Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benim toplu 😎 sadece bulasıkları yıkayamadım ama dün pert oldum platforma bile yazamadım
Dün yatak açtım yün yatak kullanıyoruz biz. Aksama kadar uğrastım o yünleri havalandırdım astar kılıflarını yıkadım yünleri elimle hep ayırdım pörçük pörçük ama nasıl rahat uyuttu bizi 😅
Oo çok zordur yatak, yorgan yapmak👏

Slm kızlar bir süredir yoktum sabah eşimi işe çocukları okula gonderip çay keyfi yaptım...sonrasında✅ evi süpürdüm sildim ✅bulaşıkları makineye attım ✅bebeğimi uyuttum 😔güvercinler balkonumu kirletiyor sürekli bir çözüm bulamadım balkonu kapattirmam lazım şu ara yaptırımayız neyse hayırlısı olsun

Teşekkür ederim annemden öğrendim sağolsun 😊
Ne varsa eskilerde var.😌 Benim anneminde elinden her iş gelir.
Geçen yıllarda salça yaparken ben kendim yapacağım dedim hep siz olmayacaksınız ya öğrenmek istiyorum dedim.
Biber salçamı yaptım tabi tuzlama kurutma aşamasında soruyorum.😁
Yaa bu yıl hiç hayatımızda yaşamadığımız şeyi yaşadık.
Biber salçamızı yapamıyoruz o kadar pahalı ki şaka gibi.😐 Beklemedeyiz fiyatın biraz inmesini bekliyoruz..
Ne olacak bu böyle bilinmezlik çok kötü..
Ama ciddi söylüyorum böyle bi pahalılık bu yaşıma kadar görmedim.Nasıl ki biber fiyatları da belirlenince durumun ciddi boyutları ortada.
Fiyatları yazacağım şimdi.Biz kilo başı enn kaliteli bibere 900 kuruş verirdik.Bu çok pahalı gelirdi 7 ye alırdık düşünce.
Bu yıl ki fiyatlar 9 tl zama bakar mısınız🤷‍♀️ 7 tl ye düşmesini bekliyoruz.O da havalar yağışlı olmaya başlayınca haliyle salçayı da kurutmak zorlaşıyor buralar sıcak her türlü kurur fakat zahmet istiyor sağanak olunca habire kaçıp salçaların üzerini kapatıyorsun tepsilerle falan.
Allah yardımcımız olsun hayat kalitesi artıyor mu yoksa herşey gittikçe zorlaşıyor mu bilemiyorum.🤦‍♀️

Slm kızlar bir süredir yoktum sabah eşimi işe çocukları okula gonderip çay keyfi yaptım...sonrasında✅ evi süpürdüm sildim ✅bulaşıkları makineye attım ✅bebeğimi uyuttum 😔güvercinler balkonumu kirletiyor sürekli bir çözüm bulamadım balkonu kapattirmam lazım şu ara yaptırımayız neyse hayırlısı olsun
Benim balkonda branda olmasına rağmen kuşlar güvercinler içeri kısmına masa üstüne kadar giriyorlardı...boş cd taktık üç beş tane sallanıyor
Bayadır gelen yok temiz balkon

X