ekim anneleri kaç kilo aldınız..

destina güncelle bacım 23+3 10 oldumsenağlama 71,2 cıktım bu sabahtaaaaa:çok üzgünüm: anam 2 günde bir liste güncelletirsem vay benm halimmeeeeeesenağlama
oy ben nerelere gidem neeedeeemmmsenağlamasenağlama

:icecream:bende 10 oldum...1 haftada 2 kiloyu nasıl aldım bilemiyorum ama doğuma yuvarlanarak gitmeyi planlıyotumm..bu arada thamiscim hiç sevinme sen iki aydır kilo almıyosun nerdeyse biz bu hızla seni geçerizzz:icecream:

AHANDA LİSTEMİZ
themis--------------------------------------13 kg:hooray:----------------23+4
günayla--------------------------------------10 kg---------------------------22+0
çakıltaşım-----------------------------------10 kg---------------------------25+5
destina_4------------------------------------10 kg---------------------------22+3
celen35---------------------------------------10 kg---------------------------23+3
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
yade06----------------------------------------9 kg-----------------------------21+6
fulya79-----------------------------------------9 kg-----------------------------22+1
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
hayalkız--------------------------------------7 kg----------------------------23+3
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
nisa77-----------------------------------------7 kg ----------------------------23+5
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yağmur ankara-----------------------------6.5 kg------------------------23+1
çıtırpıtır-----------------------------------------6 kg--------------------------25+1
phatosh----------------------------------------5.5kg------------------------23+4
suuuuuuuuuuuuuu--------------------------5.5kg------------------------23+1
yeşim merve----------------------------------5 kg-------------------------23+0
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------23+1----------------------------1.78
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
hasret-------------------------------------------2 kg--------------------------16+0
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3
terken-------------------------------------------2 kg--------------------23+3
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6
meldekk----------------------------------------0 kg:hooray:--------------------19+4
ennn ennnn güncellll listteeeee:icecream:

Son düzenleme:
kızlar benim de kilo alımım durdu neden aaba, bi gariplik mi var dersiniz , bebiş benden tüketiyo galiba, kansız da çıktığıma göre :)

:icecream:bende 10 oldum...1 haftada 2 kiloyu nasıl aldım bilemiyorum ama doğuma yuvarlanarak gitmeyi planlıyotumm..bu arada thamiscim hiç sevinme sen iki aydır kilo almıyosun nerdeyse biz bu hızla seni geçerizzz:icecream:

ya ben çok sık tartılamıyorum. yani aslında tartılıyorum da tartıma pek güvenemiyorum çünkü geçen banyoyu temizlerken elimden düşürdüm. pek emin değilim yani gösterdiği değere. yemekhanemizde büyüüüük tartılardan var onda tartıldım 70 kilo 200 gram çıktım. Doktorum tarttığı zaman 70 kilo 50 gram çıkmıştım, o yüzden kesin olsun diye bi sonraki kontrolü bekliyorum. 12 temmuzda hooop ben 15 kilo almışım diye çıkabilirim karşınıza :) :hooray:

AHANDA LİSTEMİZ
çakıltaşım----------------------------------11 kg----------------------------27+0
günayla--------------------------------------10 kg---------------------------22+0
destina_4------------------------------------10 kg---------------------------22+3
celen35---------------------------------------10 kg---------------------------23+3
hayalkız----------------------------------------9 kg---------------------------24+^3
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
yade06----------------------------------------9 kg-----------------------------21+6
fulya79-----------------------------------------9 kg-----------------------------22+1
phatosh----------------------------------------8 kg-----------------------------24+1
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
edhak-------------------------------------------7 kg---------------------------23+6
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
nisa77-----------------------------------------7 kg ----------------------------23+5
çıtırpıtır-----------------------------------------6 kg--------------------------25+1
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------23+1----------------------------1.78
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
hasret-------------------------------------------2 kg--------------------------16+0
meldekk----------------------------------------0 kg:hooray:--------------------19+4
ennn ennnn güncellll listteeeee:icecream

Son düzenleme:
Destinacim ben gunden gune kilo aliyorum sanirim dun tartildim 2 kilo daha almişim yani 9 kilo almiş oldum benim gibi oyle haftada bir kilo alan varmi arkadaslar bu arada haftam 24+3

yarasın anacım banada geçen hafta öyle oldu 1 haftada 2 kilo alıvemiştimm..bu hafta tık yok bakalımm:icecream:

kızlaar 24+5 oldum yerimseniben 61 ile başladıım bu gün ise 70 :sm_cool:yani yaklaşık 1-2 haftadır kilo almamılııımsırnaşık şey

destinacım liste şahane valla bende bugüne bugün tam yedi kilo aldım 55 le başlamıştım 62 olmuşum bugün ama kiloların hepsi göbekte değil:))
bu arada listede en alt basamkları paylaşanları tebrik ediyorum 6. ayı devircez ama hala hiç kilo almayan arkadaşımız varmış takdir ediyorum !!

ay ne güzel listede hala 5.5 kilo almış görünüyorumsenağlama depresyon falan derken 2.5 kilo almışım üstüne..nasıl yaptım bunu beeennnn:mymeka: güncel listeyi yeni kilomla selamlarım
24+1 8kg :çok üzgünüm:

stres yaramış sırnaşık şey bu arada sevgili destinacım bana da 1 kg daha ekleyiverirsen sevinirim canım bugün itibariyle yani 27+0

sorma çakıltaşım aynen öyle..birde beni çok hüzünlü gören sevgili annem baya bi besin takviyesi yaptı bana...yaradı anam yaradı..bundan sonra dikkat etmem şartÇok üzgünüm çoook

AHANDA LİSTEMİZ
çakıltaşım----------------------------------11 kg----------------------------27+0
hayalkız----------------------------------------9 kg---------------------------24+^3
phatosh----------------------------------------8 kg-----------------------------24+1
edhak-------------------------------------------7 kg---------------------------23+6
ennn ennnn güncellll listteeee:icecream:

sahi themis nerelerde , nisa ve nisanur da ortalarda görünmediler bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…