Ekim 2022 Gebeliğe hep beraber hazırlanalım kızlar 🙏

Günaydın herkese bugün benim adetim gecikti dün olmam gerekiyordu ama olmadım yeni test yaptım negatif çıktı. Yumurtlama bir gün gecikince adette gecikiyormuş galiba bilemedim . Adet mi olcam hamile miyim . Afedersiniz akıntım çoğaldı beyaz kremsi akıntı . Hafif arada kuru sancı var çok nadir ve sadece hafif üşüme geliyor geceleri de sıcak basıyor gecenin bir saatinde 5 gün boyunca tuvalete kalktım . Bana yardım edin kızlar . Bir de ben mfk ürünleri kullanıyorum iyi geliyor bana vücuduma faydası çok oldu ama hala beklemedeyim.
Bende aynı durumdayim ama gecikmenin 6. Günündeyim iki gündür test yapıyorum ama çıkmıyor negatif ama adetten 1 hafta önce ilişkim oldu geç döllenmeyi de çok araştırdım hala da ne adetim var ne de ağrım sizin adetiniz geldi mi

Bende aynı durumdayim ama gecikmenin 6. Günündeyim iki gündür test yapıyorum ama çıkmıyor negatif ama adetten 1 hafta önce ilişkim oldu geç döllenmeyi de çok araştırdım hala da ne adetim var ne de ağrım sizin adetiniz geldi mi
Evet dün öğleden sonra oldum hem de çok sancılı bir şekilde

Herkese merhaba kızlar buraya yeni katıldım ve bu benim ilk konum. Eşimle 3 yıldır evliyiz ve 3 aydır korunmuyoruz. Maalesef hala gebelik olmadı. Planlı bir gebelik düşünüyorum Allah nasip ederse. Kendini bu aylarda benim gibi gebeliğe hazırlayanlar varsa hep beraber burda toplanalım.
merhaba öncelikle bende 3 yıldır evliyim ve bu bizim 2. ayımız denemelerde aynı durumdayız sizinle umarım bu ay başarılı sonuçlar alırız ben pek umutlu değilim ama yine de bakalım :)

4 senelik evliyim 2 düşüğüm var geçen sene Mart ayında kürtaj oldum ondan sonra da hamile kalamadim beklemedeyiz şuan adet gelmedi

Sonuç çıktı negatif dedi doktordan çıktım hafif kasıklarıma sancı gelmeye başladı..ben de test aldım nolur nolmaz diye eve geldim afedersin de akıntımla birlikte kanamam gelmiş şimdi hafif sancım var evde de yine de test yaptım negatif çıktı :KK43:
Hayırlısı olsun bir sonraki aya hayırlısı ile pozitifi görürsünüz inşallah.

IMG_20221019_225556.jpg

Kızlar yumurtlama var mı sizce yada yakın mı? Nasıl değerlendirmeliyim ?

X