Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
canım hazırlara benimki de bayılıyor kaşık geç gelse ağlıyor o kadar ama benimkileri yemiyor. ben de brokoli soğan az da limon koydum çorbanın içine hazırlar gibi olmasa da baya yedi

evde kendin dene canım sevdiyse brokoliyi al haşla. brokolinin kokusu biraz tuhaf oluyor zaten :)

dr a gittik geldik tam zamanında getirmişsiniz dedi boğaz enfeksiyonu varmış 2 ilaç verdi amaaaan ilaç vere vere bi hoş oldu yavrum

çok geçmiş olsun canım,rezene çayı iyi geliyor bebeklere,oğlum da hafif grip atlatmıştı rezene vermiştim ben,rahatlatıyor

canım hazırlara benimki de bayılıyor kaşık geç gelse ağlıyor o kadar ama benimkileri yemiyor. ben de brokoli soğan az da limon koydum çorbanın içine hazırlar gibi olmasa da baya yedi

2 haftadır yaptığım çorbaları yemedi benimki,bugün şok oldum hazır püreyi yiyince.canım içerisine pirinç koymuyormusun?sadece brokoli soğan mı pişiriyorsun?soğanı nasıl eziyorsun?

canım emmede sorunumuz yok tam tersine maşallah memeden başka bişi istemiyor.. benim esas sorunum ek gıdayı reddetmesi.. 2 gündür hiçbirşey yediremedim..

dr a gittik geldik tam zamanında getirmişsiniz dedi boğaz enfeksiyonu varmış 2 ilaç verdi amaaaan ilaç vere vere bi hoş oldu yavrum

kuzucuk yaa çok üzüldüm.. inşallah çabucak atlatır bebişin.. geçmiş olsun..

2 haftadır yaptığım çorbaları yemedi benimki,bugün şok oldum hazır püreyi yiyince.canım içerisine pirinç koymuyormusun?sadece brokoli soğan mı pişiriyorsun?soğanı nasıl eziyorsun?

canım benim doktorum soğan sarmısak pırasa yasak dedi.. dokunmasın bebişine.. :18:

burda kızlardan biri pişince gaz yapmıyor demişti.önce patatesle pişirip deneyecem,olmadı soğan eklerim

bizimki çok huysuz bugün ya aşıdan olsa gerek az önce tekrar uyuttum. hiç tadı yok ağlıyor sürekli. çok hafif de ateşi var calpol verdim belki akşama rahatlar.

kızlar bana ebe geçen ay aşısında nisanda gelin dedi,yani 7 aylık olunca,çoğunuz yaptırmışınız aşı bebişlere.

bizimki çok huysuz bugün ya aşıdan olsa gerek az önce tekrar uyuttum. hiç tadı yok ağlıyor sürekli. çok hafif de ateşi var calpol verdim belki akşama rahatlar.

ben geldimm

geçmiş olsun canım aşı içinn. yarına bişeyciği kalmaz umarım. geceyi rahat geçirir inşallah

kızlar bana ebe geçen ay aşısında nisanda gelin dedi,yani 7 aylık olunca,çoğunuz yaptırmışınız aşı bebişlere.

seninki tam olarak hangi gün doğumlu ki öyle dedi acaba eylülün sonuna doğruysa belki ondandır. benimki 6 eylül ayın 7sinde yaptırdık

ben geldimm

geçmiş olsun canım aşı içinn. yarına bişeyciği kalmaz umarım. geceyi rahat geçirir inşallah

hoşgeldin canım inşallah ya hayırlısıyla toparlasaydık. doğru dürüst bişey de yemek istemedi bugün deliler gibi emdi

canım seninki erken doğduğu için öyle. benim bir tanıdığımın bebeği de erken doğmuştu onlar da 1 ay geriden gidiyorlardı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…