ekim anneleri kaç kilo aldınız..

gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3 :1shok:
gülbeşeker----------------------- -2kg--------------------26+1 :1shok:

ben bu sayfaya hiç bakmamıştım şimdi gördüm valla çok şaşırdım bu nasıl oluyor yaw...

buarada ben 32 haftayı bitirdim ve 11 kg aldım, keşke bukadar çok almasaydım ama çok iştahlıyım napim cokacimcoook haftama göre 3-4 kg fazla aldım sanırım ama napalım.. zaten doktora gitmeye korkuyorum artık her gittiğimde bana dünyanın en şişko hamilesiymişim gibi davranıyor kafamçokkarıştı listeye eklerseniz sevinirim..,

Bir de 31 + 1'de bebişimin kilosu 2200 gr'dı. doktor iyi beslemişsin dedi :teytey:

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR
themis--------------------------------------------21 kg----------------34+2:hooray:
gasye--------------------------------------------19---------------------32
ufuksevgifuat---------------------------------18 kg-----------------30+1
celen35----------------------------------------18 kg------------------33
günayla--------------------------------------17 kg----------------28+1
serpilözkara---------------------------------16 kg-----------------34
prize-------------------------------------------16 kg----------------32
hamder--------------------------------------15kg------------------31+0
hayalkız--------------------------------------15 kg-----------------33+1
fulya79------------------------------------------14 kg---------------31+3
gülsen-23--------------------------------------14 kg-----------------26
gülşen-----------------------------------------14 kg-----------------33+3
hatzone------------------------------------------14 kg-----------------28+4
seadeniz-------------------------------------------14 kg----------------33
destina4------------------------------------------14 kg-----------------31+3
çıtır pıtır------------------------------------------13 kg-------------------34+5
yade06----------------------------------------13kg-------------------------29+4
ebruünver--------------------------------------13 kg---------------------------33+2
baharçiçek-------------------------------------13 kg--------------------------34+3
fulya79------------------------------------------12.5------------------------29+6
bluweave-----------------------------------------12 kg---------------------34+4
hozen64-----------------------------------------12kg-----------------------35+4
melsa--------------------------------------------12---------------------------34+2
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
çakıltaşım--------------------------------------12 kg------------------------34+6
dağlarkızı----------------------------------------12 kg------------------------32
dbest------------------------------------------------11 kg-----------------------32
yağmur ankara---------------------------------11 kg-------------------------32
yeşimmerve-------------------------------------11 kg------------------------31+2
WaterLilyy----------------------------------------11 kg------------------------32
özlemmehm---------------------------------------10 kg-----------------------34
vahide1204----------------------------------------10 kg------------------------31+2
panoran-------------------------------------------10 kg------------------------29+5
meldek--------------------------------------------10 kg-----------------------31+3
altuğğ-------------------------------------------10 kg--------------------------29+5
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
edhak------------------------------------------------10 kg------------------------30+5
phatosh----------------------------------------------10 kg-------------------------32
ibolya-------------------------------------------------10 kg-------------------------31
seçil1020-------------------------------------------9 kg-------------------------29+3
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
tatlım benim----------------------------------9 kg---------------------------29+4
nisa77-------------------------------------------9 kg-----------------------------31+2
r2d2----------------------------------------------8 kg------------------------------31
neslihan-----------------------------------------8 kg-----------------------------31+8
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
suuuuuuuuuuuuuu------------------------8 kg-------------------------------30+0
hasret------------------------------------------7 kg-------------------------------30+4
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
minikeller-----------------------------------------6 kg-------------------------34+5
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
terken--------------------------------------------6 kg---------------------------29+2
mirage7171------------------------------------6 kg----------------------------32
eylül_b-------------------------------------------6 kg--------------------------29+2
sarilal--------------------------------------------5.5 kg------------------------26+4
zeynep özdil-----------------------------------5 kg---------------------------29 +5:nazar:
g-sezen------------------------------------------5 kg-------------------------26+5:nazar:

Son düzenleme:
anaaaaaaaaaa şunlara bakkkk almışlar kıloları sonra ordan neler dıolarr banaa:1closedeyes:
6 kılo aldım sımdıye kadar veeeeeeeee
3 ayım kaldı.
6 aya kadar 6 kılo aldıysam,,
kalan 3 ayda tabiii 4 kılo alıpp bıtıırıırrimmmmmm hadı sızı mı kırcam 5 olsun.sırnaşık şey

bu üstteki mesaj çıtır hanımın haziranın son haftasında yazmış olduğu bir mesajdır:1closedeyes:

Destinacim bir tatile gittim 15 kilo olmuş :) herhalde doğuma kadar 20 kiloyla tamamlariz yaz anacim 33+1 15 kilo:)

demek öyle destina:jeyyar: beni listeye de almıyosun ha artıksenağlamakaydirigubbakcemile
ben de bu başlığıa bi daha da kilomu yazarsam:mymeka:

düzelticem diye silip eklememişim kıs hiç almazmıyım bana yetişmene 1 kilo kaldı du düseltimm..kaydirigubbakcemile

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR
themis--------------------------------------------21 kg----------------34+2:hooray:
gasye--------------------------------------------19---------------------32
ufuksevgifuat---------------------------------18 kg-----------------30+1
celen35----------------------------------------18 kg------------------33
günayla--------------------------------------17 kg----------------28+1
serpilözkara---------------------------------16 kg-----------------34
prize-------------------------------------------16 kg----------------32
hamder--------------------------------------15kg------------------31+0
hayalkız--------------------------------------15 kg-----------------33+1
fulya79------------------------------------------14 kg---------------31+3
gülsen-23--------------------------------------14 kg-----------------26
gülşen-----------------------------------------14 kg-----------------33+3
hatzone------------------------------------------14 kg-----------------28+4
seadeniz-------------------------------------------14 kg----------------33
destina4------------------------------------------14 kg-----------------31+3
çıtır pıtır------------------------------------------13 kg-------------------34+5
yade06----------------------------------------13kg-------------------------29+4
ebruünver--------------------------------------13 kg---------------------------33+2
baharçiçek-------------------------------------13 kg--------------------------34+3
fulya79------------------------------------------12.5------------------------29+6
bluweave-----------------------------------------12 kg---------------------34+4
hozen64-----------------------------------------12kg-----------------------35+4
melsa--------------------------------------------12---------------------------34+2
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
çakıltaşım--------------------------------------12 kg------------------------34+6
dağlarkızı----------------------------------------12 kg------------------------32
nisanur38------------------------------------------11 kg----------------------33+2
dbest------------------------------------------------11 kg-----------------------32
yağmur ankara---------------------------------11 kg-------------------------32
yeşimmerve-------------------------------------11 kg------------------------31+2
WaterLilyy----------------------------------------11 kg------------------------32
özlemmehm---------------------------------------10 kg-----------------------34
vahide1204----------------------------------------10 kg------------------------31+2
panoran-------------------------------------------10 kg------------------------29+5
meldek--------------------------------------------10 kg-----------------------31+3
altuğğ-------------------------------------------10 kg--------------------------29+5
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
edhak------------------------------------------------10 kg------------------------30+5
phatosh----------------------------------------------10 kg-------------------------32
ibolya-------------------------------------------------10 kg-------------------------31
seçil1020-------------------------------------------9 kg-------------------------29+3
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
tatlım benim----------------------------------9 kg---------------------------29+4
nisa77-------------------------------------------9 kg-----------------------------31+2
r2d2----------------------------------------------8 kg------------------------------31
neslihan-----------------------------------------8 kg-----------------------------31+8
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
suuuuuuuuuuuuuu------------------------8 kg-------------------------------30+0
hasret------------------------------------------7 kg-------------------------------30+4
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
minikeller-----------------------------------------6 kg-------------------------34+5
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
terken--------------------------------------------6 kg---------------------------29+2
mirage7171------------------------------------6 kg----------------------------32
eylül_b-------------------------------------------6 kg--------------------------29+2
sarilal--------------------------------------------5.5 kg------------------------26+4
zeynep özdil-----------------------------------5 kg---------------------------29 +5:nazar:
g-sezen------------------------------------------5 kg-------------------------26+5:nazar:[/QUOTE]

Son düzenleme:
eferim düzeltmişisn sana bi müjdem var artık 79 kiloyum:sm_cool: yani 33+2 de 12 kiloyu almış durumdayım destinacım

X