Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne denir ki musluk suyunun dediği gibi madem beğenmiyorsun burda işin ne. Hepimizi zan altında bırakıyor her kimse o
Off kuzu ya valla öyle herkesi zan altında bıraktı.😐
Yemin ederim şikayet etmek nasıl onu bile bilmiyorum.Durduk yere canımız sıkıldı.😐

Ablam mi desem canım mi desem mahcup oluyorm tenefusum abla diyor ayy saygisz olmak ta istemem senle
Penyeze de aynı sekilde abla diyorm ama ne bliim yaşlar karisiyo bende
Herkes abla dediigi için
Senin vesilenle saygısızlik yapmam kimseye benden büyük olanlar isterlerse ablada derim lutfrn soleyin bana olur mu
İçimi kemiren bi konuydu 🙈
Hiç takılmam böyle konulara tubisim sen kendini nasıl rahat hissediyorsan, öyle hitap edebilirsin . ..canım penyez abla ..

Ablam mi desem canım mi desem mahcup oluyorm tenefusum abla diyor ayy saygisz olmak ta istemem senle
Penyeze de aynı sekilde abla diyorm ama ne bliim yaşlar karisiyo bende
Herkes abla dediigi için
Senin vesilenle saygısızlik yapmam kimseye benden büyük olanlar isterlerse ablada derim lutfrn soleyin bana olur mu
İçimi kemiren bi konuydu 🙈
Olurmu öyle şey kuzum :KK19: içinden ne geliyorsa onu de hiç sorun değil bişey demek zorunda da değilsin ben takılmam 😘

Olanlara üzüldüm 😔

Birilerinin canı sıkıldıkca gelip gitip şikayet mi ediyor anlamadım.

Canınızı her neye sıkıyorsa bu şekilde çözüme ulaşmaz muhatabınızla insanı bir şekilde konuşmanız yeterli.

Son günlerde yaşanılan şeyler ardından bu kadar küçük meseleri şikayet meslesi haline getirip paylaşılacak iki sevince engel olmayın, şu mübarek günün hatrına yapmayın.Ülkemizinde Milletimizinde piskolojisi çok yorgun birbirimize ihtiyacımız varken kendi kişisel iç savaşlarınızı şurdaki muhabete limon edip sıkmayın.

Son düzenleme:
Olanlara üzüldüm 😔

Birilerinin canı sıkıldıkca gelip gitip şikayet mi ediyor anlamadım.

Canınızı her neye sıkıyorsa bu şekilde çözüme ulaşmaz muhatabınızla insanı bir şekilde konuşmanız yeterli.

Son günlerde yaşanılan şeyler ardından bu kadar küçük meseleri şikayet meslesi haline getirip paylaşılacak iki sevince engel olup şu mübarek günün hatrına yapmayın.Ülkemizinde Milletimizin piskolojisi çok yorgun birbirimize ihtiyacımız varken kendi kişisel iç savaşlarınızı şurdaki muhabbete limon edip sıkmayın.

Duygularıma tercüman olmuşsun efserim aynı düşüncedeyim :KK200:

Günaydın kızlar hayırlı cumalar 🌺
Neler olmuş öyle.
Çok üzgünüm gerçekten.
Buraya dokunmasınlar, lütfen!
Neler oluyor hiç anlamıyorum, kim ne için uğraşıyor, yönetim neden kimseyi uyarmıyor ya da uyarıyor mu? Ben hiç anlamadım.
Tek söyleyeceğim şu güzelliğe kimse dokunmasın.
Ben anlamıyorum ki siyaset yok din yok dedikodu yok yani şikayet getirecek ne var? Kim kimi tanıyor da neyi şikayet ediyor.
Valla yapılmasın yaa.
Hele içimizden biri denmiş. Buna inanmak istemiyorum.
Ben ziyaretçi sanıyordum. Kaldı ki ben ziyaretçileri bile göremiyorum.
Ay yok yaa. İçimizden olamaz, kimseye o pisliği yakıştıramam.

Sabah sabah enerjim tükendi direkt.

Hayırlı cumalar kızlar..💐
Midem hala ağrıyor bugün nasıl akşam edeceğim bilmiyorum.😐
Valla kızlardan bi haber var mı diye girmiştim yazasımda gelmiyor gruba.
Ne bilim kimseler yok, üzgünüm..😐
Şu mübarek Ramazan da olmadı yaa.
Güneş balçıkla sıvanmaz diyorum gerçek elbet ortaya çıkacaktır.
Buradan yada dışarıdan biriyse,ben bişi anlamadım.🤷

Hayırlı cumalar kızlar..💐
Midem hala ağrıyor bugün nasıl akşam edeceğim bilmiyorum.😐
Valla kızlardan bi haber var mı diye girmiştim yazasımda gelmiyor gruba.
Ne bilim kimseler yok, üzgünüm..😐
Şu mübarek Ramazan da olmadı yaa.
Güneş balçıkla sıvanmaz diyorum gerçek elbet ortaya çıkacaktır.
Buradan yada dışarıdan biriyse,ben bişi anlamadım.🤷
Aslında bugün yazacağız kuzum
Bu şekilde buraları boş bırakmak olmaz

Toplanın bakem herşey eskisi gibi devam ettsin
hem kimsenin bir yere gittiği yok kafa izini almışlar dinlensinler az yine hepberaberiz ❤️
Doğru diyorsun efserim. O kalbi kötü fitne fesatlar da öyle baksın otursun muhabbetimize ❤️
Nasılsın napıyosun bugün

X