Ekim Anneleri Doğum Şekli Ne Düşünüyorsunuz?

selam kızlar.Allah hepinize kolay doğum nasip etsin..
bende 5 ağustosta doğum yaptım normal oldu.hiç korkmayınn bol bol dua edin zaten Raabim o anda kimseyi darda koymuyor...sadece sakin olun iyiki normal doğum yaptım diyeceksiniz..ben öyle diyorum valla şükürler olsunnn....hakkınızda hayırlısı..hele bide kucağınıza alınn müthiş bişey bütün çektiğiniz acıları unutuyosunuzz...yenidendoğmuş gibi oluyosunuz..üsünüzden büyük bi yük kalkıyoo..a.s

selam kızlar.Allah hepinize kolay doğum nasip etsin..
bende 5 ağustosta doğum yaptım normal oldu.hiç korkmayınn bol bol dua edin zaten Raabim o anda kimseyi darda koymuyor...sadece sakin olun iyiki normal doğum yaptım diyeceksiniz..ben öyle diyorum valla şükürler olsunnn....hakkınızda hayırlısı..hele bide kucağınıza alınn müthiş bişey bütün çektiğiniz acıları unutuyosunuzz...yenidendoğmuş gibi oluyosunuz..üsünüzden büyük bi yük kalkıyoo..a.s
UMARIM BİZDE SENİN GİBİ RAHAT BİR DOĞUM ATLATIRIZ:)) İSTER İSTEMEZ SABIRSIZLANMAYA BAŞLADIK ARTIK SON DÖRTTEYİZ ..GERİ SAYIM BAŞLADII:)):CüvCüv:

UMARIM BİZDE SENİN GİBİ RAHAT BİR DOĞUM ATLATIRIZ:)) İSTER İSTEMEZ SABIRSIZLANMAYA BAŞLADIK ARTIK SON DÖRTTEYİZ ..GERİ SAYIM BAŞLADII:)):CüvCüv:

Canım çok iyi anlıyorum sizi bizde geçtik o günlerden..ama çok tatlı heycan bunlarr..inş kolay doğumlar yaparsınızz:1hug:

valla annem benide kardeşimide zor doğurmuş,benim bebeğimde ters dönmedi ama çok istiyorum normal doğumu dr da dua et bebek dönsün yoksa sezeryan kesin dedi.37.haftaya kadar dönermiş dua edin arkadaşlar bende normalden yanayım çünkü

Sımdı arkadaslar sezeryan mı ıyı yoksam normal dogummu?Kımısı sezeryandan yana kımısı normal dogumdan anlamadım ben.Bende bugun bu konuyla ılgılı soru yoneltcektım dogum yapmıs annelerımıze sagolsun arkadasımız acmıs bende soruyum dedımkaydirigubbakcemile3a.s.

normal düşünüyorum Allah izin werirse
ama bu gidişle zor olacak çünkü bebek sanırım biraz kilolu olacak

bende 38 haftalık hamileyim doktorum gebeliğimin başından beri sezeryan öneriyor çünkü benim uzun süredir bebeğim olmuyordu. riske girmek istemiyor. 27 ekimde sezeryan olacağım. epidural düşünüyorum, tutarsa inşallah, tutmazsa genele çevirecekler. hiç korkma, Allah hayırlısını versin, sezeryanda bebeğin zarar görme riski çok zayıf.

X