ekim anneleri kaç kilo aldınız..

themis küsmüyüz şeker, kilo takibinden başka konulara katılmıyorsun , hayırdır

]EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream:
themis--------------------------------------13 kg----------------23+4:hooray::hooray:
çakıltaşım----------------------------------11 kg----------------------------27+0
günayla--------------------------------------11 kg---------------------------23+5
destina_4------------------------------------11 kg---------------------------24+0
celen35---------------------------------------10 kg---------------------------23+3
yade06-----------------------------------------10 kg--------------------------23+1
bızdıkcan---------------------------------------9.5 kg-------------------------24+0
hayalkız----------------------------------------9 kg---------------------------24+^3
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
fulya79-----------------------------------------9 kg-----------------------------22+1
phatosh----------------------------------------8 kg-----------------------------24+1
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
nisa77-----------------------------------------8 kg----------------------------25+1
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------26+0
dağlarkızı-------------------------------------7 kg----------------------------26+0
özlemmeh-----------------------------------7 kg-----------------------------26+4
edhak-------------------------------------------7 kg---------------------------23+6
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
çıtır pıtır-----------------------------------------7 kg-----------------------------26+6
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
nisanur-----------------------------------------6 kg----------------------------25+0
yeşimmerve-----------------------------------6 kg-------------------------
suuuuuuuuuuuuuu--------------------------5.5kg------------------------23+1
hasret--------------------------------------------5 kg-------------------------24
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
terken-------------------------------------------2 kg--------------------23+3:dilcikar:
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:

Son düzenleme:
themis küsmüyüz şeker, kilo takibinden başka konulara katılmıyorsun , hayırdır

yok canım niye küs olalım.
valla ne yalan söyleyeyim yetişemiyorum hızınıza.
bu topicte konu hep aynı olduğu için buraya yazıyorum. diğer topiclere de takılıyorum ama genelde okuyucu olarak. izne ayrılınca katılımcı olarak da takip ederim.
a.s

bekleriz canımmm, ne hızı ayol baksana tembellere 2 saatte 1 satır anca yazabiliyorlarrrr

ben de diyorum bu mesajı ne zaman yazdım, ayol seninle tickerlerimiz aynıymış :roflol:

Günaydın Kızlar,

Şu liste olayına bayıldım gerçekten, acı ama gerçek bende yazıyorum kilolarımı.
24. hafta itibarıyla +7,5 kg.

destinacığım kiloma 5 kilo daha ekleyebilir misin??
dün doktora gittim. 75 olmuşum. yakıştı yakıştı ama artık dikkat etmeye başlayalım dedi. Bende bi gariplik var kesin.

hoşgeldin ponaran kilon fena değil mşallah ortalamadasın

Saol nisanur, yalnız şu 6. aya girmemle kontrolden çıktı biraz ve hızlandı.
Artık elimden geldiğince tatlı ve hamurişine dikkat ediyorum,
şu gebelik şeker olayı var ya, bakalım bu ay sonunda yapılacak testlerim.

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream:
themis--------------------------------------18 kg----------------26+5:hooray::hooray:
hamder--------------------------------------13 kg------------------27+5
çakıltaşım----------------------------------11 kg----------------------------27+0
günayla--------------------------------------11 kg---------------------------23+5
destina_4------------------------------------11 kg---------------------------24+0
celen35---------------------------------------10 kg---------------------------23+3
yade06-----------------------------------------10 kg--------------------------23+1
bızdıkcan---------------------------------------9.5 kg-------------------------24+0
hayalkız----------------------------------------9 kg---------------------------24+^3
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
fulya79-----------------------------------------9 kg-----------------------------22+1
phatosh----------------------------------------8 kg-----------------------------24+1
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
nisa77-----------------------------------------8 kg----------------------------25+1
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------26+0
dağlarkızı-------------------------------------7 kg----------------------------26+0
özlemmeh-----------------------------------7 kg-----------------------------26+4
edhak-------------------------------------------7 kg---------------------------23+6
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
çıtır pıtır-----------------------------------------7 kg-----------------------------26+6
panoran-----------------------------------------7.5 kg---------------------------24+1
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
nisanur-----------------------------------------6 kg----------------------------25+0
yeşimmerve-----------------------------------6 kg-------------------------
suuuuuuuuuuuuuu--------------------------5.5kg------------------------23+1
hasret--------------------------------------------5 kg-------------------------24
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
terken-------------------------------------------2 kg--------------------23+3:dilcikar:
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:

Son düzenleme:
üzülme hamdercim yakında sana yetişiriz..senin haftan hepimizden ilerde bu arada doğum nası 11 inde olcak hayatımm senin haftan baya ilerde eylülde doğurmayasınn..
bu arada aramıza hoşgeldin Şeniz

canım haftamı da değiştirir misin sana zahmet. 26+5 olacak

canımcım bebişinin ölçümlerine göre mi bu hafta , eğer öyle ise değiştirme çünkü önemli olan adet tarihinden itibaren hesaplanan hafta, bebişin gelişimi 1 hafta önce ve ya sonrasını gösterebiliyor ama bu durum beklenen doğum tarihini etkilemiyor diye biliyorum

ben anlamadım valla bi gün 62 bi gün 63 oluyorum dün sabah 63 oldum diye üzülmüştüm dün fazla gezdim dolaştım ya 1 kilo vermişim 62 hala 7 kilodayım
şu hareketin gerçekten yararı var aslında ama nerde öyle hergün çarşı pazar dolaşcaz evin içinde de tek başına spor iki günden sonra sıkıyo beni ben anlaşılan kilolarıma boyun eğmek zorunda kalacam
alahtan 20 gün sonra izmire gidicez de orda yüzme gezme derken spor yapmış kadar olurum herhalde

destinacım benimde haftamı değiştirebilirmisin 25+2 yiz.kilo aynıŞeniz

üzülme hamdercim yakında sana yetişiriz..senin haftan hepimizden ilerde bu arada doğum nası 11 inde olcak hayatımm senin haftan baya ilerde eylülde doğurmayasınn..
bu arada aramıza hoşgeldin Şeniz

Teşekkür ederim.
Benımde kılom sureklı degısıyooo. Hele gecen hafta hastalandım ıshale yakalandım ama allahtan hemen attlattım.
hafta mı yanlış yazmısım bu arada 26+5 olacak. gene de ikincilik bende dimi :lepi:

şimdi şööle bişey. ben son adet tarihimi hatırlamıyorum. bebek düşünmediğimiz için hiç dikkat etmiyordum. doktorun söylediği hafta 26+5. sanırım bebeğin ölçümlerine göre söylüyor bunu. işte öyle bi durum. artık bunu takip edeceğim bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…