Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
arkadaşlar öncelikle sizi çok seviyorum :)
azönce dru aradım bana öğün aralarını biraz daha aç dedi..

Canım ben nisan gibi yaptırcam. Ankara' da iyi bir çocuk cerrahı arıyorum.

Kızlar facede grup açayım mı?
Sadece bizler olan?

Dün oğlum çok ağladı ağlamaktan sesi kısıldı. Rezene verdim dişine jel sürdüm gece saat başı uyandı ve her uyandığında evi yıktı. Noluyo anlamadım yaaaa. Gaz mı yapıyo üşüttük mü yoksa diş mi anlamadım. Gece o kadar çok ağladıki şimdi uyuyo :KK43:((

geçmiş olsun canım benimki de pazar akşamı aynıydı ağlamaktan tıkandı artık elim ayağıma dolaştı. :KK43: umarım geçicidir..

selamlar :KK3:
ay nekadar kalabalıksınız bende sıkışabilrmiyim aranıza:KK4: benimde 7 aylık oğlum var

hoşgeldin canım :)

oğlumun ateşi 38 fazla mı

oğlunun normal vücut ısısı kac derece ona gore bakabılırsın ama 38 fazla gıbı takıp lazım benımkıde yukselıyo sankı onu takıp edıyorum

geçmiş olsun arkadaşlar bence ateş düşürücü vermeden önce artışı takip edin 38i geçmezse diş olabilir.. ama geçiyorsa ateş düşürücü verip doktora götürmelisiniz bence.. tekrar geçmiş olsun umarım önemli bişi değildir...

tahıllı mama ne kullanıyorsun canım marka mı yoksa kendin bişeyler mi hazırlıyorusun

bazen kandim sebze çorbalarına katıyorum pirinç,irmik bulgur gibi,bazende hazır kullanıyorum mesela holle marka bütün ürünleri organik tavsiye ederim.bir de milupanın 7 tahıllı var oda güzel

arkadaşlar yaa ne yapacağımı şaşırdım.. doktoru aradım demiştim ya.. doktora anlattım hiç birşey yemedi 2 gündür diye.. o da bana öğün aralarını uzat dedi.. saat 1.5 da emzirmiştim 3 saat ara vermeye karar verdim (doktor en az 3 saat dedi) 2 saatin sonunda bizimki ağlamaya başladı.. normalde emzirerek uyuturum; oturttum koltuğuna bi tane meyve kavanozu geçti elime onu verdim kaşığı eme eme yadi kavanozun yarısını başta sevindim ama sonra bir baktım gözler kapalı.. başka yemeyip tekrar ağlamaya başlayınca kucağıma aldım aldığım gibi uyuya kaldı :KK43: tamam çok güzel yedi ama açlıktan değiluyumak için yedi resmen.. ve okadar ağlaması da cabası.. ne yapacağım bilemiyorum kafam allakbullak oldu.. benim bu bebeği hiç emzirmemem gerekiyor bu durumda.. anlamadım gitti..

benim kızda gündüzleri az emmeye başladı :KK59: ben ek şeylerde vermiyorum napcam yaa

arkadaşlar yaa ne yapacağımı şaşırdım.. doktoru aradım demiştim ya.. doktora anlattım hiç birşey yemedi 2 gündür diye.. o da bana öğün aralarını uzat dedi.. saat 1.5 da emzirmiştim 3 saat ara vermeye karar verdim (doktor en az 3 saat dedi) 2 saatin sonunda bizimki ağlamaya başladı.. normalde emzirerek uyuturum; oturttum koltuğuna bi tane meyve kavanozu geçti elime onu verdim kaşığı eme eme yadi kavanozun yarısını başta sevindim ama sonra bir baktım gözler kapalı.. başka yemeyip tekrar ağlamaya başlayınca kucağıma aldım aldığım gibi uyuya kaldı :KK43: tamam çok güzel yedi ama açlıktan değiluyumak için yedi resmen.. ve okadar ağlaması da cabası.. ne yapacağım bilemiyorum kafam allakbullak oldu.. benim bu bebeği hiç emzirmemem gerekiyor bu durumda.. anlamadım gitti..

harpy bebeğin eğer emmiyorsa devam sütü vermeyi düşündün mü?benim oğlana sebzeyi sevdiremedim gitti.bugün babasına milupanın organik brokoli patates püresini aldırdım.bayıla bayıla yedi anlamadım gitt kokusu bana iğrenç geldii.sen veriyormusun hazır sebze püresi.acaba sürekli versem zararı olur mu?yada evde kendim bir denesemmi brokoli alıp.ben hazır püre vermeyi hiç düşünmüyordum:44:

dr a gittik geldik tam zamanında getirmişsiniz dedi boğaz enfeksiyonu varmış 2 ilaç verdi amaaaan ilaç vere vere bi hoş oldu yavrum

X