Düzensiz ilişkiyle hamile kalanlar?

Valla şöyle, ben Mayıs ayında kimyasal gebelik yaşadım. O zamana kadar 33 günde bir olurdum. O aydan sonra bir ay 33 bir ay 40-45 günde bir adet olmaya başladım. Bu ay 33 günde bir olmam lazımdı, bir hafta geçti ama emin değilim. Sadece adet belirtilerım var ama adet yok. Süretli tuvaleti gidip bakıyorum, şükür diyip çıkıyorum 😔
Bence hamilesiniz, evde test varsa yapin 😊

Enerjimi emdi yemin ederim. Sanki mahkemeye git boşan demişim. Onun mutluluğu, ruh ve beden sağlığını düşünerek yazdığımı anlamıyor. 2 haftada bir 3 haftada bir yazinca ben ne bileyim tek seferlik mesele oldugunu? Adamın naturası bu sandim. Ayy bana neyse. Kiminin de cinsellik zerre kadar umrunda değil. Herkesi salıvercem gari.😌
Bide şöyle anlatayım, biz bir yandan çocuk istiyoruz evet ama bir yandan da kafamda hamilelikte cinsellik nasıl olacak, yasak konacak mı? Bebek doğunca kocamı ihmal etmem inşallah diye hayıflanan biriyim. Bu yüzden hiç aklıma gelmeyen bir yorum olduğu için biraz zoruma gitti ve o yüzden sert cevap verdin, kırdıysam kusura bakmayın.

Bide şöyle anlatayım, biz bir yandan çocuk istiyoruz evet ama bir yandan da kafamda hamilelikte cinsellik nasıl olacak, yasak konacak mı? Bebek doğunca kocamı ihmal etmem inşallah diye hayıflanan biriyim. Bu yüzden hiç aklıma gelmeyen bir yorum olduğu için biraz zoruma gitti ve o yüzden sert cevap verdin, kırdıysam kusura bakmayın.
Ben de genel olarak 3 haftada bir 2 haftada bir yazinca buradaki isteksiz miskin kocalardan sandim. Siz de kusura bakmayin.💜

Benim hamile kaldığım ay ya 1 kez ya 2 kez beraber olabildik. Öyle bir acı hissettim ilk kez dedim bir sorun var. Hemen doktora gittim yoğun enfeksiyon çıktı. Bu süreçte doktora git tahlil ver sonuç çıksın ilaçları kullan derken beraber hiç olmadık iyileşeyim diye. regl zamanım geldi ve hamile olduğumu öğrendim. Denk gelmesi önemli. Oda nasip işte ☺️

Hadi insallah yazin buraya da. Ben sizin hamile oldugunuzu dusunuyorum cunku
Ayyy hadi inşallah. Akşam acile gidip alırlarsa kan vereyim diyorum. Valla afedersiniz sürekli adet olacak gibi sancı giriyor bir kaç saniye, sanki akacak gibi, eyvah diyorum sonra geçiyor.

İkinci cocugu istemiyordu eski es kisisi, ben de bir an evvel yapma derdindeydim. O ay bal corekotu tarci yemistim, bu da eve gelmiyor kaciyor resmen. Neyse ki yakaladim 😌 😂😂😂
Ben de acaba HGS, KGS hatta kpss ne varsa çektirmek istiyorum 😂
Eğer bu sene içinde gebe kalamazsam, artık düşünmeyeceğim annelik falan.
Çocukla aramızdaki yaş farkı çok açılacak, beni anneannesi sanmalarını istemem:KK43:

Merhaba kızlar, doktorlar bebek düşünen çiftlere 2 günde bir ilişki öneriyor, en azından haftada 2,3 ilişki öneriliyor. Benim merak ettiğim içimizde haftada 1, 2 haftada, 3 haftada bir gibi seyrek zamanlarda ilişki olupta hamileliği yakalayanlarımız var mı?
Merhaba evleneli iki yıl oldu bu sene çocuk düşünmeye başladım ilk 2 ay çok sık ilişkiye girdik eşimle gün aşırı en son 3. ayda tatile çıkmıştık sık ilişki olmadı bir ay tatildeydik bu süre zarfında 3 kere ilişki oldu ve hamile olduğumu öğrendim çok şaşırmıştım. Adet geçikmesi ile öğrenmiştim hiç beklemiyordum, 3.ayda hamile kaldım Rabbim isteyen herkese nasip etsin

X