti anneme zorla yaptırdım annem de hatta sen ayva tatlısını hiç yemezsin ki dedi :):) yaaaniii belirti ararsan belirti bol ama Bebiş yoookk. İnşallahhh sende vardır ama diyorlar ya belirti takip etmeyin diye gerçekten öyle. O belirti birken on oluyor sen takip edince. İnsan çok heyecanlanıyor kendimden biliyorum ama gerçekten kendimizi dinlemeyip zamanın akıp geçmesini beklememiz gerekiyor sanırım :):)

Selam kızlar, bugun biraz korktum. Geçen hcg degerim 1500den yuksek çıktı doktor ile telefonda görüştük pazartesi kese görülebilir dedi. Ben de ilçede gorev yaptığım için garanti olsun önümüzdeki cumartesi gelirim dedim. Bugün pembemsili akintim geldi azıcık. Sonra küçük kırmızı damarlı geldi. Sonra açık kahverengine döndü. Panik oldum doktorla görüştüm. Yerleşme kanamasi olabilir. Ama bir daha tekrar etmez umarım dedi. Yerleşme kanaması herkeste oluyor mu? Olanlarda nasıl oluyor?

Ya haklisin canimda hersey birbsuphe paranoyak olduk anlıyacağın

Geçmiş olsun canım sıkıntın yok dimi şuan? İmkanın varsa progesteron baktır mutlaka. Hiç bilmiyorum yerleşme kanamasını senden 3-4 gün gerideyim sanırım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…