Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Yapmak istiyorum cnm Kısmetse. Kana çok var daha 15. Gün e geliyor haftaya ptesi bekleyemem gibi geliyor
Benim de pazartesi yalnız enteresan bir şekil de üzerim de bir rahatlık var hiç merak etmiyorum zaman zaman acaba fikri geliyor ama çabucak gidiveriyor😁 Allah hayırlara çıkarsın inşallah 🤲

Benimde bugün 8.günüm estrofem içiyorum sabah öğle akşam alıyorum ben, yarın kontrolüm var, sizin kontrol ne zaman
aa aynı zamanmış bana çarşamba günü vermişti ogün olacak kan vereceğim lh,estradiol ve progesteron bakılacak ona göre tedavi şekillenecek sanırım hayırlısı olsun inşallah ikimiz içinde

Kızlar bu oksapar iğne herkesin canına okuyor mu? Resmen bende travma haline geldi inanılmaz yakıyor. Diğer iğnelerin hepsinin toplamı kadar büyük bir ağrı yapıyor diyebilirim. Bunun alternatifini kullanan var mı?

Kızlar bu oksapar iğne herkesin canına okuyor mu? Resmen bende travma haline geldi inanılmaz yakıyor. Diğer iğnelerin hepsinin toplamı kadar büyük bir ağrı yapıyor diyebilirim. Bunun alternatifini kullanan var mı?
Hem de nasıl ben de kullanıyorum onu ikiz kardeşini AKSEparin çok fena göbeğim mosmor oldu her yeri kabusum oldu valla.normal yoldan gebe kalanlar bu nimetin değerini biliyorlar mı acaba

Hem de nasıl ben de kullanıyorum onu ikiz kardeşini AKSEparin çok fena göbeğim mosmor oldu her yeri kabusum oldu valla.normal yoldan gebe kalanlar bu nimetin değerini biliyorlar mı acaba
Benim de aynı şekilde aşırı morartıyor. Yani göbekte yapacak yer kalmadı koldan yapmaya da korkuyorum. Sanırım yerine yine iğne var. Kaçış yok :KK43:

valla aynı durumdayım karnım mosmor oldu resmen.... iğne ilaçtan daha çok acıtıyor. enox varmış sanırım ama onu da doktorum önermedi.

X