Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Merhaba kızlar ,
16 Ekimde dondurulmuş transfer olacağım tek embriyo :)
Ağustosta histereskopi olmuştum rahimde perde alındı.
1 adet 5. Gün embriyo transfer edilecek
7 ekim Adetimin 9. Günü rahim kalınlığım 8 mm çıktı daha kalınlaşır mı bilmiyorum 16 ekim transfer .

Herşey gönlünüzce olsun güzel anne adayları 🙏🏼🌸
Merhaba inşallah hayırlı sonuçlar alırız benimde 16 Ekim'de dondurulmuş 5. Gün embriyosu transfer edildi 4.gunden beri sol kasigimda batma hissi var sizde herhangibir his belirti vs var mı acaba ?

Merhaba inşallah hayırlı sonuçlar alırız benimde 16 Ekim'de dondurulmuş 5. Gün embriyosu transfer edildi 4.gunden beri sol kasigimda batma hissi var sizde herhangibir his belirti vs var mı acaba ?
Merhaba canım evet 2. Gününden beri bel ağrısı ve hafif seyirmeler vardı.
Dün akşam dayanamadım test yaptım silik çıktı bu akşam veya yarın sabah tekrarlayacağım bakalım. Bugün 5. Gündeyim hayırlısı inşallahh koyulaşır devam eder 🤲🏼🙏🏼🥰

Eklentiler

• IMG_7899.jpeg
    IMG_7899.jpeg
    46 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba canım evet 2. Gününden beri bel ağrısı ve hafif seyirmeler vardı.
Dün akşam dayanamadım test yaptım silik çıktı bu akşam veya yarın sabah tekrarlayacağım bakalım. Bugün 5. Gündeyim hayırlısı inşallahh koyulaşır devam eder 🤲🏼🙏🏼🥰
Ay çok sevindim aynı gün transfer olmuşuz 25 Ekim'de kan testi vericem o güne kadar test yapmamak için kendimi zor tutuyorum bende inşallah seninde koyulaşır devam eder 🤲🥰

Merhaba arkadaşlar bende bugün transfer oldum.hayurlsiyla 2 adet 3. Gün embriyosu inşallah bu emeklerimizin karşılığını alırız Rabbimin izniyle. Tek sıkıntım artık iğneler den göbeğiminn acısından herketlerim kısıtlaniyo com aciyo üstelik bide kan sulandırıcı eklendi o daha. Fena yakiyo birde morariyo Allah yardımcımiz olsun
Allah yardımcınız olsun inşallah çektiğiniz bu acının sefasını surersiniz 🤲 bende 16 Ekim'de transfer oldum ben ilac kullanmıyorum sadece duphason ve coraspin hap var siz neden iğne kullanmaya devam ediyorsunuz acaba

Rabbim pozitif haberini almayi nasip etsin amin
Amin isteyen bekleye herkese hayırlı haberler almayı nasip etsin Rabbim 🤲 ❤️
Bende sadece estrofem hap kullanıyorum günde 3 defa, bir de folik asit, d vitamini, demir ilacı kullaniyorum, yarın kontrolde bakalım progestana başlatır büyük ihtimalle ☺️ sizin ilk tedaviniz mi

Allah yardımcınız olsun inşallah çektiğiniz bu acının sefasını surersiniz 🤲 bende 16 Ekim'de transfer oldum ben ilac kullanmıyorum sadece duphason ve coraspin hap var siz neden iğne kullanmaya devam ediyorsunuz acaba
Sizin süreciniz de hayır olsun canım inşallah emeklerimizin karşılığını alırız doktora iğne verdi herkese verilen iğnelerden sizin doktorunuz belki gerek görmemiştir vücudunuzu bilemiyorum artık her doktorun stili farklı

Kizlar bekleyemedim bende yaptim ama moralim bozuldu. 1. Dakkkada cok silik cikti. Yarim saat sonra baktim daha belirgindi
1000074145.jpg
1000074152.jpg

Sizinde süreciniz hayırlı olsun inşallah 🤲 Progestan iğne ile kan sulandırıcı iğne kullanılıyor, kişiye göre farklı ilaçlar veriliyor

X