Anket Egerki aşık olursanız

ilk itiraf eden olurmuydunuz?

• Söylerim Tabii Neden Söylemiyim

OY: 25 30,5%
  • Söylemem Onun Söylemesini Beklerim ..

OY: 42 51,2%
  • Kararsızım..

OY: 15 18,3%

• Ankete Katılan
    82
E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Eğerki Siz Aşık Olursanız Bunu
Sevdiğiniz Kişiye Söylermiydiniz ?

Not: O size söylemeden yani tanışmadan ?

• Konu Sahibi EU1
ben önce tanışırım, sonra hafiften belli ederim bakalım işaretler neler. ona göre söylerim sanırım. hatta çıkma bile teklif ederim sorun değil yani. yeter ki mutlu olacağıma inanayım

• Konu Sahibi EU1
hmm ben de belli ederim hareketlerimle...eger onda tık yoksa ugrasmam..ama o da belli ediosa bişiler ve çekiniosa ben de bunu anlıosam söyliyebilirim.yerimseniben

• Konu Sahibi EU1
Bende ortamı hazırlar konuyu oraya getirir itiraf etmesini beklerim daima beklerim:asigim: Şeniz

Söylemezdim ama belli etmekten kendimi alıkoyamazdımmm..Eee aklı olan anlar dimi ama..​
:1closedeyes:.

Ben soylerdim diye tahmin ediyorum.ASKTA GURUR OLMAZ Kabul edilmek kadar kabul edilmemekte dogaldir.Ne kadar aci verebilecek olsa bile

önce bi bana karşı olan tavırlarına bakarım eğer bana doğu meğilliyse ondan hoşlandığımı belli ederim, yok bundan da anlamazsa gider ona olan hislerimi söylerim. sonuçta aşk iki kişilik ve aşkın cinsiyeti yok...

şu aşk denen duyguyu bir yaşasam ve aşık olabilsem işte o zaman söyleyebilirim.

ben soyleyememistim ama karsilikmiymis :) soyledi 12 yillik beraberligimiz ,8 yillik evliligimiz 7 yasinda da bir oglumuz var,Allah herkesin gonlune gore versin

ufff söyleyemem ama söylemek isterdim nahlet gurura yenik düşerm bu durumlarda

onun tavırlarına göre değişir. onda da varsa bişeyler beklerim bi süre baktım olmayacak ben açılırım bekle bekle bi yere kadar yanii naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…