ekim anneleri kaç kilo aldınız..

a beni de eklemişsiniz listeye teşekkürler destinacım ortalarda vasat vasat gidiyorum şimdilik
tabi asıl kilo alma ayları başlıyo 1 ay sonra kayınvalidemlere gidecez günde 5 öğün beslemezse içi rahat etmez bakalım hayırlısı artık!!

merhaba bende 26+4 şuana kadar 7kilo aldım zaten vardı fazlalığım iyice şiştim doğumdan sonra veririz inşallah bu kiloları

AHANDA LİSTEMİZ
themis--------------------------------------13 kg----------------23+4
çakıltaşım----------------------------------11 kg----------------------------27+0
günayla--------------------------------------10 kg---------------------------22+0
destina_4------------------------------------10 kg---------------------------22+3
celen35---------------------------------------10 kg---------------------------23+3
hayalkız----------------------------------------9 kg---------------------------24+^3
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
yade06----------------------------------------9 kg-----------------------------21+6
fulya79-----------------------------------------9 kg-----------------------------22+1
phatosh----------------------------------------8 kg-----------------------------24+1
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
edhak-------------------------------------------7 kg---------------------------23+6
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
nisa77-----------------------------------------7 kg ----------------------------23+5
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yağmur ankara-----------------------------6.5 kg------------------------23+1
çıtırpıtır-----------------------------------------6 kg--------------------------25+1
suuuuuuuuuuuuuu--------------------------5.5kg------------------------23+1
hasret--------------------------------------------5 kg-------------------------22+5
yeşim merve----------------------------------5 kg-------------------------23+0
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------23+1----------------------------1.78
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3
terken-------------------------------------------2 kg--------------------23+3
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+4

kendimi güncelledim yani en en ennnnn güncel liste olduua.s.

kızlar bana +1 yapın oldum 10 kg offff doktor beni mahvedecek...

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream:
themis--------------------------------------13 kg----------------23+4:hooray::hooray:
çakıltaşım----------------------------------11 kg----------------------------27+0
günayla--------------------------------------11 kg---------------------------23+5
destina_4------------------------------------10 kg---------------------------22+3
celen35---------------------------------------10 kg---------------------------23+3
yade06-----------------------------------------10 kg--------------------------23+1
bızdıkcan---------------------------------------9.5 kg-------------------------24+0
hayalkız----------------------------------------9 kg---------------------------24+^3
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
fulya79-----------------------------------------9 kg-----------------------------22+1
phatosh----------------------------------------8 kg-----------------------------24+1
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------26+0
dağlarkızı-------------------------------------7 kg----------------------------26+0
özlemmeh-----------------------------------7 kg-----------------------------26+4
edhak-------------------------------------------7 kg---------------------------23+6
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
nisa77-----------------------------------------7 kg ----------------------------23+5
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
çıtırpıtır-----------------------------------------6 kg--------------------------25+1
yeşimmerve-----------------------------------6 kg-------------------------
hasret--------------------------------------------5 kg-------------------------24
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------24+5
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
terken-------------------------------------------2 kg--------------------23+3:dilcikar:
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:

Son düzenleme:
ya destina benim şu boyu silsene hiç kimse yazmıyo boyunu bi ben kalmışım orda bu arada ben hala 72 kiloyum 24+5de +5 kilo almış durumdayım yiyom yiyom nereye gidiyo bunlar anlamıyom yaniii

merhaba ben aranıza yeni katıldım.benide listeye katarsanız çok sevinirim.26 hafta 7 kilo aldım. a.s

bende 26 haftalığım ve 7 kilo aldım bakalım bundan sonra neler olacak ben zaten zayıftım farketmz alsamdaa

dağlarkızı senle aynıyız.benim ikizi vardı.ama 2 ay yaşadı sonra kalbi durduşükürler olsun bu iyi benim ilk aylarda aldım.sonradan fazla almadım.

dağlarkızı senle aynıyız.benim ikizi vardı.ama 2 ay yaşadı sonra kalbi durduşükürler olsun bu iyi benim ilk aylarda aldım.sonradan fazla almadım.

sevgili lutancım bebeğin doğum tarıhi cinsiyeti hatta adı belliyse yaz senide ekliim canımm listeye:1rolleyes:

lutano4 hoşgeldin aramıza.a.s. destina benim kiloyu düzeltirmisin 23+5 11 kilo olmuşlülülülülülü

]EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream:
themis--------------------------------------13 kg----------------23+4:hooray::hooray:
günayla--------------------------------------11 kg---------------------------23+5
yade06-----------------------------------------10 kg--------------------------23+1
bızdıkcan---------------------------------------9.5 kg-------------------------24+0
nisa77-----------------------------------------8 kg----------------------------25+1
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------26+0
dağlarkızı-------------------------------------7 kg----------------------------26+0
özlemmeh-----------------------------------7 kg-----------------------------26+4
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
nisanur-----------------------------------------6 kg----------------------------25+0
yeşimmerve-----------------------------------6 kg-------------------------
hasret--------------------------------------------5 kg-------------------------24
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
terken-------------------------------------------2 kg--------------------23+3:dilcikar:
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:[/QUOTE]

Son düzenleme:
lutan hoşgeldin aramıza.destinaaaa itiraff ediyorum 1 kilo daha aldımmmm oldu 8 anam doğuma kadar sanırım tartı taşıyamaz hale gelecek beniikafamçokkarıştı

[/QUOTE]

ben de yazcam kaç kilo aldığımı ama izin verirseniz ayın sonunda yazcam, o zaman yine randevum var, geçen ay çok kilo almışım da kafamçokkarıştı bu ay dikkat edyorum, dengeleince söyleycem şakkıdı

benim yarın kontrolüm var, bakalım kaç kilo almışız yerimseniben
rekor hala bende
:hooray: :hooray: :hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…