Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
kızlar bebişler uyuyormu.uyku düzenleri nasıl.benimkinin sağı solu belli olmuyor.bazen gündüz uyumuyor.bazende çok güzel uyuyor............

kızlar bebişler uyuyormu.uyku düzenleri nasıl.benimkinin sağı solu belli olmuyor.bazen gündüz uyumuyor.bazende çok güzel uyuyor............

gece sabaha kadar nerdeyse her saat başı uyanıyoruz gündüzleride en uzun uykusu 1 saat

ben de alayım bu bebek ekmeğinedn

canım yaa az önce içindekilere baktım.. içim karardı içinde yok yok; gluten, şeker, tuz, soya lesitini, boşverin siz ne yapıyorsanız devam edin. ben de biraz alışınca hippe döneceğim.. çok moralim bozuldu

canımya biz almayalım ondan ozaman.......birde internette bakıyorum.glutene 1 saattir.gluten allerjisi olmayınca yani çölyak hastalığı olmayınca kullanılmasında bir sakınca yokmuş...............

ayyyy çok güldüm harpy Allah iyiliğini versiinnnn

kızlar bebeklerimiz genel olarak hep erkek sanırım.............

aramızda birkaç fıstık var ama geneli erkek bizimkilere yaşıt kız çok az galiba bu sene bebek odasına kapı süsü arıyordum hiç mavi kalmamış hep pembeler vardı bizim oğlanlar büyüyünce evde kalacaklar

ben de öle dünden beri hep bakıyorum ama canım hepsinde var..mesela labne verin diyolar peynır pınarın kucuk labnelerınden alıyorum..bu meret krem peynırlerded e varmıs..o zaman ac kalıcak bebek..ben de en aza ındırebıldıgım kadar ındırdım en azından yoğurdunu asla hazır sut veya mama ıle yapmıyorum..calıştıgım koyden ınek sutu alıp kendım mayalıyorum..bıskuvı vermıyorum bebege..ekmegını verıyorum o da kahvaltıda ama ondada varmıs..ne yıcek bu cocuklar..

niye güldün yaw :44: ben ağlıyorum sen gülüyorsun

gözümün önüne kendi halim geldi yeyip içtikten sonra paketin ambalajına bakar o yediklerimi boğazıma durdurturum da ondan, sadece ben yaparım sanıyordum böyle şeyleri :18:

doğru valla o zararlı bu zararlı.ne versek acaba.bende yoğurdu kendim mayalıyorum.ama bebe bisküvisi karıştırıp yediriyorum.yoksa yemezki................

Son düzenleme:
gözümün önüne kendi halim geldi Yeyip içtikten sonra paketin ambalajına bakar o yediklerimi boğazıma durdurturum da ondan, Sadece ben yaparım sanıyordum böyle şeyleri :18:

ben de öleyim ..hatta dun krıze gırdım ıkı paket cıps ve bır lt kadar kola ıcmısım aylardır ıcmıyordum...sonunda acayıp bulandım ve istikamet wc....sonrada acaba ne yedim diye bakıyor insan..baştan baksana ya..

aynen yaa neyicek bu yavrucuklar.. ben evde peynir yaptım doktor verme dedi pastorize olmuyormuş
ayeser bisküvi yapacaktı. yaptımı acaba.. AYESER GERİİ DÖN ÇOK PİŞMANIM BEN DE BİSKÜVİYAPCAM SÖS

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…