Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende yarın başlıyorum bu diyete zaten tavuk severim ;

Yalnız ben kahvaltımı 1 yk peynir, kırmızı biber , bir dilim kızarmış light ekmek ve çay böyle yapacam 7 gün sabah sabah tavuk yiyemem.

Ama öğle akşam aynen uygulayacam .. haftaya cumayı iple çekiyorum :KK66:

Şuan tam kilom 75.00 haftaya 2 kilo gitse ayyy ne güzel olur :KK66:)))

forumu uzun zamandır takip etmeme rağmen yeni üye oldum.2 yıl önce doğum yaptım ne denediysem buna spor dahil 2 kiloadan fazla veremedim.Bir tanıdığımın önerisiyle mucize bir yöntem denedim ve zayıfladım toplamda 9 kilo verdim..işte mucize yöntem:yağsız tuzsuz haşlanmış tavuk ve yanında salata..(salataya istediğiniz kadar limon,yağ ve az tuz atabilirsiniz) 7 gün boyunca başka bir şey yemiyorsunuz ve en fazla tuzsuz ayran içebilirsiniz.eşim de denedi 8 kilo verdi...ben zayıfladım herkes zayıflasın..

not:bu diyeti şeker tansiyon kalp vb.hastalığı olanlar denemesin.bu diyet muhteşem yağ yakıyor..haydi kolay gelsin..

İsim.............................................. ..............Başlangıç..........1.hafta.......... 2.hafta..........3.hafta
se_zen............................................ .............53
beyza0006......................................... ..........
elizabeth_bath.................................... ..........94
nazlma............................................ .............56,8
cakmakesra........................................ ...........71
büşra44........................................... .............65,4
egeada2012........................................ ..........62.5
bende simdi bir diyete baslamak istyrum.bu diyete baslasam gercekden kilo verebilir miyim...

bugun itibarı ile başladım diyete inşallah güzel sonuç verir. ben çok zor kilo veriyorum bu diyetle 2 - 3 kilo versem bile çok sevinirim.

Sabah tavuk yemedim yiyemem klasik kahvaltımı yaptım. peynir , kırmızı biber, dere otu , çay iki adet kızarmış light ekmek...

Öğlen salata tavuk
akşam salata tavuk

Twist aletim var 10 dakikada onu yaparım günlük zaten bebeğim var koşturuyorum yani hareket halindeyim.

kilo başlangıcım :75.00 haftaya cumaya ne olacak bakalım ?????:26::26::26:

bugün ikinci günümdeyim. Dün akşam iki bisküvi bir elma kaçağım oldu. akşamda misafirlikteydim fırında iki but yedim
200 mekik ,50 bacak hareketi,50 kalça,100 kol hareketi yaptım dün. bu arada bol bol yeşil çay ve 2 litre su içtim
Bugün tartıda 58,600 gördüm:KK9:

27.02.2014 59,400
28.02.2014 58,600

Son düzenleme:
kızlar bu arada ben tavuğu haşlama yapmıycam artık. tencerede kendi buharında kavurdum çok az yağ koydum pulbiber karabiber ekledim harika oldu. ben bu diyeti çok sevdim çok doyurucu gerçekten tam 7 gün yapacağım bakalım sonuç ne olacak:KK47:

bugün yediklerim
Sabak tavuklu salata
ara bir salatalık
öğlen tavuk ve salata
ara bir meyve yicem
akşamda misafirlikteyim ne yemek varsa çok az yiyip 1 saat spor yapıcam inşallah:KK52:

selam hanımlar sanırım terk edilmiş topic ama ben yorumları okudukça gaza geldim doğumdan sonra veremediğim kilolarım var66 yla hamile kalıp 84 le doğuma girdim şuan bebeğim 6 aylık ben 12 kilo verebildim kendime engel olamıyorum ekmeği kestim sadece kahvaltıda yiyorum tam tahıllı buğday ekkmeği...şuan 72 kiloyum 72.8 le başlıyorum sabah bir yumurta birazda peynir yedim şekersiz sade nescafeyle ara ögün bir bardak ayran 2 gb eve gidincede tavuklu salata yapıcam kendime :KK70: kimse yok galiba ama ben genede yazıyım hergün :KK70: gelişmeleri :KK66:

Dün sabah başladım 73.6ydım bugün 72.8 :) süper bi moral oldu bana yarını iple çekiyorum ☺️

selam hanımlar sanırım terk edilmiş topic ama ben yorumları okudukça gaza geldim doğumdan sonra veremediğim kilolarım var66 yla hamile kalıp 84 le doğuma girdim şuan bebeğim 6 aylık ben 12 kilo verebildim kendime engel olamıyorum ekmeği kestim sadece kahvaltıda yiyorum tam tahıllı buğday ekkmeği...şuan 72 kiloyum 72.8 le başlıyorum sabah bir yumurta birazda peynir yedim şekersiz sade nescafeyle ara ögün bir bardak ayran 2 gb eve gidincede tavuklu salata yapıcam kendime :KK70: kimse yok galiba ama ben genede yazıyım hergün :KK70: gelişmeleri :KK66:
slmm:) ben dün isveçe başladım eğer kalıcı olursan bitince yanına gelip diyetdaşlık yapabilirim:)

bende yeni konu sandm atladım meger başlıcam deyip yapmamışım.şimdi çok mantıklı geldi başlıyorum bende.

bende yeni konu sandm atladım meger başlıcam deyip yapmamışım.şimdi çok mantıklı geldi başlıyorum bende.[/QUO

Benm şuan çok iyi gidyo canım 2. Gunum ben akşmları ve öğlenlri yiyorum sabah ya bi kase yoğurt yada süt içiyorum acıktıkçada yoğurt süt takviye yapıyorum emzirdiğim için sık acıkıyorum😊 5 gün sonra bakalım kaç olucam 😊 doğum kilolarımı vericem inşallah 😊

denemediğim bi bu kalmıstı bunuda denıyım barı hatırı kalmasın:KK1: yarın tartılıp başlıycam inşallah..

bende yeni konu sandm atladım meger başlıcam deyip yapmamışım.şimdi çok mantıklı geldi başlıyorum bende.[/QUO

Benm şuan çok iyi gidyo canım 2. Gunum ben akşmları ve öğlenlri yiyorum sabah ya bi kase yoğurt yada süt içiyorum acıktıkçada yoğurt süt takviye yapıyorum emzirdiğim için sık acıkıyorum😊 5 gün sonra bakalım kaç olucam 😊 doğum kilolarımı vericem inşallah 😊

uzum cok guzel vermissin canim devamida gelir insaallah ben daha once yapmisdim beyaz et diyeti ustune kilo aldim hormonlu hayvan eti yemekden simdi bir arkadasin annesi calisiyormus ciftlikde o temin etcek benim icin azicik tuzluya mal olcak ama:KK53:kg vereyim yeter bende bugun basladim bu ara o kadar mesgulumki :KK14:bakalim bende 5 gun yapayim 3 gun ara vercem tekrar 5 gun bir deneyim bakayim kac kg gitcek hadi bismillah:KK52:

Özünde bir protein diyeti ve evet, protein diyeti çok güzel kilo verdiriyor.Sabah tavuk yiyemeyenler yumurta da yiyebilir, o da protein sonuçta.Tavuk yerine balık, yağsız et de tüketilebilir öğünlerde.yine salata haşlanmış sebzelerle (patates gibi nişastalılar hariç) yer değiştirebilir.Bu arada ayranı yemekle değil de öğün aralarında tüketin.etle yoğurt beraber tüketilince demir emilimi azalıyormuş.
Ne güzel bizimle sonuç aldığın diyeti paylaşman.Zamanında protein diyeti ben de yapmıştım, ancak bu ara o gücü kendimde bulamıyorum.Yazın beni motive etti Egeada, teşekkürler :)

Haşlama tavuk kokusu benim de midemi bulandırıyor.ızgara da olabilir bence.Önceki ğrotein diyetimde öyle yapmıştım.

herkese merhabalar.ben yeniyim aranizda 3 gun önce başladım bu diyete bu sabah dayanamadim tartildim 1 kg gitmis e tabi biraz kaçamak oldu...vericez inşallah... bu esnada kg 80 diiii 79 oldu

Slm. Bende yarin basliyorum daha önce 3 gün yapmistim 2.5 kilo gitmişti. Umarim bu sefer 5 güne tamamlayabilirim hadi bakalim

Diyet yapmak isteyenlere birkaç tuyo arkadaşlar: öncelikle tek tip beslenmenin cabuk kilo verdirmesinin sebebi besinlerin karismamasi ve vücudun besini öğütmek için tek tip enerji üretmesi. Şöyleki mesela et yendiniz yaninda ekmek yendiniz vücut sadece eti 2 enerjiyle ve sadece karbonhidrati 2 enerjiyle aindirecekken 4 enerji harcamak zorunda kaliyor ve bunu yapamiyor bu nedenle yağlanma oluyor. Yani sabah ki tabaginizda olanlarla öğlen ve aksam devam ederseniz (mutlaka doyana kadar yemek şart) besinler daha kolay sindirilir ve yağ yakimi artar. 2. Önemli şey se doğana kadar yemek. Çünkü AC kalirsaniz vücut hemen kitlik olduğunu ve besin gelmeyeceğini düşünüp yağdepolar kilo vermek zorlasir ama ddoğana kadar yerseniz ve yedikleriniz yagsiz olursa vücut normal şekilde devam eder ve ekstra yağ alinmadigi için vücut yaglarini yakar. Bu iki sebepten dolayi bu diyeti uygulayacak arkadaşlar mutlaka doğana kadar yesinler ve sabahtan yumurta falan değil tavuk eti yesibler. Ben yiyemem diyen hic baslamasin. Başka diyetleri denesin. Umarim bu şekilde düşünmek sizleri motive eder.

Arkadaslar nasıl gidiyor. şimdi kara bugday yapıyorum. 2 hafta sonra bu diyete başlamayı düşünüyorum. tecrübelerini yazarsaniz sevinirim

X