Düzenli Evimiz & Hayatımız

Müzik açtım önce.
Banyo lavabosunu ovdum.
Yatakları düzelttim.
Kahvaltı, beslenme hazırladım .
Akşam yıkadığım bulaşıkları yerleştirdim.
Çocukların çantasını kontrol ettim eksik hazırlamışlar mı diye.
Çamaşır topladım.
Balkonu sildim.
Çiçeklerimi suladım.
Makineye çamaşır attım.

Bir terazi doğmuş dünya güzelleşmiş
Doğum günün kutlu olsun canım

Nice nice mutlu ve sağlıklı yıllara, sevdiklerinle birlikte

İyi ki doğmuşsun, musmutlu, sağlıklı yılların olsun inşallah

Doğum günün kutlu olsun Rabbim hayırlı yaş almayı nasip etsin güzel bi yıl olsun senin için inş.❤☺
Tesekkurler kizlar

Aaa mersin demisin
Evet cok sükur su buluta bile hasret kaldik.
Millet kisa girdi biz hala ter siliyoruz.
Bende pazar gunu butün cam ve perdelerimi temjzledim ama yagmura yok demem.aylardir hasretiz yagmura

Mutfak dolaplarimin yarisi bitti.mutfagimin cok sade olmasıni şu mutfak temizliginde daha iyi anliyorum.az esya az temizlik
Bi sandalye daha kirildi.evde sandalye kalmadi ya.almam lazim.simdi hepsi bi dunya para
Bugünde isleri taksit taksit yaziyorum
Dolapların yarisini belki kizi okuldan aldiktan sonra temizlerim belkide yarin.bilemiyorum☺
Ter icinde kaldim dus aldim.birazdN kizi okuldan almaya gidecem

Evi havalandırdım
Wc yıkandı
Nevresimleri değiştirdim
Nevresimleri yıkadım kurutmaya attım
Çamaşırlar yıkandı yerleştirildi
Havluları değiştirdim
Kahvaltı hazırladım mutfağı topladım

Akşam yemeği yapılacak
Mutfak toplanıp ocak aspiratör silinecek

Aaa mersin demisin
Evet cok sükur su buluta bile hasret kaldik.
Millet kisa girdi biz hala ter siliyoruz.
Bende pazar gunu butün cam ve perdelerimi temjzledim ama yagmura yok demem.aylardir hasretiz yagmura
Evet, Mersin'deyim. Bulutlara sevindiğinize göre, fazla uzağa gitmiş olamazsınız:)))

Herkese selam kaç gün aktif olamadım dün dısarı çıktık misafir geldi çocuklar evi darma duman etti ev bayaa dağınık ve kirli. Kızı aşıya götürdüm umarım ateşi çıkmaz.

Ya arkadas anlamıyorum kimse niye çocuğuna bsy demiyor kızı kaç defa ağlattı çocuk ya bir de sırt üstü düşürdü kafası sert çarptı yere insan çocuğuna bsy demez mi. Hele o çocuk kızmıyorum ona annesi dil ucuyla yapma diyor sinir oldum yaa sürekli ben uyarmak zorunda kaldım bu defa da insanın kendi evi utanıyor.
Nego cum ödevler alındı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…