Düzenli Evimiz & Hayatımız

UcanSupurge UcanSupurge halıyı sildiğin bu muydu?
Evet canım bu
Bende iki çeşidi de var evde hangisi varsa kullanıyorum lekeye fısfıslı olanı direkt sıkıyorum diğerini sulandırıp öyle kullanıyorum lifle siliyorum halı koltuk kumaş baza başlığına kullandım sıkıntı yaşamadım şükür
5EF53B0C-8951-49E9-99F0-4A99C2E16361.jpeg

Evet canım bu
Bende iki çeşidi de var evde hangisi varsa kullanıyorum lekeye fısfıslı olanı direkt sıkıyorum diğerini sulandırıp öyle kullanıyorum lifle siliyorum halı koltuk kumaş baza başlığına kullandım sıkıntı yaşamadım şükür
Eki Görüntüle 3128186
Leke yapmıyor mu koltuga, benimde koltuk silesim var taşınırken siyah leke olmus koltuklarim

Evet canım bu
Eki Görüntüle 3128186
Sprey şişedeki bitince büyük olandan koyup sulandırıyorum 😁

Leke yapmıyor mu koltuga, benimde koltuk silesim var taşınırken siyah leke olmus koltuklarim
Beyaz banyo sabunu çamaşır deterjanı karışımını tavsiye ederim. Kaynar suyla çöz rende sabunu silme suyun sıcak olsun. Tencere kapağıyla siliyorum (kapağa bezi gerip)

Evet canım bu
Eki Görüntüle 3128186

Mutfak halısına bişeyler döküldü kırmızı cifim vardı bu sefer bununla silim diye düşündüm sorim size dedim iyi oldu

Hiç sorun yaşamadım ama en çok oturma odası batıyor ona kullanıyorum koyu renkler açık renkte de sorun yapacağını düşünmüyorum
Sprey şişedeki bitince büyük olandan koyup sulandırıyorum 😁
Aynısının tıpkısı 😅
Mutfak halısına bişeyler döküldü kırmızı cifim vardı bu sefer bununla silim diye düşündüm sorim size dedim iyi oldu
Bi dene bakalım inşallah çıkarır ben bi tek leke için kullanıyorum bunu

👻 akşam mutfaği dağınık bırakıp yatmıştım kızım durmamıştı çok yorgundum o yüzden sabah ilk işim kalkıp mutfağa topladım bulaşık makinesini doldurup çalıştırdım
👻Kahvaltıyı hazırladım
👻 Kahvaltıdan sonra mutfağı toparladım tezgahi ankastreyi temizledim
👻aksam camasir asmistim onlari topladım katladim yerlestirdim
👻 eşimle birlikte kışlık menemen yaptık
👻aksam yemegini hazirlayip yedik
👻mutfak battı🙄 once bulasik makinasini bosalttim,kirlileri yerlestirdim.,elde yikanacaklari yikadim
👻ankastre ve tezgahi tekrar temizledim
👻butun odalari toparladim
👻aksam ustu komsum bebek gormesine geldi, cay faslını onunla yaptim
👻misafirim gitti,kizimi uyutuyorum simdi,camasirlari asip uyurum artik cok yorgunum😴

🔸Yatağı topladım,
🔸Bulaşık makinasını boşalttım,
🔸Lavaboda bekleyen bulalıkları yerleştirdim,
🔸İki tane fırın tepsisi ve fırın telini elde yıkadım,
🔸Kendime ve kızıma kahvaltı hazırladım,
🔸Kahvaltı sonrası mutfağı topladım, elde yıkanacakları yıkadım,
🔸Salonun tülünü yıkadım,
🔸Evi süpürüp sildim (salonu eşim süpürüp sildi)
🔸Toz aldım,
🔸Yemek masasındaki ıvır zıvır dağınıklığı topladım, tv ünitesinin çekmecelerini düzenledim,
🔸Üç makina çamaşır yıkandı,
🔸Banyoyu yıkadım, tuvaleti ve lavaboyu temizledim. Duşa girmişken de duşu güzelce fırça ile temizledim,
🔸El havlularını değiştirdim, banyo çöpünü boşalttım,
🔸Temizlik bezleri ve banyo paspaslarını yıkadım,
🔸Yemekten sonra mutfağı topladım,
🔸Kızımın odasını topladım.

Kız daha yeni uyudu. Salondaki oyuncakları ve kitapları toplayacağım. Başka da bir şey yapacak enerjim kalmadı bugünlük.

X