Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Hayırlısı olsun cnm bende senin gibiyim bazen olmuş gibi heyecanlı oluyorum bazen de yokmuş gibi hüzünleniyirum endişe ve kaygılıyım. 2 gündür adet olacakmış gibi karın ağrısı başlayınca umudum gitti nedense
Transferin kaçıncı gunundesin suan. İnşallah pozitif sonuçlanacak? Olumlama yapıyorum surekli sende yap cekim yasasını çalıştır 😊☘☘☘

Son 2 kalmıştı onu da bu ayın 14.ünde transfer ettiler. Ama ilk kez transfer gününden beri ara ara kasık ağrım oluyor. Daha önce hiç yaşamadım. Bu hafta adet dönemim normalde ve onun belirtileri var. Yine olmadı diye düşünüyorum.
Adet göreceğinizi düşünmüyorum bu kullandığımız ilaçlar yapmaz adet diye duydum

Transferin kaçıncı gunundesin suan. İnşallah pozitif sonuçlanacak? Olumlama yapıyorum surekli sende yap cekim yasasını çalıştır 😊☘☘☘
Canım şu an

Şu an 7 günümdeyim canım transfer hariç

Ben de ayın 14'ünde transfer oldum canım aynı gün olmuşuz Benim de adet ağrılarım var ben de olmadı diye düşünüyorum biraz karamsar bakmaya başladım dün adet günümdü bugün de olabilir zaten ilaçlar bırakmayınca adet olmayacağız biliyorum ama yine de insan hüzünleniyor sadece kopacak gibi göğüslerim çok ağrıyor bir de adet ağrılarım tarzı başka da bir şeyim yok
Benimde 2 gundur cok adet agrim var ama bak bugun silikte olsa 2 cizgi cikti ins yarin kanda olumlu haber alirim
Bence sen de adet sancisina cok takilma

Kızlar transferi doktor neye göre yapıyor mesela benden 27 yum toplanmıştı ama Allah’a şükür ohss falan olmadım adet olunca gel dedi bu adette yapar mı sizce yoksa 1 ay daha bekletir mi

Benimde 2 gundur cok adet agrim var ama bak bugun silikte olsa 2 cizgi cikti ins yarin kanda olumlu haber alirim
Bence sen de adet sancisina cok takilma
Vallahi takılmamak elde değil herkes kasık ağrısı deyince benim olmayınca tuhaf oldum batma diyorlar terleme sıcak basma diyorlar ben de tam tersi çok üşüyorum ayaklarım hiç ısınmıyor buz gibi ateşim de 35-36'da hiç 37 olmadı ateşim de 35-36'da hiç 37 olmadı

Kızlar transferi doktor neye göre yapıyor mesela benden 27 yum toplanmıştı ama Allah’a şükür ohss falan olmadım adet olunca gel dedi bu adette yapar mı sizce yoksa 1 ay daha bekletir mi
Transferi sizin rahminizin , yumurtalıkların, hormonlarin durumuna göre uygunsa yapıyor, uygun değilse diğer adette yapılır

Vallahi takılmamak elde değil herkes kasık ağrısı deyince benim olmayınca tuhaf oldum batma diyorlar terleme sıcak basma diyorlar ben de tam tersi çok üşüyorum ayaklarım hiç ısınmıyor buz gibi ateşim de 35-36'da hiç 37 olmadı ateşim de 35-36'da hiç 37 olmadı
İnanki başkasının belirtilerine göre kendinizi kıyaslamayın, herkesin hamilelik belirtileri farklıdır böyle düşünüp kendinizi strese koymayın rahat olun çok belirti aramayın bence dinlenin bol bol çiğ kabak çekirdeği, çiğ badem, ceviz tüketin bol su için ve dua edin Allah hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin inşallah 🤲

dondurulmuş 5. gün embriyosu, bugün transferin 6. Günü negatif pozitife döner mi ?

Eklentiler

• IMG_0690.jpeg
    IMG_0690.jpeg
    22,5 KB · Görüntüleme: 7
X