Göz Makyajı Ebru all nn forml

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
açıkçası ben de inanmıyorum o kaşların doğal olduğuna... ektirme sanki...
ayrıca yakışmamış... şarkıcı Sıla'nın kalın kaşları daha güzel bence... ama ben şahsen kalın
kaşı yakıştıramam kendime...
formüle gelince... badem yağı kullandım bir süre... cidden kaşlarım gürleşti, çoğaldı...
eskiden seyrekti... şimdi daha sık, daha düzgün kaşlarım var... ne zamandır kullanmadım...
yine başlasam... :eek:

kalın kaş istiyorsanız neden kaşlarınızı aldırıyorsunuz anlamıyorum opuyorumnanaktan
ayrıca ebru şallının kaşları bence güzel değil zaten,ondan biraz daha ince olmalı.kalın kaşlar beğenmiyorum ben,ince de güzel değil ikisinin ortası olmalı ama onunki gerçekten çirkin..
tabi benim fikrim :KK70:

ayrıca kaş ektirmiş ben de buna inanıyorum formülle fln değil :)

ben de bu gece kaşlarıma badem yağı sürüp öyle yattımbayanssulusmile

kirpiklerime iyi gelen yağ kaşlarıma da iyi gelir heraldeeyvahedigeldismile

kaşımın arasında küçük bir sivilce çıktı haliyle ordaki bi kaç tel döküldümafoldumben

yağ mağ kökleri kapar ya
aksine döker bence
kadının kaşları saçlarımdan gür
ekme değilde ne
grace doğru sölüodur eşi görmüşse inanırım

ben de bu gece kaşlarıma badem yağı sürüp öyle yattımbayanssulusmile

kirpiklerime iyi gelen yağ kaşlarıma da iyi gelir heraldeeyvahedigeldismile

kaşımın arasında küçük bir sivilce çıktı haliyle ordaki bi kaç tel döküldümafoldumben

canım sanmıyorum bi sorun olacağını... badem yağı cidden güçlendiriyor kılları... :)

inanmayınn kaş ektirdi daha doğrusu dünyada o zamanlar sadece Madonna yapmış sonra da bu hatun haberlere bile çıktı yani yaptırdığı şey ensesinden saç alıp kaşa ektirmek nette ararsanız bulursunuz kızlar

benimde bildiğim kadarıyla ebru şallı kaşlarına saç ektiriyor ve o yüzden gür.bence o formülle uğraşmıyor bile..

Evet Arkadaşlar Ebru Şallının kaşları ektirme bizzat biliyorum yaptırdığı yerde çalıştım 1 yıla yakın ama isim veremem fue tekniği uygulandı.Eşi de oda sürekli geliyorlardı inanmayın formüllere falan ...

vereliniortak

ya bende kaşlarımı aldım 1 ay oldu çıkmadı henüz nasıl iş bu anlamadım :uhm:

ya etmeyin elemeyin onca sponsorun onca güçlü markanın arakasında olduğunu hepimiz biliyoruz
dudakları değişti yüzü değişti herşeyi değişti sonra çıktı yok ot sürdüm yok..bilmem ne neyse işte
benim de adım leylekse o suratına kalkıp da sarımsak sürüp harun tanın yanına girip yatmaz yemeyin bizi ya
artık ev hanımları bile kiprik ektiriyo hem çok basit bi yöntemle kaş mı ektirmiycek
tek takdir ettiğim yanı platesi bu kadının

bunun da herşeye bi formülü war sanki ordinaryus profosör
hem dermatolog hem aşcı hem sporcu
zengn koca bulan kültür budalası oluo memlekette
bi bu kadına gıcığım bi de gülben ergene
ıykkk
asla denemem şunun ağzından çıkanı

aynen koca parası yiyip bin tane estetikle bişiye benziyor birde millerte uyduruk formüller yok olasıca gıcık şey:umursamaz:

ben bunlara pek inanmıyorum kaş kalınlığı genetiktir.
kaşınızı aldırmazsanız ya da seyrekse aralarını kalemle doldurursanız kalın gözükecektir zaten

badem yağı kaşları çok güzel besliyor dökülmelerini engelliyor. Ben günde 2 defa kullanıyorum çokda menmunum:nazar: tavsiye ederim.:lepi:

ben biliyorum kızlar benim sözlüm ebru şallının eşinin yerinde çalışıyor ve birebir ebru hanımda plates dersi veriyor gelip orda... sözlümde birebir toplantılara giriyorlar yani ve geçenlerde tekrar gidp kaşına ektirme yaptığını söyledi... belki o dedği formülüde kullanıyordur ama kaşına ektirdi yanii..

grace ful mrb, peki ebru şallı nerede kaş ekimi yptı yer ismi verebilirmisin ?? şimdiden tşkler

Evet Arkadaşlar Ebru Şallının kaşları ektirme bizzat biliyorum yaptırdığı yerde çalıştım 1 yıla yakın ama isim veremem fue tekniği uygulandı.Eşi de oda sürekli geliyorlardı inanmayın formüllere falan ...

rojjda isim vereblrmsn özeldn msj atp cnm ?

şallının kaşlarını şimdi bi tv de gördüm.kaşlarını birazdaha kalınlaştırmış öncesine göre zaten kalındı iyice beter etmiş kaş yapıyım derken göz çıkmamış ama kaşlar nerdeyse gözüne girmiş bu nedir böle ben kalın kaşı severim ama bu fena olmuş gözlerine çok yakınlaşmış buda acayip bi görüntü çıkarmış hiç beğenmedim şahsen

ebru salli bu karisimi fazla abartti galiba))) cunku biraz once yakindan gordumde kaslari neredeyse gozlerini kapatacak:KK50:

şallının kaşlarını şimdi bi tv de gördüm.kaşlarını birazdaha kalınlaştırmış öncesine göre zaten kalındı iyice beter etmiş kaş yapıyım derken göz çıkmamış ama kaşlar nerdeyse gözüne girmiş bu nedir böle ben kalın kaşı severim ama bu fena olmuş gözlerine çok yakınlaşmış buda acayip bi görüntü çıkarmış hiç beğenmedim şahsen

galiba seninle ayni anda izlemisiz onu:KK61:

X