Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ah canım o çantaları nasıl taşısınlar ben taşıyorum boyun fıtığım coşuyor onlar küçücük omurgalarına yazık ya😕 büyük kendi taşıyorda küçüğün kendinden ağır çantası🥴
Benim oglanin da cantasi biraz agir oluyo 1. Sinif olmasina ragmen ama kendi zevkle tasiyo cok seviyor😃

Aynı genetik yatkınlık bizim ailede de var. Anneannemin kardeşi 8-9 yaşına kadar parmak emmiş. Bu durum teyzemin oğlunda da çıktı. Şimdi 6 yaşında hala emer parmağını. Üst damak yapısı da epey bozulmuş durumda. Ortodontik tedavi görmesi gerekiyormuş. İlk doktora götürdüklerinde iki yaşına kadar normal demişlerdi. Biraz daha bekleyebilirsiniz belki. En son psikolog ile bir görüşme yaptılar. Ekran mazuriyeti bu durumu çok tetikliyormuş. Sizin bebeğiniz çok küçük ekrana maruz kaldığını düşünmüyorum. Emzik de pek sağlıklı olmayabilir damak gelişimi açısından. İsterseniz bir çocuk doktoru ile görüşün.
Bu arada iyi ki doğmuş minnoş. Allah sağlıklı, mutlu, başarılı, anneli babalı bir ömür nasip etsin inşallah. 😍
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. 🥰♥️💐Benim kız acıkırsa susarsa bir de uyuyacagı zaman emiyor onun dısında emmesi yok. Ben hatırlıyorum keyfi emerdim ben. Kızım ilk dönemlerde sağlık sorunları yasadı sık sık komtrolleri vardı doktora emdiğini söyledim ben bsy olmaz o onu rahatlatır dedi bende karısmadım anne sütü almadı emzik de emmiyordu parmak rahatlatıyorsa doktor da çyle söyledi rahatladım. Ama artık bakıyorum iki parmağı dişlerine sürtünüyor ya emerken kırmızı olmus tahriş gibi. Bu kez parmakları acıyor mu acaba diye ona üzülüyorum

🧿Yatakları düzelttim.
🧿Kahvaltı beslenme hazırladım.
🧿Bulaşık makinesini boşalttım.
🧿Mutfak dolabının bir gözünü düzenledim fazlalıkları attım.
🧿Çamaşır topladım katladım yerleştirdim.
🧿Çamaşır astım.
🧿 Salon hariç bütün camları balkon kapılarını sildim.
🧿 Öğlen okuldan aldım yemeklerini verdim geri götürdüm. Çıkışta yine gittim aldım.
🧿 Salonu dip köşe süpürdüm sildim.
🧿 Antreyi süpürdüm halılarını kaldırdım yerini sildim.

🧿Oturma odasını dip köşe süpürdüm sildim.
🧿Mutfağı süpürdüm, fırını çektim altını sağını solunu sildim. Yerini sildim.
🧿 Yatak odasında yatağın makyaj masasının komodinlerin altını süpürdüm sildim, yerlerini değiştirdim. Atılacakları çıkardım.
🧿Halıları serdim.
🧿 Akşam yemeğini yaptım.
🧿Ödev yaptırdım.
40825479-6639-494A-815D-6EE2222BD020.jpeg

Negoşumm al hep sen olmaz sıra bizdee :KK68: :KK8::KK8::KK72:

Benim yarın hastane işim başlıyor arkadaşlar hepiniz Allah a emanet olun.Allah cümle sıkıntılarımızdan feraha çıkarsın ,umulmadık sevinçler yaşatsın.Evlat hasreti ile imtihan olanların imtihanını müjdeler ile sonlandırsın.
Güzellikler hep sizinle olsun ❤️
Ah canım kukrişim Çok geçmiş olsun inşallah sağ salim güzel haberler alırsın âmin :KK68: :KK200:
ne güzel dualar etmişsin güzellikler seninle de olsunn canımm:anne:

Banyo kabini temizliği için Asperox mavi şişe almıştım müthiş bir ürünmüş. Önce onla yıkayıp duruladım sonra da silikonlu camsille silip cam bezi ile kuruladım çiçek gibi oldu.
Sonra da banyo yaptım ve gene ıslandı camlar 🤣
Yeni temizlenmişken kurumuş su lekesi yokken çıkınca kurulanırsa temiz oluyo yine

X