Ege Akdeniz Gezisi

canende

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
304
1
Çanakkale den Antalyaya doğru kıyı boyunca kendi arabamızla bir tur düşünüyoruz, o bölgede konaklayabileceğimiz gezebileceğimiz yerleri önerirseniz sevinirim.

Merhaba,

konaklamak istediğiniz tesislerde hangi özellikleri arıyorsunuz acaba,

örn: herşey dahil, ultra herşey dahil vb. olarak ?

saygılar

Kalmayı düşündüğümüz yerlerin çok lüks olması değil temiz ve rahat olması önemli kahvaltı veren veya yarım pansiyon pansiyon veya otelleri tercih ediyorum tabi birkaç yer gezeceğimiz için öncelikle hangi belde veya şehirlerde konaklayacağımıza karar vermemiz lazım bu konudaki fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

Merhaba,

Çanakkaleden hareketle yola çıkıldığında Sırası ile

Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Didim, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Dalyan, Kaş, Kemer, Antalya, Side, Alanya

turistik merkezlerinde konaklayabilirsiniz. Kaç günlük bir tatil düşünüyorsunuz ?

saygılar.

Bodrum ve Marmaris ve Ayvalığa daha önce gittiğimiz için düşünmüyoruz ama diğerleri olabilir.15 gün yetermi bilemiyorum tabii.

Merhaba canende,

Bölgelerde kısa süreli konaklama yapacağınızı düşündüğümüzden dolayı mümkün ölçüde ekonomik tesisler önermeye çalıştık. Ancak sizin belirlediğiniz kriterler var ise bize belirtmenizi rica ediyoruz ki tavsiyelerimizi o doğrultuda gerçekleştirelim.

Bölge ve Oteller

- Çeşme
- Pırıl Otel Thermal & Beauty Spa

- Kuşadası
- Club Golden Bird
- Coral Hill

- Didim
- Marla Otel
- Mandalya Gardens

- Fethiye
- Sevi Otel
- Turkuaz Garden Fethiye

- Kaş
- Aquapark Otel

- Antalya
- Sea Life Family Resort
- Porto Bello Otel Resort & Spa

- Side
- Palm D'or Otel

- Alanya
- Syedra Princess
- Dream Garden Otel
- Acar Otel
- My Kolibri Otel

Gezinizin iyi geçmesini diler iyi tatiller dileriz.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon ıçin Tatil Hattı: 0216 550 19 19

Saygılarımızla
Tur on9.com

Son düzenleme:
gecen yil esimle silivriden baslayip kusadasina kadar kendi arabamizla sahil seridinden konaklayarak gezdik durduk..
cok guzel cok eglenceliydi...
kiyi seridinden gecerken bozcaadaya ugramanizi tavsiye ederim...

X