Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne lüzumsuz bu erkekler. Yok bel fıtığı bile olmasa ne işin var milletin ev toplamasında🤦🏼‍♀️

Benimki de aynı ya. Her şeye atlar herkes bunu çağırır. Hele bilgisayar işi olsun bilmediği şey yok parçasına kadar söker takar. Millet hep bunu çağırır.

Dün mesela sabah 7 den akşam 7 ye kadar ayaktaydı yorgun geldi. Biri aradı telde bişeyler soruyo. Kapatınca oh çağırmadı çok yorgundum dio. Bende çağırsa ne olacak yorgunum, işim var, müsait değilim diyeceksin dedim😂

Aramızda 3 yaş varmış ben biliyorum. 3 senede yok olmuş olamaz ya😂😂😂
Ya iste anlamıyorum ben bu adami, hani daha 2 ay oldu biz buraya tasinali, ben bu insanlari 2 kere gordum ne bu samimiyet ev toplayacak kadar. Herkesin isine kosar, evde bir is olsa 100 kere soylemeden yapmaz sinir oluyorum ya.
Kiz valla hatırlamıyorum hic bunu 🤣🤣

Bugun sabahtan yazamadım hanım sultanlar
🤨Sabah rutin, beslenme, kahvaltı,mutfak topla 🤨Yatakları evi topla
🤨Arkadaşa sabah kahvesine git
🤨Ordan çık, oğluşla markete uğra geze geze eve gel, oğlanı uyut
🤨Yat devril...
Böyle bugun.
Az evvel de, henüz 4 gün önce yurtdışından gelmiş olan kocanın haftasonu da şehir dışına gideceğini öğren. Hem de 1 hafta😖🥴
Modun düşsün, üzül, sinirlen, miden bulansın.
Öyle.... Kalkıp da yemek yapacak enerjim yok şuan canım sıkkın.
Ve bu can sıkıntısını bahane ederek yatacam ha böyle....
Günün balkon ödevini almıyorum, balkon temiz ve toplu. Düğmeleri belki silerim, şuan istemiyorum. Herkese küsüm 😆😆👀

Haha alemler ya😂😂 Üç örgü ne acaba 🥲 pek bilmiyorum netten bakıyorum hep çoğunu. Şimdi bende kıza iki tane topuz yaptım beğenmedi küsüz şu an 🤣
Kız anneleri olarak en büyük derdimiz saç yapımı kavga dövüş ikna ediyorum böyle güzel oldu diye

Şimdiye kadar yaptiklarim;

🧜🏼‍♀️Mutfağı topladım elde yıkanacakları yıkayıp kaldrdim
🧜🏼‍♀️Evi süpürdüm
🧜🏼‍♀️Lavaboyu temizledim
🧜🏼‍♀️Banyoyu düzenledim kovaları falan kaldirdim, viledaladim klozet takımını serdim
🧜🏼‍♀️Prizleri sildim
🧜🏼‍♀️Koltukları sildim
🧜🏼‍♀️Kuruyan çamaşırları yıkadım katladim
🧜🏼‍♀️Makineye çamaşır attim, astım
🧜🏼‍♀️Gözüme çarpan eşyaların şöyle bi tozunu aldım
🧜🏼‍♀️Kullanmadigimiz esyalarin olduğu dolabı düzenledim
🧜🏼‍♀️Giysi dolabına girmem lazım da bilmiyorum girer miyim

Biseyler daha yapmıştım ama unuttum şu an.

Şimdi biraz kitap okuyup dinlencem sonra spor yaparım giysi dolabına da yarın bakarım artik.

Ayy ben ders calismayi bırakınca bi boşluğa düştüm 😂 temizlik yaptım bitti şimdi ne olcak kaldım böyle o kadar uzun süredir çalışıyorum ki çalışmadığım zamanlar nasıl vakit geçirdiğimi unutmuşum 🤣

Yardım isteyen var mı bedava hizmet verilir 🤣🤣
Bana gelsene laflariz yuvarlaniriz biseyler yeriz 🤣

Bu harika davetin için teşekkür ederim ama yeni diyete başladım be lora🤣 bikac gün önce olsaydı ne güzel gömerdik içli köfteler pastalar börekler katmerler ve dahası:KK72:
Bende diyetteyim yahu herşeyi yiyorum akşam da sirkeli su içiyorum yeni kandirmacalarim :KK70: bu arada aklındakileri hemen dokmussun gibi oldu 🤣

Sağol canım.Hepinizden Allah razı olsun.🙏💜
Ben tam hazırlanıyordum ki eşim de ben geliyorum dedi işten çıkmıştı ben bırakırım dedi oğlanı bende hasta biraz iyi bari yürümez dedim.
Gelirken kaza yapmış neyse ki Allah a şükürler olsun önemli birşey yok.🙏 Hemen kızı giydirip okula yetişmeye çalıştık girdik sınıfa.😐
Hergün bi aksiyon var hayatta Rabbim beterinden korusun hepimizi.Sadakamı hep veriyorum ama korktum bi sadaka çıkartmak lazım.

Ben tam hazırlanıyordum ki eşim de ben geliyorum dedi işten çıkmıştı ben bırakırım dedi oğlanı bende hasta biraz iyi bari yürümez dedim.
Gelirken kaza yapmış neyse ki Allah a şükürler olsun önemli birşey yok.🙏 Hemen kızı giydirip okula yetişmeye çalıştık girdik sınıfa.😐
Hergün bi aksiyon var hayatta Rabbim beterinden korusun hepimizi.Sadakamı hep veriyorum ama korktum bi sadaka çıkartmak lazım.
Allah korusun. şükür bişey olmamış. Geçmiş olsun 😕

Geçmiş olsun, hamdolsun büyük bir şey olmamış

Geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun 🙁

X