Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yemek yapması gereken günleri seven kadın yoktur varsa da kendi yapmıyordur yardımcısı vardır bence
Yemek yapmak sevilir mi cildirmayin her gün aynı şeyler soğanı doğra salçayla kavur
Ay bırak yapmayı bazen yemek yemekten bile sıkılıyorum

Amin canım sende Allaha emanet ol. Allah kolaylık versin

Herkese günaydın

Burnum tıkalı, öksürüklü falan sıkıntılı bir gece geçirdim, limon sıkıp içtim, D vitamini aldım, bu sabah gözüm açık hamdolsun. Eşimin izin günü, uyuyor evde, uykusu bölünmesin diye hiç iş yapmadım, sadece kızın kumunu temizledim ve çöpleri çıkardım, işteyim şimdi, akşama yemek yok depresifiiimmm :))))

Ayyy sen baya hoslanmiyosun ben çok mutlu oluyorum yediğim zaman yaa ne yesem diye düşünmek ayrı bir zevk
Yok kız zamanın yemekle ilgili travmam var ondan heralde çok zayıftam 38 kilo gördüğüm olmustur sürekli ye ye ye gına gelmişti ama bosa gidiyordu alamıyordum
Nys ki evlendikten sonra kilolarım bana kaldı artı göbek
Ohhh afiyet olsun sana diyeyim o zaman

Hastalık kontenjanını kullanıp dışarıdan mı söylesen

Hımm bunu bilmiyordum siz farklı yapıyorsunuz o zaman
Bizimki Elazığ tarhanasına daha çok benziyor
Aşürelik buğday,Mayalı hamur ,yoğurt,pazı,biber yaprağı,4 günlük süzülme süreci.
Sonrasında.
Domates,kapya,yeşilbiber,arnavut,nane,maydanoz,katıyoruz et köftesi büyüklüğünde yapıp kurumaya bırakıyorsun.

Geçmiş olusun canım

Geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…