Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayyy cok guldum aksam aksam etikette yapamadim dondu pinhan yaaa Allah seni iyi etsin reyhani yas iken gormedim o olabilir diyorum mor genis yaprakli
Salata yaptik yav golgecim bunlar degil bazilarini tanidim ama

Salata yaptıysan reyhandır loramm

İyiymiş yav sahurda süpürgeye ses etmeyen çocuklu komşu ilginçte aynı zamanda

İyiymiş o zaman.
İyi komşu sahibi olmak güzel.

Kızlar sabah namazından sonra öğleye doğru öyle güzel bı rüya gordumki hemde duamda bulunduğum isteğimde ki gibi
Birine solemezsem catlicam

Çok mutlu çok ürkek uyandım

Rüyamda hamile olduğunu öğreniyordum
Eşime babaneme soluyorum babaneye sariliyorum gözlerim doluyor

Sonra ultrason gibi biside anımsıyorum sanki

Ama sanki gerçek gibiydi
Bugün test alcaktim ama çıkmaz diye almadım o testlere de pek güvenmiyorum acikcasii

İlacı bıraktıkdan 3 gün sonra adet oluyordum bugün üçüncü gün oruç bozulcak diye aklm çıktı ama hala olmadim
Olcam ama sanirim bilemiyorum ki
Arefe ye kadar olmazsasm o zaman alırm ne olur ne olmaz diye
Hatta bu cumartesi ve pazar o kadar bile beklemeden alırım hafta icid de kan veririm sağlık ocağına
Duamda şunu diledim rabbim hamileysem hissetir bana bunu bildir yanlss yapmiyim diye
Değilsemde adetim gecikmeden umutlanmiyim dedm öğleye doğru o rüyayi gördüm uyandım karnımı elledim
Etkisinden çıkamadım
Pazar arabam yoktu sırf ne olur ne olmaz diye pazar arabası aldım onla geldillm kaç zamandır alcaktim ama bu vesile oldu sanırım
Ama o kadar mı gerçekçi olur yaaa daha öncede buna benzer rüyalar gördüm ama bu daha gerçekçydi yaa
Rabbim hayirlira çıkarsın inşallah
Ama nasıl mutlu uyandım yaaaa öyle bişi olsa bayram sabahı herkese müjde versem ne güzel olurdu

Kurban olduğum Allahım hayırlısı ile nasip etsin can Tubiş
Tez vakitte nasip etsin, aileni müjdele.
Hayrolsun rüyan inşallah

İnşallah çıkar rüyan tubis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…