Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
daha önceden tartışmalar olmuş galiba:KK53: ben konuya vakıf olamadım direk daldım konu ek gıdalar olunca inş.burda güzel bi ortam olurda faydalı şeyler paylaşırız kardeş kardeş:nazar:

inşallah canım. senin bebiş hepimizinkinden büyük maşallah:nazar: ben daha yeni yeni geçiyorum. 1 haftadır sebze pürelerini deniyorum 2 gün aralarla. sen neler veriyorsun hazırlıyorsun.

inşallah canım. senin bebiş hepimizinkinden büyük maşallah:nazar: ben daha yeni yeni geçiyorum. 1 haftadır sebze pürelerini deniyorum 2 gün aralarla. sen neler veriyorsun hazırlıyorsun.

7 aylık canım sebze püresi meyve püresi tahıl kahvaltı ben tam olarak başladım artık senin kaç aylık

kızlar ben de katıldım gruba,ama hiçbirinizin ismini bilmiyorum,kimler var şu anda face grubunda nickler?

kızlar ben de katıldım gruba,ama hiçbirinizin ismini bilmiyorum,kimler var şu anda face grubunda nickler?

aynen bende bilmiyorum . ben kendi sonbahar annesi arkadaşlarımdan da ekledim ama bizden katılaları bilmiyorum canan nergis asuman leyla akgül ?

7 aylık canım sebze püresi meyve püresi tahıl kahvaltı ben tam olarak başladım artık senin kaç aylık

biz de 6 yı yeni bitirdik dün aşımızı olduk :) ben biraz yavaş davrandım ek gıdalar konusunda. başta sadece yoğurt veriyordum. devam sütü kullanıyormusun peki?

babası da ben de gribiz canım ona da geçti herhalde herzaman 37.5 çıkardı en fazla ateş düşürücü versem mi dr a mı gitsek dr a da yeni gittik biz

babası da ben de gribiz canım ona da geçti herhalde herzaman 37.5 çıkardı en fazla ateş düşürücü versem mi dr a mı gitsek dr a da yeni gittik biz

bence doktora gitmelisin. enfeksiyon durumu varsa ateş düşürücü dışında birşeyler kullnmak gerekir

X