Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

neden emzirmemen gerekiyor ki. öğün arası 3 saat diye mi? bence emzir 5 dakika da olsa. sindirimi kolaylaştırıyormuş anne sütündeki enzimler.

seninki tam olarak hangi gün doğumlu ki öyle dedi acaba eylülün sonuna doğruysa belki ondandır. benimki 6 eylül ayın 7sinde yaptırdık

8 eylül de doğdu canım,harpynin dediği gibi benimki erken doğduğundandır heralde.biran unutmuşum oğlumun erken doğduğunu

ayeser nerde ya,geldiğinde bu kadar şeyi okuması zor olacak

bizimki çok huysuz bugün ya aşıdan olsa gerek az önce tekrar uyuttum. hiç tadı yok ağlıyor sürekli. çok hafif de ateşi var calpol verdim belki akşama rahatlar.

aşıdandır canım calpol vermişsin iyi akşama birşeyi kalmaz inşallah

neden emzirmemen gerekiyor ki. öğün arası 3 saat diye mi? bence emzir 5 dakika da olsa. sindirimi kolaylaştırıyormuş anne sütündeki enzimler.

alışana kadar herhalde.. emmek kolay geliyor dedi. zaten şimdide yemeğini yedikten hemen sonra emzirmeyi düşünüyorum..

canım çok geçmiş olsun

canım çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun canım,rezene çayı iyi geliyor bebeklere,oğlum da hafif grip atlatmıştı rezene vermiştim ben,rahatlatıyor
sağolun kızlar çabuk geçer inşallah Allah tüm bebişlerimizi korusun
2 haftadır yaptığım çorbaları yemedi benimki,bugün şok oldum hazır püreyi yiyince.canım içerisine pirinç koymuyormusun?sadece brokoli soğan mı pişiriyorsun?soğanı nasıl eziyorsun?
canım ben patates, havuç, irmik yada prinç, soğan, brokoli koydum bugün sevdi maşallah hepsini blender ile eziyorum canım yoksa hiç yemiyor benimki az pütürlü oluyor canım

ayeser nerde ya,geldiğinde bu kadar şeyi okuması zor olacak

sağol canım benim

kızlar ben birden fazla alıntı yapamıyorum neden,herkese ayrı ayrı cevap yazmak zorunda kalıyorum.nasıl yapılıyor:44:

slm hanımlar ben zeynep 27 yaşındayım 3 kızım var en küçüğüm ayın 15şinde 5 aylık olcak bende yeni yeni ek gıdalar vermeye çalışıyorum hergün olmasada mesela bugün bişe vermedim anne sütünden başka

kızlar ben birden fazla alıntı yapamıyorum neden,herkese ayrı ayrı cevap yazmak zorunda kalıyorum.nasıl yapılıyor:44:

Canım beğendiğin mesajin altında tik işareti var alıntı ile cevaplanin yanında bu mesajdan alıntı diyor ya sen beğendikce onu işaretleyip son mesaja alinti ile cevapla dıyorsun hepsi diziliyor

Hoşgeldin eğer anne sütun yetrliyse acele etme 2 günde 1 tek öğün tek besin ver değişik tatlara alışsın sonra onları arttir karıştırmaya başla öyle öyle gecersiniz biz daha geçiş asamasindayiz. Mesela bugün sadece yoğurt yedik

arkadaşlar yaa.. ben deliymişim dün kendimi hasta edene kadar ağladığım için. beslenme aralarını sadece 1 saat uzattım ve artık bebeğim yiyor.. allahım sana şükürler olsun.. herkesin aklında bulunsun arkadaşlar.. eğer yemiyorsa biraz daha bekleyin ve tekrar deneyin.. muhallebisini yedi emdi uyuyor şimdi

gözün aydın canım

Canım beğendiğin mesajin altında tik işareti var alıntı ile cevaplanin yanında bu mesajdan alıntı diyor ya sen beğendikce onu işaretleyip son mesaja alinti ile cevapla dıyorsun hepsi diziliyor
çok saol canım

gözün aydın canım,darısı başıma.en kıa sürede oğlumun yaptığım çorbaları yediğini görürüm inşallah

ay bu bılgı banada ıy oldu bende beceremıyordum cok sagol

ay bu bılgı banada ıy oldu bende beceremıyordum cok sagol

rica ederim caınm inşallah bol bol güzel ve neşeli şeyler paylaşırız. kızlar ben çıkıyorum kociş geldi yemek yiicez öptüm bütün bebişleri haa bu arada çıkmadan kızlar mutlaka bu siteye girip üye olun bebeğimizle ilgili çok güzel broşürleri indirim kuponlarını adrese gönderiyorlar ben az önce üye oldum lovelyangelin tavsiyesiyle

Milupa | Bebek Beslenmesi Uzmanı - Bebek Maması

kızlar bu arada sünnet konusu konuşuluyordu,ne zaman düşünüyorsunuz bir de ben sorayım biz nisan mayıs gibi düşünüyoruz en geç.aslında 6 aylıkken yaptırmak daha iyiymiş diye duymuştum.

kızlar bu arada sünnet konusu konuşuluyordu,ne zaman düşünüyorsunuz bir de ben sorayım biz nisan mayıs gibi düşünüyoruz en geç.aslında 6 aylıkken yaptırmak daha iyiymiş diye duymuştum.

ben de temmuz gibi yaptırmayı düşünüyorum bir sorun çıkmazsa

off kızlar bızımkı bugun hıc durmuyor cok mızırdak sınır oldum hıc bı ıs yapamadım ne uyuyor ne emıyor kakasını yapmadı bugun ondan mı bılmem gecmısıde okuyamadım banyo yapıcam bırazdan artık bunaldım valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…