Anket Egerki aşık olursanız

ilk itiraf eden olurmuydunuz?

• Söylerim Tabii Neden Söylemiyim

OY: 25 30,5%
  • Söylemem Onun Söylemesini Beklerim ..

OY: 42 51,2%
  • Kararsızım..

OY: 15 18,3%

• Ankete Katılan
    82
her zaman söylemekten yanaydım etrafımdaki herkeze de bunu öneriyordum , bir gün bir ilanı aşk yaptım üstelik bana aşık olduğunu bildiğim birine hayatımın hatasını yaptım, bir daha asla söylemem kimse de söylemesin sakın ha sakııın

bende her zaman erkeğin söylemesinden yanayım bence hiç bir zaman bi bayan açılmamalı önce
aşkımdan ölsen bile (büyük konuşmuyorumda) genede söylemem

bu işin erkeği kadını olmaz...içim içimi yiyeceğine gider söylerdim.onda öyle bişey yoksa bile bana hayır denmedi daha

madem qi feminisdim.. madem qi her q0nuda qadın-erqeq eşitLini sawunu0rm..iLq itiRaf eden ben de 0LabiLirm yanii.. erqeq'den beqLemq saçmaLıq..

bende önce bi nabzını yoklardım ki yokladım sonra ilgisini ölçerdim ki ölçtüm sonrada itiraf ederdim yada ima ki ettim sırnaşık şeysırnaşık şey sırnaşık şey

Söylemezdim ama belli etmekten kendimi alıkoyamazdımmm..Eee aklı olan anlar dimi ama..

Söylerdim içimde tutamam aşkimin karşilikli olup olmadiğinida öğrenmiş olurum neden susayim ki aşk deliliktir zaten

kesinlikle söylemezdim onun söylemesini beklerdim

asla soylemem ama soylemek gerektıgını dusunuyorum cok gec oluyor sonra çunku

Asla ve asla söylemezdim.karşi taraftan beklerdim ilk adimi....

söylemem
onun söylemesini beklerim
utanırım öylee diyemem ki

yha tam benim sorunum hayatta söleyemem aslında şu anda böyle bir durumun içindeyiö casaret edemiyorum

Bende söylemezdim karsi taraftan beklerdim...

ben eşime söylemiştimmm hiçte pişman değilimm tekrar dünyaya gelsim eşimle yine olsa yine derimm

ben söylerdim diyorum
........................................

ben söylemem, söyleyemem
içim içimi yese bile karşı taraftan beklerim coksekeriremsu
haaalaa bekliyorum :mymeka:

oo ben söylerim yaa neyi beklicem
benim öyle kurallarım yoktur içimden gelen herşeyi söylerim de yaparım da:teytey:

ben söyleyemezdim ama belli ederdim ettimde zaten şimdi aşık oldugum bi adamla evliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…