Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canım o ilaç çok etkili oluyor bende eşim e yaptıydım kesildi dökülme ama yüksek oranda hormon içerdiği için uzun kullanımı sakıncalı
Evet canım hormon içeriyor ben biraz uzun kullandım tabii bir yan etkisi görmedim ama dikkat etmek lazım🥰🌸

Evet canım hormon içeriyor ben biraz uzun kullandım tabii bir yan etkisi görmedim ama dikkat etmek lazım🥰🌸
Eşim de kadınsal hormon artmıştı kan testinde çıkmıştı çocuk istiyorduk olmuyordu onun için tahlil yaptırdıydı

Eşim de kadınsal hormon artmıştı kan testinde çıkmıştı çocuk istiyorduk olmuyordu onun için tahlil yaptırdıydı
erkeklerin kullanımını hatta ben doğru bulmuyorum canım bu sebep yüzünden 🥺
evde kimse kullanmasın demiştim o zamanlar sonuçta kadınlar için 🎈

erkeklerin kullanımını hatta ben doğru bulmuyorum canım bu sebep yüzünden 🥺
evde kimse kullanmasın demiştim o zamanlar sonuçta kadınlar için 🎈
Aynen bende int görüp yaptım işe yarayınca uzun kullandık biz 3 sezaryen sonrası 4 çocuğu istiyorduk biz dr demişti sezaryen olduğum için kordon bağlatmamı önerdiydi

Neler yaptım yazayım

✨️her yeri süpürüp sildim
✨️bulaşıkları yıkayıp lavabosunu cifledim
✨️ocağı sildim
✨️çocukları okuldan aldım geldim karınlarını doyurdum
✨️kek yaptım
✨️klozet ve lavabolari ve musluklari parlattim
✨️camasir katladim ama yerine yerlestirmedim🤦‍♀️
🧡 şimdi az uzandım akşam yemeğine gecicem fasulye kırıp yapicam yanına da pilav.
Bulaşık makinesi temizleri boşalacak

Yeter bu kadar dinlendigim kalkayım artık 😊

Eşin niye kanepede yatıyor o_O
Hala kayınvalidemlerdeyiz nego. Kızımla ben çift kişilik yatakta yatıyoruz, eşime de orası kaldı. 😂 Gerçi biz evde de öyle uyuyoruz büyük çoğunlukla. Eşimin uyku apnesine bağlı horlama sorunu olduğundan bebek çok fazla uyanıyor. Salonda yatıyor eşim.

Son düzenleme:
Ay belli burçlara gelince kesim yaparsan uzuyor veya uzaması duruyor. Siz o gunlerde kesmiş olmalısınız. Ben agustos basi saçımı o tarihlere göre kestim. Dökülenler geri çıkmaya başladı inanın ben bile bu kadarını beklemiyordum. Isterseniz link vereyim bir araştırın kafanıza yatarsa uygulamasiniz
Evet biliyorum onu takip de ediyorum ama o an denk mi geldi bilmiyorum kestim bi hışımla 😂

✅Evi havalandırdım
✅Wc yıkandı
✅Nevresimi, alezi yine yıkadım sabahın kör saatinde benim kız kustu
✅Yorganı yıkadım
✅Ortalığı topladım
✅Mutfağı topladım
✅Akşam yemeği hazırladım topladım
✅Dolapta patlıcan kalmıştı onu kızartıp buzluğa attım
✅Kızıma kapya biberden salça yapıp buzluğa attım
✅Mutfak balkonunu yıkadım

İyi akşamlar canlar. Bugün yaptıklarım
📍 Eşimin boş günü hep beraber kahvaltı yaptık topladım bulaşıkları elimde yıkadım
📍 Evi toparladım
📍 Oturma odası ve mutfağı süpürdüm.
Anneme geçtim orada
📍 Evi komple süpürdüm
📍 Wc banyo temizledim
📍 Mutfak dolaplarını üstten sildim
📍 Toz aldım
📍 Geçmiş olsuna misafirleri geldi ağırladım topladım.
Oradan kvye geçtik orda da
📍 yemeği yaptım eşim alfredo makarna istedi onu yaptım
📍 Yedik bulaşıkları topladım geldik.
Şimdi oğlumu uyutup bi kahve içmek istiyorum

🎈kahvaltı hazırlandı
🎈yataklar odalar toplandı
🎈mutfak toplandı ocak silindi
🎈çamaşır yıkandı büküldü yerleşecek
🎈aynalar silindi toz alındı
🎈banyo tuvalet yıkandı havlukar değişti
🎈ev dip köşe süpürüldü
🎈bulaşık makinesi boşaldı
🎈1563839 kere mutfak toplandı
🎈beslenme hazırlandı okula gidildi gelindi
🎈markete gidildi alınanlar yerleşti
🎈akşam yemeği hazırlandı çay içildi
🎈mutfak toplanacak

🚀okula gidenler işe gidenler gönderildi 🚀 yataklar toplandı 🚀süt pişirip yoğurt mayaladım 🚀mutfağı temizledim 🚀çamaşır yıkandı asıldı sabah katlar yerleştirim 🚀tuvalet yıkandı........sabah öğle akşam yemek hazırlandı ilkindi misafirim vardı çay saati yapıldı günün görevi yapılmadı çünkü tertemiz di 🥰

Ay belli burçlara gelince kesim yaparsan uzuyor veya uzaması duruyor. Siz o gunlerde kesmiş olmalısınız. Ben agustos basi saçımı o tarihlere göre kestim. Dökülenler geri çıkmaya başladı inanın ben bile bu kadarını beklemiyordum. Isterseniz link vereyim bir araştırın kafanıza yatarsa uygulamasiniz

Evet biliyorum onu takip de ediyorum ama o an denk mi geldi bilmiyorum kestim bi hışımla 😂
Seytan mı dürtü🙂

Ah tanışıyor olsaydık keşke, nasıl alıştırırdım seni, sevmelere doyamazdın :KK200:
Onlarsız yaşayamam gibi geliyor, evde de bir kızım var ama sokak hayvanları bambaşka bir dünya
Bu da kızım, adı da Kızım :)) evimizin her bi şeyi :)))

Eki Görüntüle 3140717
Ya cok tatli
Yillardir yenemedigim bi korku.işin ilginci 3 kiz kardeşiz ücümüzdede ayni korku.kücükken bi travmada yaşamadik.artik genlerdenmi geliyor bu korku bilmiyorum🤣

☀️ Ev havalandırıldı yataklar toplandı.
☀️ Giyinme odası düzenlendi.
☀️Kahvaltı yapıldı ocak temizliği yapıldı bulaşık azdı elimde yıkadım.
☀️ Banyo wc yıkandı.
☀️Makineye renkliler atıldı.
☀️ Kurutmadan sonra kıyafetler katlandı. Ütülenecekler ayırt edildi.
☀️Ev süpürülüp silindi.Aynalar silindi tozlar alındı.
☀️ Banyodaki düzenleyicilerin içi elden geçirildi.
☀️ Çöp poşetleri değiştirildi.
☀️Akşama mercimek çorbası yapıldı.

X