Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
gelmişsiniz kızlar :) salı günlerini seviyorum hiç işe gitmesem keşke sizinle muhabbet etsek

gelmişsiniz kızlar :) salı günlerini seviyorum hiç işe gitmesem keşke sizinle muhabbet etsek

sabah sana yetişmeye çalıştım ama yetişemedim ben geldim sen çıktın , evet hergün girebilsen güzel olur boşver sen okula gitme bizle takıl

hoşbulduk canım kızkardeşimle tanıştırıyorum sizi

ablan uzakta mı?canım gelir inş.kızkardeşime anlatıyorum sizi

bizimkilerin hepsi ankarada bir ben böyle göçebeyim canım

Rapor mu alsam ki sizinle sohbet etmek için
Biri ajan mı dedi

doktor bey ben rahatsızım,
neyiniz var?
kızlara bağımlı oldum ,bana bir hafta bir rapor verseniz çok iyi gelecek

bizimkilerin hepsi ankarada bir ben böyle göçebeyim canım

doktor bey ben rahatsızım,
neyiniz var?
kızlara bağımlı oldum ,bana bir hafta bir rapor verseniz çok iyi gelecek

naksis sen benim memleketimde yaşıyosun annem babam konyada bende gurbet ellerdeyim

bizimki uyandı kıyametler koparacak gibi duruyor. hava da çok güzel,1 makşna dolsu bebek giysisi attım yıkanmasını bekliyorum. ya illallah ettim her gün üst değşiyoruz hatta her kakada desem daha doğru olacak.primaya şikayet yazısı göndeereceğim artık:95::95:

bizim kakamız artık çıkmıyo canım aslında sen ek gıdalara geçtin düzelmesi lazım benim ki günde 1kere yapıyo çok katıda değil ishal gibide değil düzeldi sırtına çıkmıyor az yapıyo öz yapıyo (dolu dolu)

sen yine iyisin biz her yemekten sonra üzt değişiyoruz.. ya çarpıp döküyo kaşığı ya da eliyle yakalayıp diğer elini içine batırıyor.. bişi de diyemiyorum yesin yeterki tomrukum

Son düzenleme:
slm kızlarr herkes iyi galiba bizde iyiyiz dün ilk dönüşümüzü yaptık hemde 2 kere beşikte te sallayamıyorum artık dönmeye çalışıyo

slm kızlarr herkes iyi galiba bizde iyiyiz dün ilk dönüşümüzü yaptık hemde 2 kere beşikte te sallayamıyorum artık dönmeye çalışıyo

maşallah canım.. darısı emeklemeye canım ben de dört gözle bekliyorum emeklemesini..

bu arada doktoru aricam.. bana 10 gün sonra ara demişti sanırsam öğünlerine yeni bişiler eklicek.. sorusu olan var mı? 1 saat sonra ararım herhalde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…