Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Ben normalde parolu bile çok çok zor durumda kalmadıkça almayan biriyim o yüzden torba torba ilaç kullanınca sinirlerim bozuldu Umarım ilaçlar fayda verir hakkımızda hayırlısı olsun.

Hepimizin öyküsü farklı işte hakkımızda hayirlisi olsun ilk 2 transferin başarılı mı sonuclandi canım

Ben normalde parolu bile çok çok zor durumda kalmadıkça almayan biriyim o yüzden torba torba ilaç kullanınca sinirlerim bozuldu Umarım ilaçlar fayda verir hakkımızda hayırlısı olsun.
Evet o ilaç poşeti sanki hiç azalmayacakmış gibi duruyor evde. Zaten bitince hep yenisini alıyoruz ya çok can sıkıcı.İnşallah tek fayda versin de kullanmaya razıyız.

Kızlar ayın 18inde 3. Gün dondurulmuş embriyo 3 tane transfer oldum bugün transfer günü hariç 5. Günüm sabah uyandıgımda bşr umut erken gebelik testi yaptım Malesef tek çizgi üzüldüm biraz kimseyede bişey diyemedim pozitife dönermi umut varmıdır

Benim ilaçlar senden de fazla estrofem sabah akşam, progestan 200 fitil sabah akşam, progestan dex ampul sabah akşam , folik asit günde 1, oksapar 4000 günde 1, dıaformin sabah akşam, monodoks sabah akşam. Birçok tüp bebeğe genelde böyle yazılıyor taze transfer ise dert etme Elimizden geleni yapalım gerisi Rabbimden. Benim transferim 14 ünde idi cuma test günüm. 3. Gün embriyosu idi. Cuma hem regl hem de tahlil günüm. 2 gündür de regl sancısı çekiyorum ara ara benimde düşük ya da gebelik olmadı. 26 yaşımdayım. 5. Yılımız herhangi bir sebepte bulamadılar olmaması için.

Son düzenleme:
Yaaa kıyamam neler çekiyoruz neler Olsun hiç öyle düşünme belki gebelik sancısıdır belki ilaçlardan oluyordur. Yaşın küçükmüş olur inşallah içini ferah tut. Erkek kaynaklı da oluyor, bazen iki kişi bir araya gelince de olmuyor sebepsiz. Yani bu işin içine girdikçe ne kadar büyük bir ihtimaller silsilesi olduğunu gördüm. Millet patır patır yapıyor halbuki ama bizimki de imtihan ne diyeyim Hayırlı bir çocuk olsun da.

Ben de aynı ilçları kullanıyorum

Kızlar bugün transferin 4.günü sol kasığımdan kemiğime doğru ara ara çok şiddetli ağrı giriyor. Sizde de oldu mu? Bu iyi bişey mi kötü bişey mi bilemedim.
Tek tarafta ağrı normal mi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…