Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
biz de 6 yı yeni bitirdik dün aşımızı olduk :) ben biraz yavaş davrandım ek gıdalar konusunda. başta sadece yoğurt veriyordum. devam sütü kullanıyormusun peki?

ben sütüm az olduğu için devam sütü kullanıyorum

Ben eylul anneleri face grubundayim soyle kkya bakindim yoksunuz eglence yarida kalmis :) yeni grup kuruldu dedi arkadaslar komik geldi bir bakiyim dedim :)
Merhaba hepinize gece uykusu kacanlara gecmis olsun ben cok rahat uyudum hatta yazilanlara gulerek aklimin koseisnden gecmediniz siz gercekten takildinizmi bunlara? Uyuyamadiniz sinirden? :) ne komik balkona ciksaydiniz soguk iyi gelirdi yada dus soguk olmadi .. bunu face koyiyim kusura bakmayin caldim su uyuyamadim mesajinizi tum arkadaslar okusun sagolun..

ne çorbası vereceksin tarifini ver ben de yarına yapayım ondan bari

1er tane patates havuç ya da bal kabağı ya da kabak, bir çorba kaşığı pirinçle pişiriyorsun,içerisine pişince ben aptamil 1 de koyuyuorum 1 ölçek,ezip veriyorum.ama oğlum pek yemiyor,yarın pirinç yerine irmik deneyecem.

oğlumun ateşi 38 fazla mı

ateşi var canım alnına yüzünü falan ıslak mendille sil bol bol bide calpol ver düşmezse ve ateşi devam ederse doktora götür belki sadece kuru ateştir geçebilir öksürüğü burun akıntısı olursa götür geçmiş olsun

bende çabuk sabah olsun istedim şeker kedisini özledim bu kız beni çok seviyo yaw bana meleksin dedi

canım sen çok duygusal iyi niyetli bir arkadaşımızsın iyi ki varsın iyi ki aramızdasın.

kızlar ben birazdan çıkarım süt iznimin saati geliyor yarına kadar kendinize iyi bakın olurmu

tahıllı mama ne kullanıyorsun canım marka mı yoksa kendin bişeyler mi hazırlıyorusun

ben aptamilin tahıllı gece mamasını aldım,geceleri veriyorum ama ona devam sütü konulmuyor,içerisinde var suyla yapılıyor.

ben de aptamilin muzlu pirinçli gece muhallebisinden veriyordum ama kızım sindiremedi ve aşırı rahatsız oldu. sıcakken yemiyor ayrıca, soğuk tercih ediyor.
ece biraz huzursuz, benim de başım çok ağrıyor arkadaşlar, bugünlük müsadenizle, iyi sohbetler, güzel paylaşımlar diliyorum hepinize, yarın görüşmek üzere.

Son düzenleme:
ben de aptamilin muzlu pirinçli gece muhallebisinden veriyordum ama kızım sindiremedi ve aşırı rahatsız oldu. sıcakken yemiyor ayrıca, soğuk tercih ediyor.

ben sütlü pirinçliyi denemiştim sindirim problemi yaşadı oğlum.tahıllı gece mamasını tavsiye ederim,kaşık maması olarak vermesem de biberona yapıyorum uykusunda öyle içiyor.

ben bebelac devam sütünden ekleyim dedim kabız oldu. bu muhallebiler daha mı farklı korkuyorum ya vermeye. :18:

tamam canım benimki bugün baya uyudu birazdan o da uyanır heralde kendine iyi bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…