Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bir terazi eşi daha mübarek olsun kardeşim

Allah terazi eslerine ekstra sevap yaziyormuudur sence?

Şimdi öncelikle terazi diyarı..... negoda terazi bunu düşününce benim nutkum tutulur lal olur

Benle esim de teraziyiz

Benim kardesimle esimin dogumgunu ayni gun,esim kardesimin erkek versiyonu cok zor zamanlar

Allah yardımcıniz olsun

Ayrıca ne yıkayacağım be herkes kendi ayağını yıkıyor ne gerek var diye cemkirdim

Bak yemin ediyorum o kadar susluki inanamazsin, 1 ayda 2 şişe parfum bitirir. Krem sursem o ne banada sur diyor ahscsjsg evden benden sonra çıkar, cunku sacini yapiyor

Teraziyle anlaşamayan sorunu kendinde arasın hıh

Güldüm be çünkü neden dedikodu yapıp sonra hoş değil demek

Benim kv salça yapıyor oğlanı okula bırakırken kolay gelsin dedim ses çıkarmadı.
Dönüşte de ben oralı olmadım pek kızımı alıp yukarı çıktım.
Kendisine tek yapıyor olsa yardım ederdim eltiye kendi kızına da yapıyor onlarla görüşmüyorum salçalarını da yapamam dedim.
Annem geldi beni evde görünce hasta mısın dedi yok dedim böyle söyleyince de hak verdi.
Kv annemle beni içli köfte yaparken gördü bayağ rengi attı bi kıskançlık havaları esiyor.Annem geldiği için eskiden pek gelmezdi şimdi böyle olunca kv geriliyor sanırım.
Beni de bi gülme tuttu ki hahhaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…