Düzensiz ilişkiyle hamile kalanlar?

Kac yasindasin ki?

Bizimdi öyle, hem ovilasyon testiyle takip edip aynı zamanda risme atmamam için gün aşırı birlektelik denetik kaç ay hiç biri tutmadı. Sanırım psikoloji etkiliyor.

Ne mu
Ne mutlu size darısı başıma ahah

Bizimdi öyle, hem ovilasyon testiyle takip edip aynı zamanda risme atmamam için gün aşırı birlektelik denetik kaç ay hiç biri tutmadı. Sanırım psikoloji etkiliyor.
Ben çok strese girmemiştim çünkü hala emin değildim çocuk isteğimden çevre baskısı çoktu iki yıl oldu bebek yokmu düşünmüyormunuz sonra olmaz falan, korunmayı bıraktım 3. ayda nasip oldu işte. Bir yerde okumuştum erkek spermi daha kaliteli oluyormuş uzun süre boşalma olmadığında inşallah hamilesinizdir darısı size olsun

Eğer olursa gerçekten büyük süpriz olacak. Şubatta doktora gittik, eşimden tekrar test istedi, benden de adetin ilk günü rahim filmi için randevu almaya çağırdı. Artık tedaviye başlanacak, kimyasalı saymazsam 2 sene oldu çünkü. Bakalım artık hayırlısı.

Ayy pozitif çıktı kızlar valla şoktayım. Sen o kadar uğraş dur, gün takip et, bilmem ne. Sonra hiiiç beklemediğin anda ayda 2 ilişku olsun ve tutsun. Allah'ın mucizesi değil de ne çok şükür rabbime. Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu

Gozunuz aydin, saglikla kucaginiza alin
Aminn inşallahh, çok teşekkür ederim. Geçeh hafta erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı, şimdi ne yapmam lazım? Sağlık ocağğna mı gideyim yoksa direkt kadın doğum doktorumam mı

Sabirliysaniz ortalama 1 hafta sonra kadin doguma gidin, yok ben arada da aksiyon olsun istiyorum diyorsaniz kan tahlili verin

Sabirliysaniz ortalama 1 hafta sonra kadin doguma gidin, yok ben arada da aksiyon olsun istiyorum diyorsaniz kan tahlili verin
Hahahhahahaah. Benim ilk gebeliğimde silik çıkmıştı ikinci çizgi, sağlık ocağına koşmuştum. 28 çıkmıştı değer, tabi sonra iki günde bir kan vermeler başladı ala gelişmemişti. Şimdi ilk saniyede C çizgisiyle beraber kızarmaşa başladı şok oldum. Kaçtır acaba değer merak ediyorum ama bu yandan da uki günde bir kan veriçem onun stresi çok kötü. Bilemedim. Kese görünecek kadar olmamıştır heralde

Çok mutlu oldum sizin adınıza sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Senin hislerini seveyim be kadın
Çok çık teşekkür ederim. Salak gibi oldum yaaa normal mii? Yani ben hep hayalimde bu iki kırmızıyı görünce aglamaktan helak olurum sanıyordum şuan tepkisiz sadece sırıtıyorum :) eşime de söylemedim henüz ilk öğrenen sizler oldunuz :)

Değerin 1500 lerde iken kese görünüyor vajinal
Adetin geçeli de baya olmuş Bi Dr git bence kese gözükürse beta bakmaz zaten

Valla çift çizgi gayet net maşallah
Bence değerin de güzeldir

Bence ben hakettim zaten ilk ogrenmeyi azmettim basardim

Tek ilişki ile hamile kaldım eşim şehir dışında çalıştığı için bir günlüğüne gelip gitti yumurtlama zamanına denk gelmişti oda

konu sahıbı arkadasım konuya denk geldım dur dedım hepsını okuyayım oyle yazarım , nasıbı vaktı zamanı gelmısse ahanda boyle geliyor işte.Bende yumurtlama zamanına denk gelen bır gun ıle hamıle kaldım sonrasında esım sehır dısına gıttı :) mucıze degılde neler ama :) Rabbime çok şükür Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin inşallah :) Y yldzmtl

Öyle gerçekten ya. Zaten çift çizgi hemen kızardı gözlerime inanamadım. Konuyu açtım ama gerçekten yoktur ya böyle bişey diyerek açtım. Hatta adet olmayı bekliyordum rahim filmi için, artık tedavuyi başlayacaktık. İnşallah devamı da gelir. Benimle kalır inşallah. Dabbim isteyen herkese versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…