Göz Makyajı Ebru all nn forml

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

AlayciKus1

Özlemin dili olsaydı...
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
849
358
Kalın kaşlı olabilmek hemen olacak birşey malesef değil. Kalın kaşları en çok konuşulan ünlü ise Ebru Şallı idi. Her ne kadar kaş ektirdi söylentileri olsa da kaşlarını bitkisel bir yöntem ile gürleştirdiğini biliyoruz. İşte Ebru Şallı’nın kaşlarını gürleştirmek için uyguladığı bitkisel karışım,

Malzemeler;

1 Çay kaşığı çam balı,

1 Diş sarmısak,

1 Çay kaşığı badem yağı

Hazırlanışı; Sarımsağı dilimliyoruz. Çam balı ve badem yağını ekliyoruz. Bu karışımı bir gün beklettikten sonra kulak çöpü yardımı ile kaşımıza sürüyoruz. Kirpiklerinize de çok az miktarda sürüyoruz. Gözlerinize kaçırmamaya dikkat edin. Gözleri yakma ihtimali var. Günde iki kez ve istediğiniz süre boyunca uygulayabilirsiniz
zemuszemus

deniyim ben bunu CADIARZU
gerçi bi sorunum yok istediğim gibi ama olsun eksik kalmıyım deniyim lülülülülülü

ben biliyorum kızlar benim sözlüm ebru şallının eşinin yerinde çalışıyor ve birebir ebru hanımda plates dersi veriyor gelip orda... sözlümde birebir toplantılara giriyorlar yani ve geçenlerde tekrar gidp kaşına ektirme yaptığını söyledi... belki o dedği formülüde kullanıyordur ama kaşına ektirdi yanii..

bencede kesin ektirme, hic kendiliginden cikmisa benzemiyor, bende düsünüyorum ama nasil bir islem bilmiyorum aranizda varsa ektiren yardimci olsun bana lütfen...

Güzel paylaşm teşkkrler yerimseniben
ama ben kaLın kaş sevmiyorum benim yüzüme ince kaş daha güzel duruyor.kaydirigubbakcemile2Arkadaşım sormuştu geçenlerde ona söylyim hemen :dance:

bal yapış yapış sarımsak yakar kokar.. yok bu kadarına katlanamam.. hem badem + hint yağından daha etkili olacağına da inanmıyorum.. gerçekten etkili olsa kendisi niye kaş ektirdi bu reçeteyi uygulasaydı madem? televizyonda söylediler kaş ektirdiğini... keşke kirpik ektirme olsa onu kesin yapardım

badem + hint yağını nasl kullanıcaz. karıştrıp ? yoksa bigün o bigün o mu anlamadmda soruyım dedm :)
eğer karıştrcaksakta mktarı ne kdr olck

ya bu kadına inanmayın göz altı morluğu için kivi karşımı verdi gözlerim mahvoldu hepsini uyduruo kaş içinde zerre uğraşmaz sonuç alsa zaten kaş ektirmezdi sadece programı yürüsün takip edilsin diye sıralıo bu formülleri

ya arkadaşlar benim kaşlarım gür ve şekilli de Allaha şükür kaşlarımın üstünü gidip cımbızla aldım kaç keeree ve şimdi tüylenme oluoo ona kesin bi çözüm yokmu ne dersiniz???aliim mı almiim mı bilemedim:S:S

benimde bildiğim kadarıyla ebru şallı kaşlarına saç ektiriyor ve o yüzden gür.bence o formülle uğraşmıyor bile..

bunun da herşeye bi formülü war sanki ordinaryus profosör
hem dermatolog hem aşcı hem sporcu
zengn koca bulan kültür budalası oluo memlekette
bi bu kadına gıcığım bi de gülben ergene
ıykkk
asla denemem şunun ağzından çıkanı

ben bu kadının formüllerine hiç inanıyorum..
şayet herkes biliyor estetik harikası bir güzel olduğunu...
o yüzden bitkisel şeyler kullanarak güzelleştiğine hiç ihtimal vermiyorum...

kesinlikle ektiriyo kaydirigubbakcemile3

ben ektirdi diye biliyorum ........okadar para imkan var sarımsakla,yağlamı uğraşır...

Evet Arkadaşlar Ebru Şallının kaşları ektirme bizzat biliyorum yaptırdığı yerde çalıştım 1 yıla yakın ama isim veremem fue tekniği uygulandı.Eşi de oda sürekli geliyorlardı inanmayın formüllere falan ...

bu kadının söylediklerine nasıl inanıp nasıl güvenip yapmaya kalkıyosunuz arkadaşlar anlamıyorum. lütfen şu kadına prim vermeyin. geçmişine bi bakın allah aşkına nası bi eğitim almış da zayıflama güzellik vs konularda kitaplar yazabiliyo insanlara bişeyler öğretmeye çalışabiliyo ben anlamış değilim. emin olun onun bildiklerinden fazlasını biz biliyoruz zaten. tıbbi mi bitkisel mi eğitim almış? bahsettiğiniz kadın vücudu bozulmasın diye çocuğunu 8 aylıkken aldıran bi kadın!!!! o kadar sağlıktan bilmem neyden anlıyodu da niye gidip 8 aylık bebeği sırf kendi vücudu için aldırabiliyo???????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…