Düzensiz ilişkiyle hamile kalanlar?

Amın canım

Bir ayda 2 korunmasız ilişki yaşadım biri adetin hemen bitisnden bikac gün sonraydı diğeri yumurtlama zamanımdi. Bu ikisinden birinde hamile kaldm doktoruma göre erken yumurtlma yasayp adet bitimi hemen hamile kalmışım. Yani isterse bir ilişki olsun olacağı varsa oluyor tabiki düzenli ilişki sadece şansı artırır.

Benim bi arkadasim 8 sene once 48 yasinda tup bebekle anne oldu
Mevzu, anne olup olamamak konusunu aştı. Çocukla geçireceğim zaman azalıyor, yaşım ilerledikçe enerjim, olaylara tahammülüm ve sabrım azalıyor. Zaman ilerledikçe kendi sağlık sorunlarım baş gösteriyor. Haliyle vakit ilerledikçe de, çocuğa haksızlık olacağını da düşünmem gerek. Yoksa anne olmak bir şekilde mümkün elbette.
Anlatmak istediğim şey bu değil.
Genç ve enerjik bir anne olmak isterdim ama o zamanlarıma annelik denk gelmedi maalesef. Şimdi de kafam karışıyor işte. Bencilce bir istek mi bu diyorum, sırf annelik içgüdüsü ile açıklamak yeterli gelmiyor.
Böyle işte, umarım kendimi doğru ifade edebilmişimdir. Dilerim sağlığım henüz yerindeyken bu duyguyu yaşarım. Yoksa da, canımız sağ olsun. Başka bir olasılıkta, başka bir hayatta kavuşuruz minik kuzumla...

Gonlunuze gore olsun her sey

Ben ocağın 21 de adet gördüm ve şubatın 4 gibi ilişki yaşadım ve sonuç pozitif yani toplasan 3 defa ilişki yaşamadım ama 6 haftalık hamileyim yumutla dönemine denk gelse tek sefer yeter butun ay
6 haftalık olduğunu öğrendiğinde kan degerin kaçtı canım?

Kızlar bilgi güncellemek istedim, birkaç gün önce kalp atışını duyduk çok şükür hala çok şaşkınım. Yarışı kazananı çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…