Doğuma Hazırlık ECE'nin yanına 2. isim arıyorum :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

inciay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
73
2
Ece'yi 2. isim olarak düşünüyorum ama ....... ece ne olabilir ? sizce ne yakışır?

Ece'yi 2. isim olarak düşünüyorum ama ....... ece ne olabilir ? sizce ne yakışır?

merhaba benimde kızımın ismi Ece olacak inş bazen yanına 2. bi isim arıyorum bazen vazgeçiyorum :) bu gidişlee sadece Ece olacak sanırım

ben Ekin Ece ya da Ece Sare düşünmüştüm

Ece Nas yada Ece Nur

ece su,ece duru,ece nil,ece sude,ece nesli,ece rüya,ece gizem,ece buğlem,ece gülse,ece deniz,ece burçe,ece iklim,ece ceylin,ece belinay,ece beril,ece revan,ece nevra......................

teşekkürler aslında ipek ece çok hoşuma gidiyor ama kararsızım
,ceylin ece ya da alya ece nasıl?
ece naz sanki tek isim gibi ben iki ayrı isim olsun istiyorum,yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
bir söylemede anlaşılsın istiyorum kızım zorlanmasın,ve iki isim olursa ona seçme şansı vermiş olurum diye düşündüm ama ...
isim işi zor gerçekten...

ece naz sanki tek isim gibi ben iki ayrı isim olsun istiyorum,yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
bir söylemede anlaşılsın istiyorum kızım zorlanmasın,ve iki isim olursa ona seçme şansı vermiş olurum diye düşündüm ama ...

Ece Naz uygun. Ama bana kalırsa tek isim en güzeli. Çünkü çocuklar tek isimde yoğunlaşıyor, anne babanın sık kullandığı olmuyor genelde bu da. Öğrencilerimden biliyorum, öğretmenim o ismimi kullanmıyorum diğerini kullanıyorum diyor. Anneanne başka isimle hitap ediyor babaanne başka. Yani ne bileyim bence tek isim en ideali, herkesin seslendiği isim bir, o ismi kullanmıyorum deme şansı yok :KK1:

Sadece Ece olsa çok daha güzel olur. Ya da Ipek Ece olsun, bu da hos.
Ama Ceylin Ece... Ceylinin anlami yanlis biliniyor, "yengeç" demek.
Alya Ece de hos degil, "al sunu ya Ece" der gibi.

Ece isini çok duyuyoruz sokakta okuda ekranda ama sevdiğiniz bir isimse o başka hem iki isim çok karizma olur ayşe ece gibi.

X