egzersiz

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
arkadaşlar ya canım sürekli bişeyler yemek istiyor göbek mide aldı başını gidiyor? kilo vermek yerine kilo alıyorum, napıcam? siz egzersiz yapıyor musunuz? artık sıvılara ve meyveye daha çok yönelip az yemeyi düşünüyorum, ama sütümün de etkilenmesinden korkuyorum, zaten artık azaldı, zaman zaman mama da veriyorum. diyetisyene giden var mı? ne tavsiye ediyor?

walla bende aynı sekılde agzım hıc bos durmuyor :KK43: sureklı bı seyler ozellıkle tatlı cekıyor canım hamıleyken bıle bu kadar cok yemıyordum. yazda yaklasıyor offfff

walla bende aynı sekılde agzım hıc bos durmuyor :KK43: sureklı bı seyler ozellıkle tatlı cekıyor canım hamıleyken bıle bu kadar cok yemıyordum. yazda yaklasıyor offfff

canım az önce ekim annelerine bi göz attım, orda soğan suyu içmenin kilo verdirdiğini yazmış biri, bende uygulamayı düşünüyorum, tam ayrıntıları öğreneyim. hem soğan sütü de arttırıyor, suyu da ii gelir sanırım. hem soğan hem su, 1 taşla 2 kuş kaydirigubbakcemile3

Benim birtek göbeğim sorun
bende sürekli yiyorum
şuan iyide yazın kötü görünür göbekler

Benim birtek göbeğim sorun
bende sürekli yiyorum
şuan iyide yazın kötü görünür göbekler

bilmiyorum napıcaz, canım ya bende bebeğimin aylık çizelgesini eklemek istiyorum deniyorum ama resim çıkmıyor bi türlü, bana nasıl yapmam gerektiğini anlatabilirmisin? nerde yanlış yapıyorum anlamıyorummmmmm:uhm:

canım sana da sorayım ben bebeğimin aylık çizelgesini ekliyorum ama olmuyor nasıl oluşturucam, nerde yanlış yapıyorum off olmuyor bi türlü :bbo:

evet kızlar benimde sezeryan göbüşü duruyor annemler buradayken bir iki kiloda aldım yaza benimde vermem lazım yiğenimin düğünü var memlekette herkese iyi görünmek istiyorum valla...
şimdilik hareketim çokta tatlı krizim tutuyor hep..
kızlar bol bol yoğurt yiyin yoğurt zayıflatıyor...

Canım kullanıcı panelıne gırıyosun ordan profılı duzenleye acılan sayfada altlara dogru kılo dogum takıp cızelgesı dıye bır bosluk var oraya yapıstırıyorsun

arkadaşlar ya canım sürekli bişeyler yemek istiyor göbek mide aldı başını gidiyor? kilo vermek yerine kilo alıyorum, napıcam? siz egzersiz yapıyor musunuz? artık sıvılara ve meyveye daha çok yönelip az yemeyi düşünüyorum, ama sütümün de etkilenmesinden korkuyorum, zaten artık azaldı, zaman zaman mama da veriyorum. diyetisyene giden var mı? ne tavsiye ediyor?

canım daha önceden gittiğim diyetisyenime sordum, malum şimdilerde gitmeye fırsat yok, önceki diyet gibi 3 ana öğün 3 ara öğün önerdi yine. kahvaltı, bir öğün sebze, bir öğün et, aralarda da meyva. emzirdiğim için günde bir sütlü tatlı ya da eşdeğer bişey fazla yenmeliymiş. her gün mutlaka bir öğün protein olmalıymış, bebğin gelişimi için önemli dedi. bir de her sabah yumurtaya devaamm.
bir de ilave olarak elma, limon, tarçın, karanfil ve karabiberi kaynatarak bir içecek tavsiyesi vardı diyete destek olarak, onu da içebilrmişim, emzirirken sakıncası olmazmış.
daha önceden verdiği listeleri uyguluycam yani, yalnız salata gaz yapabilir ona dikkat dedi..

kızlar canınız çok tatlı isteyince ki, bana en çok olan şey cokacimcoook, bir çay kaşığı bal iyi geliyo. kesiyo biraz krizi..

kızlar canınız çok tatlı isteyince ki, bana en çok olan şey cokacimcoook, bir çay kaşığı bal iyi geliyo. kesiyo biraz krizi..

Onun kalorisi ne kadar acaba?
Ben pazartesiden beri tatlı, yağlı ve hamurişi yemiyorum, kilo verdiğimi hissediyorum ama göğüslerim hemen söndü. süt doluydu, şimdi boş gibi.
Dayancak halim kalmadı bu kilolara tansiyonum çıktı ki hep düşüktü benim, kolestrol var ve kalbim, nefesim sıkışıyor.
Sütüm gidersede artık napıyım bu kadar dayanabildim ben...

canım daha önceden gittiğim diyetisyenime sordum, malum şimdilerde gitmeye fırsat yok, önceki diyet gibi 3 ana öğün 3 ara öğün önerdi yine. kahvaltı, bir öğün sebze, bir öğün et, aralarda da meyva. emzirdiğim için günde bir sütlü tatlı ya da eşdeğer bişey fazla yenmeliymiş. her gün mutlaka bir öğün protein olmalıymış, bebğin gelişimi için önemli dedi. bir de her sabah yumurtaya devaamm.
bir de ilave olarak elma, limon, tarçın, karanfil ve karabiberi kaynatarak bir içecek tavsiyesi vardı diyete destek olarak, onu da içebilrmişim, emzirirken sakıncası olmazmış.
daha önceden verdiği listeleri uyguluycam yani, yalnız salata gaz yapabilir ona dikkat dedi..

çok sağol canım a.s.

Canım kullanıcı panelıne gırıyosun ordan profılı duzenleye acılan sayfada altlara dogru kılo dogum takıp cızelgesı dıye bır bosluk var oraya yapıstırıyorsun

üff öle yaptım canım ama resim çıkmıyor
sonra tekrar deniyeyim http yi mi yapıştırıcam ???:bbo:

canım o elmalı tarçınlı çay metabolizma hızlandırıcı çay, ben onunla 2 sene önce ayda 4 kilo vermiştim , demek emzirirken de içilebilirmiş , süper bi haber buu delikafadulden hemen yarın malzemeleri alıp yapıcam inşallah işe yarar yine kaydirigubbakcemile3

bu arada tarifini isteyenler için yazıyım :

1 adet elma
1 adet limon
bir tatlı kaşığı tane karabiber
2 tane çubuk tarçın
1 çay kaşığı karanfil

elmayı kabuğunu soymadan dört parçaya kesiyosunuz , limonu da yine kabuğuyla ikiye kesip tüm malzemeleri tencereye atıp bir litre suda kaynatıyosunuz.
Kaynadıktan sonra süzüp ister sıcak ister soğuk yemeklerden yarım saat önce bir fincan afiyetle içiyorsunuz. cokacimcoook

canım o elmalı tarçınlı çay metabolizma hızlandırıcı çay, ben onunla 2 sene önce ayda 4 kilo vermiştim , demek emzirirken de içilebilirmiş , süper bi haber buu delikafadulden hemen yarın malzemeleri alıp yapıcam inşallah işe yarar yine kaydirigubbakcemile3

he yaşa, ben detay yazmamışım, metabolizma hızlandırıyo, güzel de oluyo tarçınlı tarçınlı içelim güzelleşelim:içelim:

bir de yine metabolizma hızlandırmaya faydalı ayran var onu da yazim bari.
maydanoz dereotu ve yoğurdu blender da çekiyoruuz, öyle yeşil ayran gibi bir içecek oluyor. yemeklerin yanında afiyetle içiyoruuzzz. bu da o içeceği tavsiye eden uzmanın tariflerinden biri.
şimdi kalsiyum ihtiyacı çok malum, yoğurdun yanısıra dereotu da kalsiyum deposu. bir taşla iki kuş, hem zayıflayalım hem sağlıklı olalım..:teytey:

he yaşa, ben detay yazmamışım, metabolizma hızlandırıyo, güzel de oluyo tarçınlı tarçınlı içelim güzelleşelim:içelim:

bir de yine metabolizma hızlandırmaya faydalı ayran var onu da yazim bari.
maydanoz dereotu ve yoğurdu blender da çekiyoruuz, öyle yeşil ayran gibi bir içecek oluyor. yemeklerin yanında afiyetle içiyoruuzzz. bu da o içeceği tavsiye eden uzmanın tariflerinden biri.
şimdi kalsiyum ihtiyacı çok malum, yoğurdun yanısıra dereotu da kalsiyum deposu. bir taşla iki kuş, hem zayıflayalım hem sağlıklı olalım..:teytey:

canım bu tarifin çok güzel, ben tarçın sevmediğim için diğerini yapamıycam ama bunu severek içerim kaydirigubbakcemile3

X