Ehliyetimi kazandım çok şükür

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
Kazandim sonundaaaaaaaaaaaaaa Rabbim herkese nasip etsindelikafaduldendelikafadulden:Saruboceq:
hayırlı olsun tatLummm tebrikler...:1hug:

arayi tabi fazla birakmak istemiyorum insan hemen unutuyo tabi bu bana kim bilir kac saate maal olur, insallah birn once esim su borclarini veince vercez of valla cok zor
burda dedigin gibi cok gerekli, esimin var ama oda calisiyo sonucta lazim oluyo, turkiyede olsan fazla gerek kalmiyo
haftada 6 saat evet baya fazla oldu ama bende iste biran once olsun bitsin istiyodum malesef durdurduk ,bidaki baslamamda az saat yapcam ve sunu farkettimki, aradan bikac gun zaman gecince iyi suruyodum bir gun gecince hatalar oluyo
sen atlattin
insallah dedigin gibi darisi bana ,ah bi alsam tabiki konu acarim

Tebrik ederim canım. Bende geçen sene aldım bir bayan olarak çok güzel bir duygu. Her ne kadar
erkekler bizim iyi sürücü olmadığımızı düşünselerde, artık eski zamanlara göre oldukça fazla bir
sayıya sahibiz trafikte ve her geçen gün artıyor artık ehliyet almayan bayan yok gibi. Çok süper
birşey...

hayırlısıyla ,kazasız belasız inşallah.ve cezasıııııııııııızzzzzzzz olsunnn

Canım benim Hayırlısı olsun kazasız belasız cezasız İnş kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…