Ekim 2022 Gebeliğe hep beraber hazırlanalım kızlar 🙏

Çok geç çıkıyor sonuçlar. Güzel haberler alırsınız inşallah

merhaba ovitrelle'in 12. günü BAT 15 ekim beklemedeyim. Pazartesi kan testi yaptırmayı düşünüyorum.

Günaydın herkese bugün benim adetim gecikti dün olmam gerekiyordu ama olmadım yeni test yaptım negatif çıktı. Yumurtlama bir gün gecikince adette gecikiyormuş galiba bilemedim . Adet mi olcam hamile miyim . Afedersiniz akıntım çoğaldı beyaz kremsi akıntı . Hafif arada kuru sancı var çok nadir ve sadece hafif üşüme geliyor geceleri de sıcak basıyor gecenin bir saatinde 5 gün boyunca tuvalete kalktım . Bana yardım edin kızlar . Bir de ben mfk ürünleri kullanıyorum iyi geliyor bana vücuduma faydası çok oldu ama hala beklemedeyim.

Bende aynı durumdayım 3 gün gecikti test yapıyorum negatif kan verdim pazartesi çıkacakmış boş boş bekliyorum

Merhaba geç döllenmede adet gecikmesinin ilk günleri test negatif çıkabiliyor. HCG seviyesi testin hassasiyetinden düşük ise negatif gösteriyor olabilir. Umarım bu şekildedir. Hangi marka test ürünü kullandiniz acaba?

Hala olmadım inanılmaz ilk defa bu kadar gecikti gittim idrar testi yaptım negatif geç döllenme yaşayan var mı acaba böyle birşey olabilir mi kan sonucu da pazartesi çıkıyor
Burada çok okudum aslında bu şekilde olup geç döllenme yaşayanları. Bazen olabiliyor testte çıkmıyor. Umarım sizin de inşirah'ında geç döllenmedir. Pazartesiye az kaldı hayırlı haberler getirsin inşallah.

Merhaba canım allahım inşallah güzel haberleri almayı nasip etsin benimde 22 si bakalım ne olcak

Merhaba valla Instagramda minnak kurabiye diye bir sayfa vardı ordan ovülasyon almıştım içinde HCG testi de vardı çok hassas testler aslında yumurtlamayı çok rahat gördüm . Aslında şimdiye kadar gören var ama yumurtlamadan sonra 14 gün geçince test yap dedi abla da benim yumurtlama ile adetim arası 11 12 gün sürüyor ama şu an 14 gün oldu 25 gün bitiminde 26 . Gün hasta olurum ama bugün 28. Gün yumurtlama da geç oldu 15. Gün oldu bi bayan dedi ki 15+14=29 eder dedi yani yarını bekliyorum hayırlısı inşallah hamileliktir

Merhaba ayniymisiz bizimde bu hafta 3 yil oldu hic olmadi olursa ilk olcak ama ben pkoluyum adet düzensizligi kilo vs var. Bir saglik probleminiz varmi benim gibi? Yada eşinizden kaynakli doktora gittinizmi?..

Merhaba ayniymisiz bizimde bu hafta 3 yil oldu hic olmadi olursa ilk olcak ama ben pkoluyum adet düzensizligi kilo vs var. Bir saglik probleminiz varmi benim gibi? Yada eşinizden kaynakli doktora gittinizmi?..
Ben genel olarak kontrole gittim herşeye detaylı bakıldı hiç bir problem yok. Eşim henüz gitmedi. Biz 3 yıllık evliyiz ama 3 yıl istememiştik zaten yeni yeni istemeye başladık

Ben genel olarak kontrole gittim herşeye detaylı bakıldı hiç bir problem yok. Eşim henüz gitmedi. Biz 3 yıllık evliyiz ama 3 yıl istememiştik zaten yeni yeni istemeye başladık
Anladm canim bence eşin de kontrol olsun bu kötü bsy degl cocuk istiyenler bu rutin kontrollerden geciyo zaten spermiogramm vermeli benim esimde vermisti.

Sabah hastaneye gideceğim ama o kadar düşüncelerdeyim ki acaba nolacak hamile miyim yoksa başka bir şey mi diye diye Sabah edicem diye korkuyorum uyuyamıyorum düşünmekten. Annelerin duaları güçlüdür nolur benim gibi olupta bekleyişte olanlar hayırlı haberler alırız dua edin lütfen

Doğru anladıysam 3 gün gecikme var şuan. İnşallah hayırlısı ile güzel haberler alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…