Düzenli Evimiz & Hayatımız

Güzel haberini bekliyoruz başarılar
Nerdee ablam olmayacak bütün işleri yaşadım bugün
Duraktayım araba yol çalışmasından dolayı içeri batmış.Bekle bekle gelmedi araç.
Haftasonu geç gelir dediler neyse bekliyorum ama ters giden birşeyler var.
Meğersem durum başka hemen eşimi aradım beni gel götür diye.
Kendi işi olduğu için işe gitmişti işten çıktı geldi beni yetiştirmeye çalıştı.Çok utanıyorum
yazmaya inanın kara bahtım kör talihim.
Salak kafam

Sınava mı yetişemedin

Esim gece gidiyor ise sabah geliyor.şoyle bi dip kose supuremedim ne zamandir.hep parca parca.esim diyor ne kadar süpürge açiyorsun.dedim su tozlari yutalimmi
Dün yeni camasir makinem geldi .yalniz dokunmatik bölümünde bi kac tane cizik vardi ben gormedim esim gormus degisim istedi.
Yarin geleceklermis degistirmeye
Camasir yikayabilirsin dediler zaten bi kacgun camasir yikamayinca birikti.dünden beri yıkıyorum bitmiyor.ama makine guzelmis gercekten begendim
Sabah buzdolabini temizledim yan kapaklar haric.
Mutfagin 3 cekmecesini temizledim
2mak.camasir katladim yerlestirdim
Nevresim ve bornozlar yikandi astim.
Mutfagi parca parca temizliyorum daha kolay oluyor hem sıkıcı olmuyor.
Lahmacun ici hazirladim 4gibi gönderirim yani yemekte hazir.
Off dön dolas bitmeyen isler

Sınava mı yetişemedin
Ablam kızım ve benim kimlik dik bir şekilde makyaj masasında çekmecede küçük bir kutuda duruyordu.
Ben alıp telefon kabima kattım meğersem benim önde kızın arkada elime o gelmiş.
Eşim hemen getirir dedim kabul etmediler.
Feracemin cebindeydi güya herşey çanta almak istemedim bu defa
Bekleyin lütfen dedim hiç yani össye giriyoruz sanki.
Sonra öfkelendim tartıştım otobüste kimliğini düşürmüş biri onu da almamışlar neden böyle
sweetgirlcandy araba sürme hevesimiz kaçtı bir daha gitmek istemiyorum inan bana heves kalmadı.
Yol boyunca ağladım yürüdüm ev yakın halbuki eşim ben sürerken getirirdi parkları yaparken getirirdi de.

Cano senin kursta iş yok. Kimliği olmayan biri alınmaz evet girişte bakılıyor. Ama kursun çalışanı ya da sahibi mebbis e girip senin kimliğini ordan gösterebilirdi. Biz çok yaşadık bu durumu ve öyle yaptık. Çok kızdım şu an onlara. Hevesim kaçtı deme vardır bi hayır demiyor muyuz

Biliyorum kuzum kadının benden hoşlanmadığıni biliyordum eminim yardımcı olmuyor derste beni çokça geriyordu
söyledim benim giriş
belgemi gösterin dedim sizin orada bütün kayıtlarım var dedim.

Senden bunu duyduğuma sevindim sweetcim yinede herşeyin hayırlısı bunlar da iş yok
bende farkındaydım eşime nerden buldun burayı dedim.
Çook kasıntı bi bayan hep gergin işler yetişmiyor diyip duruyor.

Biliyorum kuzum kadının benden hoşlanmadığıni biliyordum eminim yardımcı olmuyor derste beni çokça geriyordu
söyledim benim giriş
belgemi gösterin dedim sizin orada bütün kayıtlarım var dedim.
Eee ne dediler öyle deyince
Senden bunu duyduğuma sevindim sweetcim yinede herşeyin hayırlısı bunlar da iş yok
bende farkındaydım eşime nerden buldun burayı dedim.
Çook kasıntı bi bayan hep gergin işler yetişmiyor diyip duruyor.
İşler yetişmiyorsa kendinde bi sorun arasın

Eee ne dediler öyle deyince

İşler yetişmiyorsa kendinde bi sorun arasın
Kabul etmiyorlar dedi.Ağzını eğdi bükdü o kadar.
Cidden benim kimseyle sorunum olmaz ama biri benden hoşlanmadığında anlıyorum.
Yada kursu yeni bu yüzden hiç işleri bilmiyorlar.
Ben bu konuyu konuşmalı mıyım sence böyle bir hakkım vardı demek istiyorum.
Hatta ayağımı sürmeden kaldım ya o daha bi zor geldi.
Biz kadınlar çanta taşırız yanımızda dedi senin çantan yok dedi insanların içinde cidden gururum kırıldı.
Sırf yük olmasın diye taşımadim.
İnsanlar çok kötü artık bilmiyorum iyisi denk gelmiyor.
Bi gün öncesinde ders aldığım bayanı çok sevdim Allah razı olsun ondan gayet iyisin demişti.

Teneffus Zili canım benim üzme kendini ya . Gerçekten de senin kursta iş yokmuş diğer sınav ne zaman olacakmış peki ?
Bilmiyorum ki canım sinirlendim yürüdüm geldim halbuki bu defa geçebilirim diye
düşünmüştüm.
Belki önemsiz diyoruz ama çocukları bırakmak falan zor oluyordu sınav paraları da almış başını
gitmiş zaten.Maddi manevi zarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…