Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
aynı dert bende de var 19 kilo kadar ben de aldım ama şimdi hepsini verdim 50 kiloyum ,şu göbeğim kaldı onu toparlamam gerek

ben de 48 kiloyum bende de göbek kaldı,zayıf vücuda göbek hiç hoş olmuyor.etrafımdakiler de kalsın o kadar diyorlar.bir de sanki emzirmeyi bıraktıktan sonra gögüslerim de sarkacakmış gibi bir his uyandı içime bu sabah.sarkık göğüs sarkık karın ıyyyyyyyyyy

kızlar bu arada oğluma aptamilin sütlü bisüvili kaşık mamasını almıştım,dün içeriğini okudum gluten içerir yazıyor,napcaz bu gluten olayını.mamayı versem mi vermesem mi kararsız kaldım:26:

gögüsler emzirmeyi bıraktıktan sonra iki yılda toparlanıyormuş

Canım dün esime sordum zararlı olan madde gluten değilmiş sodyum glutamatmis MSG ve mısır surubuymus. Gluten allerjisi olanları bilgilendirmek icin paketlerde öyle yazıyormuş. Soya lesitini de organikse zararlı değilmiş

canım benim oğlumun kakası hiç düzelmedi hep katı pıtır pıtır
galiba elma yapıyor
elma yapıyor sanırım çok gazlı yaaaa
ben bugün yaptım öööğğğğğğğğğğğğğğ hö höh hö iğrençççççç. pekmez de kattım ama güzel değil
4 çeşit yaptım pekmezli prinç unlu/ mısır unlu ve pekmezsiz prinç unlu/mısır unlu. mısır unlular kötü ve çok sert

merhaba
güzel keşke yapabilsek
canım gitti gidiyorda dekoratif aynalar ve duvar saatleri var çok güzel almayı düşünüyorum sende baksana
canım ben de bakmıştım onlara ama bizim ev yumuşak duvar kağıtlarından onlar da yapıştırmalı çıkaracak olsam duvar kağıdı sökülür diye almadım
Sağol hep gel:)

mekik çekersen o göbekte toparlanıyor.göğüslerde zamanla düzeliyor....sonra bir daha doğur hop yeni baştan.nedir bu kadınların derdi hiç bitmiyor.neyse bebişlerimiz sağlıklı olsunda.........

kızlar siz şakamısınız yaaaaaaaaa çıldıracam 2. bir emre kadar kilolardan özellikle 60 kilonun altında olanların kilolardan konuşmasını yasaklıyorum .ben tam tamına 85 kilo yum
85 85 85 85 85 85 anladınız mıııııııııııııııııııııııııı 38 bedenden 46 ya çıktım ve hala veremedimmmmmmmmmm.nerde yanlış yapıyoru.oturan boğa ğibiyim artık aynalara bile bakmıyorum bunalıma soktunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz......ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çıldıracammmmmmmmm

canım yaa takma kafana kafayı taktıkça daha kötü oluyor. bu arada tickerini düzenlemişsinn güle güle kullaann. dün akşam aklıma ne geldi senin bu tickerinda önceden hoşçakal diyeli şu kkadar oldu yazıyordu dimi hatta ben merak ettim senin profiline girdim orda da bebeğine veda edenler de konu okuyor yazıyordu aman nasıl üzülmüştümm megerse tickerini ordan almışsın dimi :90::90:

Ayy canim merakme senden farkli degilim hergun diyete niyet edip aksamina bozuyorum hep sikayetciyim ama hic irade yok nutella yiyerek zayiflama niyetindeyim ben ( yiyip pisman oluyorum off yuruyuse baslucam en kisa zamanda sende basla canim

Tamamıyla mı ?? Sanki benimki cıvık cıvık yumuşatacak gibime geliyorr

tamamiyle bitmesi.birkaç damla bile olsa geliyor.vede cıvık cıvık oluyor göğüs.ama sonra toparlanıyor.ben birdaha doğurmuyacağım.allahtan birşey olmazsa.şu sürecide bir atlatırsak......

ayyyyyyyy evet ne biliyim onun veda tıcker olduğunu utandım ayolllllllllllll.neyse beni ğüldürdün sen çok yaşa emiiiiiiii

aynı dert bende de var 19 kilo kadar ben de aldım ama şimdi hepsini verdim 50 kiloyum ,şu göbeğim kaldı onu toparlamam gerek birde birkaç kilo alsam hiç fena olmaz

ay ne güzel vermişsin.bende 58 den 70 çıktım.2 kilosunu verdim.ama daha 10 kilo vermem lazım.ben 5 kiloya bile razıyım.zayıflamak istiyorum.........:95::95::95:

Ayy canim merakme senden farkli degilim hergun diyete niyet edip aksamina bozuyorum hep sikayetciyim ama hic irade yok nutella yiyerek zayiflama niyetindeyim ben ( yiyip pisman oluyorum off yuruyuse baslucam en kisa zamanda sende basla canim

aynen ama ben diyete başlıyorum sonra sütüm azalıyormuş ğibi ğeliyor içim sızlıyayıp ne bulursam yiyorum.ne bileyimn yaaaa çok takıntı yaptım birde akrabalr falan ğördükçe ne bu hal ne oldu sana demiyorlarmı işte beni o çıldırtıyor.

canım 6.aydan sonra eğer gluten alerjisi yoksa vermende bi sakınca yok canım.. glutene takma kafanı

canım çok mu pişirdin acaba? çünkü tarifde az pişir yazıyordu.. ben de yapmayı düşünüyorum. organik pirinç unu var evde.. bi de köy tereyağı ama pastorize mi bilmiyorum.. acaba pişirince de önemli mi pastorize olması?

canım; canım benim; bitanem; hislerime, söylemek isteyip söyleyemediklerime tercuman oldun.. kilodaşım benim.. gel totolarımızı çarpıştıralım lömbürdesin :13: bunlar da kıskansınlar hıh!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…