Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar size bir şey danışacağım. Şimdi ben havalar iyice soğumadan halıları yıkamaya verip detaylı bir temizlik yapmayı planlıyorum. Sınavdan sonra yapayım diyordum ama alan sınavım 2 ekimde o zamana geç mi olur? Bu hafta sonu ilk oturumlar var haftaya mı yapsam
hangi şehirdesin bilmiyorum ama bence geç değil canım, ben önümüzdeki hafta genel temizlik yaptıracağm, duvarları kasım başında sildirmeyi planlıyorum

Pinhan Pinhan nice mutlu senelerin olsun ❤️

Musmutlu sağlıklı huzurlu yaşların olsun sevdiklerinle canim :KK36:
iyiki varsın doğum günün kutlu olsun 🎂

Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı mutlu huzurlu yılların olsun inşallah ❤️

Pinhan Pinhan doğum günün kutlu olsun hayırlı sağlık yaşlar ❤️

Doğum günün kutlu olsun amin diyorum dileğine😊

Doğum günün kutlu olsun 🌸
Arkadaşlar çok çok teşekkür ederim.
Hepiniz çok incesiniz.
Herkese mutluluk dilerim, hepiniz ailelerinizle her zaman iyi olun
💐🤩💫

hangi şehirdesin bilmiyorum ama bence geç değil canım, ben önümüzdeki hafta genel temizlik yaptıracağm, duvarları kasım başında sildirmeyi planlıyorum
Denizlideyim. Biraz geceleri soğumaya başladı o yüzden acaba haftaya yspsam mı diye düşündüm

golgefeslegeni golgefeslegeni
Kuzum dersten fırsat buldukça dökülecek işleri yada düzenlecek dolap işlerini yap 2 ekimden sonra detaylı temizliğe giriş
Yok derse yogunlaşırım diyosan hiç elleme iş öyle yada böyle görülür hayat kariyerin daha önemli :KK19:
Şu an günlük rutinleri yapıyorum oğlan uyurken de biraz bakıyorum derse işte. Alana yoğunlaşsam iyi olur ama ne kadar yapabilirim bilmiyorum

Bugun benim doğum günüm 💐😄🤩💥💫💃
35 yaşında koca kadın oldum 🥴🙄
Dileğim iman ve sağlık. Beraberinde huzur da gelir zaten.
İyiki varsın diyenlerim bol olsun 😄

Kutlamamı bitirdikten sonra gerçek hayata döneyim efendim.
Erken kalkmak gibisi var mı? Bereketli gün ne güzel🤗

🎂Sabah ev halkını kahvaltılı gönderdim.
🎂Oğlumla kahvaltı ettim,mutfağı topladım.
🎂Kapalı balkonu süpürdüm, düzenledim,pakladım.
🎂Oğlumun odasını topladım, değişiklikler yaptım.
🎂Kızlarımın odasını süpürdüm.
🎂Hızımı alamadım evi süpürdüm.
🎂Bulaşık makinesini boşalttım.

💥Birazdan vestiyeri, ayakkabılığı düzenleyeceğim. Bugun zaten bunu yapacaktım bu arada, yeni ayakkabılar geldi ortalık karışık biraz, temiz temiz düzenleyeyim demiştim. İyi denk geldi.
💥Başka da yemek yapmak dışında belirli bir iş yapmayacağım.
Ama sanılmasın ki yan gelip yatacağım 🤣
Muhakkak çıkar bir şeyler.
💥Tatlı şeyler istiyor canım, regl dönemindeyim, belki pasta falan alan olur bekleyelim bakalım 😃💃:confused:
Doğum günün kutlu olsun. Sağlık ve mutlulukla nice güzel yaşlara inşallah 💜
Aaa eltimin kızının da şeffaftı, demek artık öyle oluyor. Çok yaşlanmışız beeee:KK14:
Benim yeğenlerimde hiç kaplama görmedim. Sadece etiket yapıştırıyorlar🤪
Denizlideyim. Biraz geceleri soğumaya başladı o yüzden acaba haftaya yspsam mı diye düşündüm
Yerinde olsam alan sınavından sonra yapar çıkardım. Aklını meşgul ettiği belli. 2 gününü alır. Sonra kafan rahat, Ekim’deki sınavına yoğunlaşırsın☘️

Doğum günün kutlu olsun. Sağlık ve mutlulukla nice güzel yaşlara inşallah 💜

Benim yeğenlerimde hiç kaplama görmedim. Sadece etiket yapıştırıyorlar🤪

Yerinde olsam alan sınavından sonra yapar çıkardım. Aklını meşgul ettiği belli. 2 gününü alır. Sonra kafan rahat, Ekim’deki sınavına yoğunlaşırsın☘️
o daha iyiymiş :-)

Merhaba kızlar:KK54:Okuldan geldim.
Kahvaltı hazırladım.
Bulaşıkları yıkadım.
Poğaça hamuru yoğurdum patatesli poğaça yapacağım.
Kızın ilacını içirdim.
1 posta çamaşır katladım.
Oğlanın arkadaşı geldi arkalarını topladım okula hazırlanırken zor oldu.Herşeyi dağıtıyor bizim ki.🤦‍♀️
Yağlı simit diye tutturdu kırtasiyeyi bulamıyorum acemilik işte😂😂 Sorduk öğrencilere neyse gittik kalmamış e napcaz dedim 2 kek meyve suyu aldım.Bugünluk böyle olsun artık poğaça kek yapacağım buzluğa katacağım.
Makarna pişirmek istedim hem kızda yerdi o da kalmamış.
Tost yapacağım sucuk yoktu.
Meyve tükenmiş.🤣🤣
Eş kişisi hiçbir şeyle ilgilenmiyor pek bi afra tafralarda benden de olduğum kadarıyla.
Yol üzeri markette yok ki bebişle girip alabilirdim ancak biri tutucakta bende eve gelip tekrar gideceğim.🤷‍♀️
Herşey biz kadınlara zor zaten.😏😏

X