ekim ayı gebelik planlayanlar

melisss26

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
483
73
26
kızlar ekimde gebe kalmak isteyenler kimlerrr benim adet 23 eylülde bitti 19 ekimde bat var. ovulasyon testine başladım.

22 Eylül adet tarihim, düşükten dolayı düzenin değişmiş olabilir ama 22 Ekim'de bat diyebilirim heralde inşallah gönlümuzce olur her şey

22 Eylül adet tarihim, düşükten dolayı düzenin değişmiş olabilir ama 22 Ekim'de bat diyebilirim heralde inşallah gönlümuzce olur her şey
Hayırlısı buymuş öyle düşün. ben normalde 25 inde adet olacaktım. stresli bir dönem yaşadım ilk defa adetim 6 gün önce geldi 19 eylülde oldum dün bitti. yani aslında benim bat normalde 29 günde bir geliyor. 18 ekim diyeyim sıradaki adet günüme.

belirtilerimi yazarım eğer bu ay hamile kalırsam. ovulasyonumu da paylaşacağım. umarım sen de hamile kalırsın bu ay birbirimize destek oluruz.

Stresli dönemin için geçmiş olsun canım, folik asit kullanıyor musun

kızlar ekimde gebe kalmak isteyenler kimlerrr benim adet 23 eylülde bitti 19 ekimde bat var. ovulasyon testine başladım.
Bende geleyim madem bu ay salcaktım ama eşim çatlatma iğnesi yapalım dediği için bu ay da deneyeceğim bakalım SAT: 23 EYLÜL bugün 2. Günüm BAT:21 EKİM uygulamaya göre.
Bu ay 4 gün önce oldum.
Bu kez çatlatma iğnesi denemek istiyorum çünkü iki oldu doktora gidiyorum ve ikiside farklı doktor reglden bir iki gün önce gittim ikiside yumurta çatlamak üzere değerlendir dedi birinde 2 gün sonra diğerinde sabahına regl oldum demekki yumurtam reglle birlikte çatlıyor

O zaman birde ben katilayim bende 2 Ekim de adet olacağım ve denemeye başlayacağım bu ay kızamıkçık aşısı olduğum için korundum malesef inşallah Ekim ayında olur

olabilir deneyin yorumlarınızı buraya yazarsınız. Umarım güzel haberler verirsiniz

O zaman birde ben katilayim bende 2 Ekim de adet olacağım ve denemeye başlayacağım bu ay kızamıkçık aşısı olduğum için korundum malesef inşallah Ekim ayında olur
İnşallah diyelim. 2 ekimde adet olacaksanız yumurtlamanız ne zaman? Ovulasyon testi yapacak mısınız?

İnşallah diyelim. 2 ekimde adet olacaksanız yumurtlamanız ne zaman? Ovulasyon testi yapacak mısınız?
Evet yapacağım ayrıca balık yağı ve inolac aldım onları da kullanacağım yumurtalama büyük ihtimal 16 Ekim'de olacak ama yine de ovulasyon testiyle takip edeceğim adetin ikinci günü doktor kontrolüm var yumurtlama problemim var onun için ilaç kullanıyorum belki yumurtlama ilacı verebilir gittiğimde

Hadi inşallah siz baya hazırlıklısınız ya ben sadece ovulasyon takibi yapıyorm.

Hadi inşallah siz baya hazırlıklısınız ya ben sadece ovulasyon takibi yapıyorm.
Benim adetlerim duzensizd o yüzden doktor kontrolündeydim üç aydır duphaston kullanıyorum adetimi düzene koydu ayrıca bebek olursa da tutunmasina yardimciymis beş ay önce düşük yaptım daha da olmadı o yüzden artık işi şansa bırakmak istemiyorum ne varsa deniyorum sizde inşallah kalirsinix gebe

Selam kızlarr benim de SAT: 11 Eylül BAT: 9 Ekim. Şu an ovülasyon dönemindeyim. İnşallah ekim ayında hepimiz güzel haberler veririz burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…