Düzensiz ilişkiyle hamile kalanlar?

yldzmtl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2022
907
1.121
38
Merhaba kızlar, doktorlar bebek düşünen çiftlere 2 günde bir ilişki öneriyor, en azından haftada 2,3 ilişki öneriliyor. Benim merak ettiğim içimizde haftada 1, 2 haftada, 3 haftada bir gibi seyrek zamanlarda ilişki olupta hamileliği yakalayanlarımız var mı?

Niye bu kadar seyrek ilişki oluyor ki? 3 haftada 1 neredeyse ayda 1 demek. Bu cinsel hayata bir çocuk getirmek evliliğe dinamit koymak gibi degil mi?
Benim sormak istediğim benim bu ay eşim bir hafta şehir dışındaydı, olmadı. Geldi bir gece oldu, sonra yatılı misafirim geldi bi haftada o yüzden olmadı. Şuan adetim gecikti test yapmaya olumsuz sonucu görmeye korktuğumdan cesaret edemiyorum bekliyorum. Ayrıca bunu çeşitli sebeplerden yaşayan bir çok kadın var. Burada oyması gerekeni değil, bu şekildi bir dönem yaşayıp ta denk getirin var mı bunu merak ettim. Sonuçta kimsenin özel hayatını sorgulamak haddimize düşmez değil mi?

Sorgulamıyorum ki. Bir gün mutsuz olmayın diye bu ihtimali hatirlatiyorum. Nasıl mutluysanız öyle yaşayın.

Ben tek iliskiyle hamile kaldim

Sorgulamıyorum ki. Bir gün mutsuz olmayın diye bu ihtimali hatirlatiyorum. Nasıl mutluysanız öyle yaşayın.
Hanımefendi, bu mutsuz evlilik demek değil. Yumurtalama döneminde insanların bir çok sebeple seyrek birliktelik yaşayabildiklerini unutmayın. Çok mutlu bir çift ancak o dönemde sağlık sorunu olabilir, aile sorunu olabilir, o anda cinsellik düşünemeyecekleri veya istedikleri halde ortam bulamadıkları dönemler olabilir. Bunu mutsuz evlilik diye adlandırmak doğru mu? Bence de siz sadece soruya istenseniz cevap verip akıl almak isteyen başka üyeler varsa onlara akıl ve yargı dağıtabilirsiniz. İyi akşamlar

Ben ocağın 21 de adet gördüm ve şubatın 4 gibi ilişki yaşadım ve sonuç pozitif yani toplasan 3 defa ilişki yaşamadım ama 6 haftalık hamileyim yumutla dönemine denk gelse tek sefer yeter butun ay

Kizmayin arkadasa, burada cok absurd seyler okuduk biz. Mesela adamlar kadinlarin yuzune bakmiyor, sevismek istemiyor ama kadin evliligi kurtaracagini dusunup cocuk yapmaya calisiyor. Eminim sizi de oyle zannettigi icin bu sekilde evlilik kurtarilmaz, cocuk yapmayin demek icin sordu

Temmuz ayında kurban bayramı köy ziyareti sonra tatil derken 2 ilişki oldu ve o ay yumurtlama takibi yapmamıştım. 2 ilişkiden biri denk gelmişti.

Mayıs ve haziran ayında da gün aşırı ilişki yaşamaya rağmen tutmamıştı bazen doğru zamana inanıyorum :)

Enerjimi emdi yemin ederim. Sanki mahkemeye git boşan demişim. Onun mutluluğu, ruh ve beden sağlığını düşünerek yazdığımı anlamıyor. 2 haftada bir 3 haftada bir yazinca ben ne bileyim tek seferlik mesele oldugunu? Adamın naturası bu sandim. Ayy bana neyse. Kiminin de cinsellik zerre kadar umrunda değil. Herkesi salıvercem gari.

Ayyy ne güzell... Sağlıkla büyütün inşallah

Valla akrabamın kocası 3 ayda bir zarla zorla birlikte oluyormuş çocuk oldu.
Önemli olan iki tarafta sorun yoksa yumurtlama zamanı da birlikte olunursa gebelik olur…

Anladım merak etmeyin, hukuk sektöründeyim ve neler neler gördüm. Elbette ki çocuk evliliği sürdürmek için en yanlış yol. Bunun bilincindeyim merak etmeyin, beni düşündüğünüz için teşekkürler

Ben seni anladim

Gebelik tek ilişkiyle olur zaten. Artık hangisi denk gelirse. Sık ilişki tavsiye edilmesinin sebebi hamile kalma oranını yükseltmek zaten. Yoksa olacağı varsa tek atışta oluyor
Valla 2 seneye yakındır deniyoruz. İkimiz de dıktora gittik sorun yok deneyin diyorlar. Kaç kere ovulasyon testi yaptım değerlendirdik olmadı. Test yapmadan 2 günde bir ilişki oldu yok, bu ay böyle oldu valla diyorum belki bu ya böyle oldu tutar mı tutar bu ay adet olursam HGS çektiricem. İnşallah gerek kalmaz

Kac gun gecikti regliniz?

Ben ocağın 21 de adet gördüm ve şubatın 4 gibi ilişki yaşadım ve sonuç pozitif yani toplasan 3 defa ilişki yaşamadım ama 6 haftalık hamileyim yumutla dönemine denk gelse tek sefer yeter butun ay
Ovilasyon testiyle mi takip ettiniz yumurtlamayı

Kac gun gecikti regliniz?
Valla şöyle, ben Mayıs ayında kimyasal gebelik yaşadım. O zamana kadar 33 günde bir olurdum. O aydan sonra bir ay 33 bir ay 40-45 günde bir adet olmaya başladım. Bu ay 33 günde bir olmam lazımdı, bir hafta geçti ama emin değilim. Sadece adet belirtilerım var ama adet yok. Süretli tuvaleti gidip bakıyorum, şükür diyip çıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…