Düzenli Evimiz & Hayatımız

Rabbim yardımcısı olsun yuvanın yıkılması çok zor en büyük destek dışlanmasina izin vermeyin işte kadin olsaydın laflarına maruz bırakılmasına izin vermeyin yeter
Malesef öyle bir çağa denk geldik ki temiz ve iyi olanı değil pis ve kötü olanı tercih eder oldu insanlar
Rabbim sabır versin hiç üzülmesin belki bu kurtuluş olur onun için

Evet bizce de kurtuldu buraya yazamadığım çok şey var.
Babamlar bizlere neden sormadılar olay anında çağırmadı abisi gibisinden birşeyler söyledi ben onu savundum.Bizim büyükler böyle şeylerde araya girmek isterler genelde.
Çocuklar ne olacak diyo fakat gençler arkasında gördüğüm kadarıyla.
Çok dindar birisi kuzenim umarım hayatı çok daha iyi olur.

Rabbim yar ve yardımcısı olsun dualarima katacağım insaAllah

İyi mi geceler
Wcleri yıkadım
Mutfağım temiz
Ev toplu
Oğluşuma duş aldırdım şöyle rahat bi uyku çeksin. Aldım yanıma da yatırdım.
Babası da naparsa yapsın
Nedense bi gıcığım ona.
Neyse.
Yattım.
Güya erken yattım, nete baktım biraz.
Yarın temizlik yapacağım.
Sil süpür toz al
Bayramda bana kimse gelmez ki bayram temizliği yapam
Cam silsem sürekli yağmur yağıyor.
Temiz cama yağması başka gerçi ama çok kirli değil camlar.
Halıları koltukları yıkatacam ama bayram sonrası.

Amaan nedir bayram temizliği?
Kasmayın kızlar. Temizsiniz zaten

Aramızdaki yılanlara hitaben söylüyorum bu yazdıklarımı. Sinsi yılanlar ne istiyorsunuz ki kızlardan kendi halimizde takılıyoruz burada. Bu kadar rahatsızsanız topiğe gelmezsiniz. Evet ikiyüzlü değil 62638282 yüzlüsünüz. Yüzümüze gülüp arkadan işler çeviriyorsunuz. Kimsin nesin amacın ne umurumuzda değil. Burada paylaşım yapıyoruz batan ne bu sinsilere bilmiyorum. Cesaretiniz yüreğiniz insanlığınız varsa açık açık söylersiniz. Ama sanmam ki söyleyesiniz. Sinsilik kanınıza işlemiş. Üzerine isteyen alınabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…