Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben uygulamadan okuyorum canım Bonus Bonus da var diye biliyorum.
Telefondan kitap cok okuyorum aslinda ama tefsiri uygulamadan okumayi bi turlu beceremedim😁 duyduğum kadariyla da guzel bir tefsirmis. Alım elimin altinda olsun istedim
Bonus Bonus yorumunu bekliyorum tefsirle ilgili 💓

Telefondan kitap cok okuyorum aslinda ama tefsiri uygulamadan okumayi bi turlu beceremedim😁 duyduğum kadariyla da guzel bir tefsirmis. Alım elimin altinda olsun istedim
Aslında bende alıcam erteliyorum bakayım bende:)
Mefhamda kullanıyordu. Bizim tefsir sayfasına baktın mı orada yazmışlardı sanki.

kızlar kızım 2 gün sonra tam 1 yas oluyor insaAllah. Genetiğe bağlı olarak iki parmağını emiyor küçükken ben emiyordum kaç yasına kadar emmişsem artık hatırlıyorum bile 😊 üst iki dişi çıkmıs diye işaret ve orta parmağına zarar vermeye başlıyor ne yapıyorsam bıraktıramıyorum. Emziği dün aksam yine denedim emmiyor hemen parmaklarını koyuyor ağzına ne yapabilirim bu durumda

Var kız var .beeeeen😁
Seviyorum yemek yapmayı.bizde herkes evde yemek yedigi icin ertesi güne zaten kalmaz.hergün yaparım. Eger yemek yılda bir artarsa illa o mutfaga girer pasta yaparim.ama sebze yemeklerinden cok hamurisi hobim.bayılırım hamurla oynamaya.keske hamur kilo yapmasa.ozaman kocam batardı valla hergün pasta börek🤣🤣
Hamur isini yemek yapmaya nazaran daha çok seviyorum ben de özellikle haşhaşlı çorek o yorgunluğa katlanırım sırf yapıp kahveyle yemek icin:KK72::KK70:
Ama yine de yapmamak tercihim
Seninle ayrı dünyaların insanıyız 🤣
Benim yarın hastane işim başlıyor arkadaşlar hepiniz Allah a emanet olun.Allah cümle sıkıntılarımızdan feraha çıkarsın ,umulmadık sevinçler yaşatsın.Evlat hasreti ile imtihan olanların imtihanını müjdeler ile sonlandırsın.
Güzellikler hep sizinle olsun
Rabbim acil şifalar versin inşallah hayırlısıyla gönlünüze göre olur her sey.
Ay bırak yapmayı bazen yemek yemekten bile sıkılıyorum :KK70:
Yapma konusunda tamam ama yeme konusunda asla sıkılmam :KK12:
Yemek yemekten sıkılır mi insan yahu 🤤🤤

Ayyy sen baya hoslanmiyosun 🤣 ben çok mutlu oluyorum yediğim zaman yaa ne yesem diye düşünmek ayrı bir zevk :KK70:
Yaa lora sen ben misin. Bazen sofrada eşim soruyor hayırdır bugün niye mutlusun diye:KK70: diyorum cunku şu an yemek yiyorum:KK70: keşke kilo almasam hep mutlu dolaşırdım🤣🤣
Bi insan morali bozukken taptaze bembeyaz kremali meyveli bi pasta yiyip nasıl mutlu olamaz aklim almiyo:KK53: ya da krokanlı cikiletali:KK8: ayyy niye kilo alıyoruz yarabbim

Canım ben orta boy diye aldım ama kitap boyunda. 600 küsür sayfa tefsir 500 sayfalık kitabın yarısı kadar çünkü çok ince sayfaları var.
Ama okunuşlu.
Ben yumuşak kapak bulamadım bulsam onu alıcaktım para sorunun yoksa büyük boyunu al derim ama buda çok rahat ağırlık yapmıyor yani buda alınabilir.
Benimki kuransız sadece tefsir resim atayım sana

Oy kuzucum benim. Soğan kesip koysana karanfil de varsa sapla. Birebir burun tıkanıklığına uyur rahatça
Ahh keşke gece görmüş olsaydım bu mesajı ikisi de evde vardı ama öğlen uykusunda uygularım inş.😕 Nasıl sabah ettik bilmiyorum.Ilaçlarını da verdim ama uyuyamıyordu kızım.Çok huzursuzdu sabahta ateşi çıktı soydum elini yüzünü yıkadım zıbınla bıraktım.

Yemek yapması gereken günleri seven kadın yoktur varsa da kendi yapmıyordur yardımcısı vardır bence :KK12: :KK53:
Yemek yapmak sevilir mi cildirmayin her gün aynı şeyler soğanı doğra salçayla kavur :ukala:
Ben seviyorum valla:olamaz: Ama çıkan bulaşıkları yıkayan olsaydı çok iyi olurdu.Kalan dağınıklığı toparlamayı hiç sevmem bende.😏

Yemek yemekten sıkılır mi insan yahu 🤤🤤
Çok ünlü bi dr.vardı tv de çok çıkan biri sunucu iştahım çok açık diyen bi bayandı kilo alıyorum diye yakınıyordu. Dr.da hasta bize geldiğinde ilk onun iştahını sorduruyorum diyor iştahın açık olması sağlıklı bi insan olduğunu gösterirmiş.

Çok ünlü bi dr.vardı tv de çok çıkan biri sunucu iştahım çok açık diyen bi bayandı kilo alıyorum diye yakınıyordu. Dr.da hasta bize geldiğinde ilk onun iştahını sorduruyorum diyor iştahın açık olması sağlıklı bi insan olduğunu gösterirmiş.
İşte aradığım şey buydu :KK70:

X