Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi geceler kızlar...
Dün gece hiç uyumadık kızım hastaydı acile gidip iğne yiyince biraz rahatladı sabah ezanı okundu namaz kıldım öyle uyuduk😐
Sabahta mide bulantısı vardı kustu huzursuzdu falan oğlanı okula hazır edene kadar bi Allah biliyor kucağımda tek elle oğlanı hazırladım da komşu sağolsun götürdü.
Yine çok ağlayınca bebek arabasına katıp bi tur attırdım.Kahvalti dahi yapamadım tüm gün 2 lokma ile durdum perişan bi vaziyetteyim🙈
Biraz toparladı terasta salıncakta uyuttum.Eşim de işten geldi hastaneye gidelim dedi uyanınca neyse ki ağlaması durdu daha iyiydi.😐 Birşey alerji yaptı gözlerini çok fena kaşıyordu.Alerji şurubu verdim şimdilik iyi.
Bana da gece gece temizlik perileri geldi.😂😂
Gündüz elektrik yoktu bebiş okul derken en iyisi akşam evi toparlamak diye düşündük.
Evi eşim süpürdü.
Ben yerleri sildim.
Çamaşırları topladım.
Yeni yıkanan nevresimleri astım.
Çöpleri attım.
Çöp kutusunu yıkadım.
Bulaşıkları yıkadım.
Masayı sildim.
Son olarakta merdivenleri bi yıkamak istedim gündüz vakit olmuyor.🤷‍♀️ Merdivenleri yıkadım çektim kuruttuk kilimi silkeledim serdim.Miss gibi oldu ama umarım temiz kalır.😏
Normalde çamaşırları toplar hemen katlarım ama bebiş hiç izin vermiyor ilk defa bu kadar çamaşır yığını beni bekliyor 3 posta.Onları da yarına inş.
Geçmiş olsun canım😢

Bugün giremedim fazla misafirim vardı kalabalık bir aile yemeği hazırladım sabah erken kalkıp evi toplayıp çocukları okula gönderdim alış veriş yaptım evi temizleyip tatlısı tuzlusu çay yanı ikramlık hazırladım soğuk yemekleri hazırladım sonra diğerlerini misafirlerim gelince oturdum kızlar halletti sofra kurmayı toplamayı bulaşık makinesi ni calistirmislardı tezgahta bardaklar var onları elde yıkayıp yatarım iyi geceler hepinize

Messjların hepsini okuyamadım, bir göz gezdirdim. Hasta olanlara geçmiş olsun diliyorum. Allah şifa versin.

Bugün;
🔸Yatağı ve eşimin yattığı kanepeyi topladım,
🔸Kızıma kahvaltı hazırladım,
🔸Dün yıkanan çamaşırları topladım,
🔸Üç makina çamaşır yıkandı,
🔸Kuruyanları katladım sepete koydum,
🔸Bulaşık makinasını boşalttım,
🔸Banyonun çöpünü boşalttım,
🔸El havlularını değiştirdim,
🔸Yemekten sonra mutfağı topladım,
🔸Kızımın kirli ellerle dokunduğu her yeri sildim,
🔸Akşam üstü balık tutmaya gittik. Kız kumları yemeye kalkışınca oltayı toplayıp yürüyüşe çevirdik işi,
🔸Bizim valizimizi ve kızımın çantasını düzenledim

Ayyy var mı kırık çatlak falan 😕

Cok gecmis olsun ya 😔

Ayyyy çok geçmiş olsun yaa kötü düşmüşsün kırık çıkık yoktur inşallah

Jesikomm geçmiş olsunnn ahh nasıl ağrımıştır minnoşumm 😢😢😢kas gevşetici alabilirsin ağrını hafiflettirdi🥺

Geçmiş olsun, kötü bir şey yoktur inş🙏

Geçmiş olsun jes şimdi nasılsın

Ben de seni seviyorum jesim ❤️

Çok geçmiş olsun canım . 😕

Canlarim cok teşekkürederim iyi ki varsiniz iyi ki 🙏 az şişti ama üzerine basıp yuruyorum. Kirik catlak yokta zedelenme var o biraz kötü. Bengay ile gunde 1 masaj yaparak suruyoruz. Geçer bakalım inşallah 😪

X